Училищна треска!!!

  • 10 233
  • 180
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 469
Много съм изтрещяла newsm78.
Помислих, че днес ще е акцията и се замъкнах с децата и багажа.
Утре ще дойда непременно.

# 91
  • Мнения: 3 835
Май нищичко не можем да отделим  ooooh!
Какво да купим?
Или е рано да се каже?
Тиксо, лепило, етикети???
Моливи и тетрадки ще се донесат, доколкото виждам.
В 10.00 съм там  Peace
(отивам да търся Нишава на картата)


Енаточе, ако не успееш да се ориентираш ми пиши, ще те чакам на централния вход на парка, ако така ти е по-лесно.

# 92
  • Мнения: 4 358
Момичета, купих две ученически чанти, но в списъка пише "раници"... нали не съм сбъркала  Embarassed Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 3 248
Момичета, купих две ученически чанти, но в списъка пише "раници"... нали не съм сбъркала  Embarassed Rolling Eyes

Не! Благодарим ти и ще те чакаме утре! Hug

# 94
  • Мнения: 2 716
Тео, откъм Витошка ли е централния?
Там съм в 9.50  Peace

# 95
  • Мнения: 4 358
Момичета, купих две ученически чанти, но в списъка пише "раници"... нали не съм сбъркала  Embarassed Rolling Eyes

Не! Благодарим ти и ще те чакаме утре! Hug
Радвам се, че семейството ми може да помогне  Hug
Даже ще сложим по нещичко в чантите  Wink

И тук искам да напиша, че в магазина ми направиха малка отстъпка от цената като разбраха, че е за дечица от дом.
Помагат хората  Simple Smile

# 96
  • Мнения: 3 835

Откъм Витошка, да! Ще те чакам. Hug

Аз ще донеса три раници, 10 бл. за рисуване, 10 бл. с цветни листа, фулмастри, цветни моливи, обикновени моливи, гуми, острилки, ножички и лепило. Може нещо да забравям. Скромно е, но ще помогна, надявам се и с присъствие. Hug

# 97
  • София
  • Мнения: 589
Аз към 11.00 часа ще дойда.По рано немога. Sad
Ако чуете бръм4ене на трактор,това съм аз гърнето ми се е спукало motor.
Не се шашкайте и не ме 4акаите,аз ще ви намря няма къде да ходите smile3540
 Joy Joy Joy Joy  Joy

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 19:43 от Бамби03

# 98
  • Мнения: 2 716
Взех блокчета и гланцови блокчета. И един анцуг. И няколко книжки за природата, водата и пр.

# 99
  • София
  • Мнения: 5 289
Не мога да дойда по-рано, защото трябва да посрещна мъжО от работа и ще дойда чак като го сложа да спи  Heart Eyes . Не обещавам предварително  Embarassed , но може да остана да помогна, ако има с какво.

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 21:17 от зеЛен0 ч0веЧе

# 100
  • Мнения: 1 173
И аз да попитам,какво най не достига? Раници,несесери? А спортно облекло,кецове?

# 101
  • Мнения: 677
Нали от към ул.Нишава.Нещо не мога да го вържа с Витошка.Може и аз да се бъркам.Нали това е входа по -близко до маршрута на 83 автобус.Моля някой да ме опъти,че сигурно ще съм с малкия и ще ми е трудно голями преходи.Благодаря.

# 102
  • Мнения: 3 248
ilenkata, ако все още се колебаеш, от информацията, която имам към момента - най-добре вземи несесери. Спортни облекла, кецове и т.н. - не сега. Просто нямаме готовност. Peace

zoika, точно входа, който е всъщност най-близко до авт. линия 83. От къде идваш, за да упътя? Другия вариант е да стигнеш до главния вход (този на Витошка) и там да питаш някой. Разходката ще е много приятна и надали ще имаш проблем с малкия. Peace

# 103
  • Мнения: 677
Luminosa благодаря ти.Идвам от Люлин и или с 32 маршрутка или с 83 ще дойда.Ще се справя,вече щом ми се потвърди маршрута.

# 104
  • Мнения: 4 195
Luminosa благодаря ти.Идвам от Люлин и или с 32 маршрутка или с 83 ще дойда.Ще се справя,вече щом ми се потвърди маршрута.
e Zoika защо не каза по - рано, имаме мама, която също от Люлин тръгва, но тя ще дойде в началото, но можеше да те докара.
и аз мисля, че с 83 ще ти е най - лесно Hug

Общи условия

Активация на акаунт