Дайте идеи!

  • 1 403
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Мама Цоцоланка мерси за инфото Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Благодаря на всички за съветите,ще потърся от тези кърпички.И аз не бях чувала за тях.

# 17
  • Мнения: 748
има препрати за обезцветяване на боядисано пране. виждала съм такъв например на dr. beckmann, но мисля, че има и други. на щандовете за перилни препарати могат да се намерят.
обаче не съм ползвала и нямам впечатления дали вършат работа. тъкмо ако пробваш може да споделиш опит после.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 169
и на мен ми се е случвало някой път и то за нашите дрехи, т.е загубата щеше да е още по-голяма.

тогава взех оцветените дрехи и ги пуснах отново на пълна програма пране, на 80 градуса - и се изпраха. Направих го веднага преди да изсъхнат. някои дрехи съм пускала и по два пъти така при нужда, и после са си съвсем наред. но пълнех пералнята на половина.

иначе бебешки дрехи никога не слагам на общо основание да се перат, преглеждам ги и ако нещо ме съмнява, че ще пусне не го слагам с другите.

# 19
  • Мнения: 498
При мен това се получи със едно зелено боди с оранжеви кантове!Бях полудяла.Но нищо не оправи дрешките.Петната поизсветляха,но си се виждат.Оставих ги за домашни и това е!  Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 966
МАМИ оставете го този вениш някъде по- на дълбоко в килерите си. Има един препарат ПЕРИЛИС - лилаво шише, много е хубав, мирише ужасно много на ацетон, но това да не ви притеснява/това е само докато обработвате дрешката, след това я изпирате с прах за пране/. Използва се и на цветни дрехи и се махат само петната. Страхотен е. Пробвайте и мисля, че ще останете доволни.

Общи условия

Активация на акаунт