Училищна треска!!!

  • 10 238
  • 180
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 835
Опитвам се да следя, какво ще се събере най-много, от фирми и други организации, за да не купувам същото. От тетрадки май няма да има нужда или греша? Днес си мислех да взема тетрадки, блокчета, моливи и фулмастри. newsm78 И една раничка имам. newsm78

# 46
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Опитвам се да следя, какво ще се събере най-много, от фирми и други организации, за да не купувам същото. От тетрадки май няма да има нужда или греша? Днес си мислех да взема тетрадки, блокчета, моливи и фулмастри. newsm78 И една раничка имам. newsm78

ами,няма нищо сигурно още,но ЕкоБУлПак досега са си държали на думата.И ако раз4итаме на това зна4и, 4е голяма 4аст от тетрадките ги има.Важните неща остават-несесери,моливи,фулмастри,комлекти за 4ертаене,пергели,раници.........В смисъл вси4ко освен тетрадките PeaceБлок4етата за рисуване бързо отиват  Twisted Evil

# 47
  • София
  • Мнения: 5 292
Блок4етата за рисуване бързо отиват  Twisted Evil

Писах по-рано, но не получих отговор, така че ще донеса събраната до момента хартия, макар да не е много. Тя е:
Копирна хартия Xerox Business Paper, 80 гр., клас B, [XBP80A4] тегло: 80 g/sm, формат: A4, приложение: офис хартия за всякакъв тип печат, клас на хартията: B, цвят: бял

Мисля, че става за рисуване Simple Smile
 

# 48
  • Мнения: 2 356
  Зелено човече, сигурно става и ако е така ще им свърши много добра работа Simple Smile

# 49
  • Мнения: 743
Здравейте!
Радвам се, че има прекрасни хора като вас, които да мислят за милите душички  Peace Hug
Исками се и аз да помогна с нещо - имах няколко тетрадки вкъщи, но както прочетох от това няма да има нужда. Затова реших да отделя средства и да купя някои неща. И тук дойде моето затруднение и реших да се обърна към вас, тъй като вие предполагам имате представа какво горе долу се събира на такива акции. Та след толкова много обяснения въпроса ми е: Дали да купя по няколко комплекта моливи,фулмастри,комлекти за 4ертаене,гуми, острилки пергели и т.н. или да взема за всичките средства само един артикул, и ако е само един на кой да се спра. Кое ще бъде по-доброто решение  Thinking
Благодаря Ви предварително и още един път ПОЗДРАВЛЕНИЯ

# 50
  • София
  • Мнения: 2 623
Здравейте мацки омайни, невероятно добри и всеотдайни  Hug
Аз се позагубих със започването на работа, но сега определено
ще се включа в акцията  Hug
Имам обаче едно питане - мисля да говоря с Биг Боса на нашата
компания и ако отпусне средства за закупуването на училищни
пособия и материали дали бихте могли да ми издадете документ
за дарение ???

# 51
  • Мнения: 3 835
................. дали бихте могли да ми издадете документ
за дарение ???

Този въпрос и мене ме интересува. Мъжът ми също би могъл да помогне с фирмени средства, но все пита за такъв документ. Hug

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте!
Радвам се, че има прекрасни хора като вас, които да мислят за милите душички  Peace Hug
Исками се и аз да помогна с нещо - имах няколко тетрадки вкъщи, но както прочетох от това няма да има нужда. Затова реших да отделя средства и да купя някои неща. И тук дойде моето затруднение и реших да се обърна към вас, тъй като вие предполагам имате представа какво горе долу се събира на такива акции. Та след толкова много обяснения въпроса ми е: Дали да купя по няколко комплекта моливи,фулмастри,комлекти за 4ертаене,гуми, острилки пергели и т.н. или да взема за всичките средства само един артикул, и ако е само един на кой да се спра. Кое ще бъде по-доброто решение  Thinking
Благодаря Ви предварително и още един път ПОЗДРАВЛЕНИЯ

вземи комплекти Peace

Юле,добре се завърнала Hug
Документи имаме,само си подгответе данните на въпросните фирми ,както и стойността на дарението.

Само да поясним,4е ако се съберът много пове4е от необходимото за тези два дома нещата ще се разпределят и за домовете в другите градове където ще има акции и евентуално ще има недостиг на нещо Peace

# 53
  • around the world
  • Мнения: 651
Опитвам се да следя, какво ще се събере най-много, от фирми и други организации, за да не купувам същото. От тетрадки май няма да има нужда или греша? Днес си мислех да взема тетрадки, блокчета, моливи и фулмастри. newsm78 И една раничка имам. newsm78

ами,няма нищо сигурно още,но ЕкоБУлПак досега са си държали на думата.И ако раз4итаме на това зна4и, 4е голяма 4аст от тетрадките ги има.Важните неща остават-несесери,моливи,фулмастри,комлекти за 4ертаене,пергели,раници.........В смисъл вси4ко освен тетрадките PeaceБлок4етата за рисуване бързо отиват  Twisted Evil

Здравейте,
аз се обадих на Криси:).
Както казах и на Криси Екобулпак ще дари 600 тетрадки и 200 книжки ( Жълтурана Сладурана и Стъкления Роби) на децата от домовете.
Аз поех ангажимента фирмата ни да помогне на децата от 4-те дома, одобрено е и взето решение да се направи. Единствено се притеснявам, че имам толкова много работа покрай кампанията и концертите, че не знам дали ще смогнем да дойда на акцията в неделя.
Иначе обещанието ми за 600 тетрадки и 200 книжки  си остава.
Нали няма проблем да го направим предаването на тетрадки и книжките не по-късно от 20.09?
Ще направя опит още в неделя да предадем всичко, но все пак ...
Просто ви моля да ми напомняте Embarassed Simple SmileSimple Smile, ако трябва и с лични или Криси с обаждания-за мен няма значение искам само да помогнем както сме обещали.
Благодаря Ви предварително  bouquet  bouquet

# 54
  • Мнения: 4 195
 Lukas да пиша и тук - аз поемам ако не успееш да ги взема от офиса , да до 20 е добре, децата реално след 20 почват да пишат и тн и тн, не още от първия ден
Сега едно по едно
Роси е казала - издаваме всички необходими документи, Роска да вземеш да не ги забравиш Hug
Бяла хартия - трябва, мяткайте я
всеки да купува каквото реши - дали само един артикул, дали няколко неща - върпос на избор, нямаме претенции, деца дал Господ.....за съжаление, така че - иам къде да носим, ако са много събраните неща
надявам се да са много нещата събрани.....защото имам дете, и защото знам, как един ден да ми е жив и здрав ще тръгне на училище..........аи знам колко и какво ще вложа и с колко обич......аз за тези деца няма кой друг, освен ние и вие и така......за това ви призовавам - това наистина не са чужди деца, аз лично вече ги чувствам като свои, те са реални имат реална нужда от нас...за да бъдат човеци, за да имат шанс, за да знаят, че са нормални и имат всички права, като нашите собствени, за това - отделете малко време и средства и отново се включете,вече 5 години  го има ДБМ и то помага на децата със видими резултата основно багдарение на хората, които ни подкрепят, защото така, те подкрепят децата Hug

# 55
  • Мнения: 361
искам и аз да помогна с нещо, но мие абсолютно невъзможно да дойда по това време в софия или пловдив. живея в хасково, пловдив не ми е много далеч, но имам дъщеря в 3 клас и трябва да я подготвям за училище:-) иначе имаме останали тетрадки за първи клас /тесни и широки редове, квадратчета/, също така мога да купя няколко блокчета, химикали, моливи и т.н. ако имате нужда от детски книжки- също могат да се намерят /почти нови/. дали ще правите акция и в нашия регион или е по-добре да изпратя нещата по пощата например? не че знам колко ще струват пощенските услуги, ако са много скъпи- по-добре да изпратя някой лев за закупуването на нещата на място в софия или пловдив. е, надявам се да ми отговорите. а също- има ли нужда от детски дрехи? някои са почти нови, тъй като дъщеря ми ги израстна много бързо и не смогваше да ги носи:-)
ами, това е засега. ще се надявам да прочета отговор.

# 56
  • Мнения: 4 195
искам и аз да помогна с нещо, но мие абсолютно невъзможно да дойда по това време в софия или пловдив. живея в хасково, пловдив не ми е много далеч, но имам дъщеря в 3 клас и трябва да я подготвям за училище:-) иначе имаме останали тетрадки за първи клас /тесни и широки редове, квадратчета/, също така мога да купя няколко блокчета, химикали, моливи и т.н. ако имате нужда от детски книжки- също могат да се намерят /почти нови/. дали ще правите акция и в нашия регион или е по-добре да изпратя нещата по пощата например? не че знам колко ще струват пощенските услуги, ако са много скъпи- по-добре да изпратя някой лев за закупуването на нещата на място в софия или пловдив. е, надявам се да ми отговорите. а също- има ли нужда от детски дрехи? някои са почти нови, тъй като дъщеря ми ги израстна много бързо и не смогваше да ги носи:-)
ами, това е засега. ще се надявам да прочета отговор.

Горна Оряховица т е близко, имаме и тема, и би помогналал много там Hug

# 57
  • Мнения: 361
къде е темата за горна оряховица? имате ли адреси? не ми е много близо, но мога да изпратя нещата там:-)

# 58
  • Мнения: 4 195
къде е темата за горна оряховица? имате ли адреси? не ми е много близо, но мога да изпратя нещата там:-)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165409.160  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 469
Ще подготвя някои неща, но не съм сигурна дали ще успея до 13 часа в Южния. Близо ми е, но каката е първи клас и ще откриваме учебната година на 16.09 и незная кога ще приключим. Ако не успея ще ги донеса на Пиротска.

Общи условия

Активация на акаунт