едно въпросче........

  • 4 284
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Честно да ви кажа, чак сега се замислям как се възприема от жените на съучениците ми! Аз също поддържам близки приятелски отношения с повечето си съученици и семействата им. Но когато решим да излезем само ние (съучениците) не каним никой друг! Мен също  никой няма да ме спре като се вдигнем тумбата някъде, за няколко дни - мъжът ми няма нищо против. Никога нищо няма да каже дори и посред нощ да ме потърсят. Даже понякога съм се опитвала да го навивам да дойде с нас, но той отказва защото не му е интересно, ние говорим за ученическите си години и за тогавашните щуротии. И ние имаме деца - три. Скоро на едно събиране мой приятел от детство ми каза, че аз съм им била толкова близка, една от тях (в момчешката компания) и са ме ценяли толкова, че когато са започнали да си търсят момичета за сериозна връзка, са ги сравнявали с мен! Това разбира се ме поласка неимоверно и не съм очаквала, че са ме възприемали по този начин когато сме били деца, но по никакъв начин не ме е разнежило така, че да промени чувствата ми към този човек на нещо повече от братски. Но ако тези думи ги чуе жена му, едва ли ще съм и толкова симпатична вече! Не съм предполагала, че може да изглежда отстрани, че една такава жена си търси нещо повече от хубаво изкарване с хора, с които са били близки години на ред и са преживели какво ли не заедно. Такива жени има навсякъде, и ако нечии мъж е решил да "сгази лука" едва ли ще му е необходимо да организира ученическо събиране на море, за да го направи.

П.П.Не съм лошо момиче! И съученик Мартин не съм имала  Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 378
За мен не е нормална реакцията на съученичката- сама жена с 10 мъже newsm78. Освен да иска да си го сложи, друго не виждам.
А всъщност, и идеята мъжът ми да отиде на море с приятели, а аз да седя в къщи с детето не ми допада. За риба да отиде за 2-3 дена - да, ама на море, където изкушенията след 3-4 питиета изглеждат достижими......
Peace
2-3 дена??? Риба???  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 474
Представям си как казвам на мъжа ми " аз отивам с 10 съученика да си покупонясвам, не бой се- само ще пием и ще се веселим. Е, жени няма да има, ама аз нали съм мъжко момиче...."  Shocked Тази жена, която отива с мъжете няма ли си съпруг / гадже или каквото и да е там? Интересно ми е как ще му обясни. Защото аз на моя мъж в този живот такова нещо не мога да обясня.  Laughing
А иначе компанията от мъжете по- ги разбирам- тя няма да им пречи, значи всичко е наред.

# 18
  • Мнения: 2 211
Кристал, съвсем различни неща са да излизаш в компания със съученици и да заминеш 3 дни сама на море с тях. Моят съпруг също излиза със съученици и хич и нямам желание да присъствам, въпреки че и това се е случвало, но е нещо напълно естествено - имат си приказка, общи спомени и т.н. Обаче описаната от авторката ситуация ми е странна.

# 19
  • Мнения: 2 631
Като на любовница ми намирисва....  newsm78
Иначе и аз съм за мъжките събирания и аз съм била на такива, но .....
Странно ми е малко с 10!

# 20
  • Мнения: 17 546
Кристал, съвсем различни неща са да излизаш в компания със съученици и да заминеш 3 дни сама на море с тях. Моят съпруг също излиза със съученици и хич и нямам желание да присъствам, въпреки че и това се е случвало, но е нещо напълно естествено - имат си приказка, общи спомени и т.н. Обаче описаната от авторката ситуация ми е странна.
Написах...
Честно да ви кажа, чак сега се замислям как се възприема от жените на съучениците ми! Аз също поддържам близки приятелски отношения с повечето си съученици и семействата им. Но когато решим да излезем само ние (съучениците) не каним никой друг! Мен също  никой няма да ме спре като се вдигнем тумбата някъде, за няколко дни - мъжът ми няма нищо против. Никога нищо няма да каже дори и посред нощ да ме потърсят. Даже понякога съм се опитвала да го навивам да дойде с нас, но той отказва защото не му е интересно, ние говорим за ученическите си години и за тогавашните щуротии. И ние имаме деца - три.
П.П.Не съм лошо момиче! И съученик Мартин не съм имала  Mr. Green

Като на любовница ми намирисва....  newsm78
Иначе и аз съм за мъжките събирания и аз съм била на такива, но .....
Странно ми е малко с 10!
Значи и ти си била на мъжки събирания, ама там са били 9 и не се брои. 10 вече е друга работа! И на кого от десетимата изчисли, че е любовница!? Или на всичките Joy

# 21
  • Мнения: 1 761
Понякога и аз скиторя така с приятели-мъже.какво толкова-имали сме нужда да се видим само ние,какво сме преживели ние си знаем.Но това са стари приятелства,дето независимо женена ли съм или не-няма да разваля,само щото вече съм семейна.Да не съм умряла,като съм се оженила.
Проблемът на авторката,според мен не е присъствието на друга жена, а страха и недоверието към съпруга.
И мъжа ми ходи на среща с една негова приятелка от училище.Само двамата.Имат си техни спомени,допадат си като приятели, навремето са се и харесвали,доколкото разбрах.Сега и двамата са женени и имат деца.И за децата си говорят, понякога,после ми разказва,носи снимки на детето като излиза с  нея.Какво толкова го дебнете тез мъже?когато някой иска да кръшка,ако ще в окови да го оковеш-пак ще намери начин.

# 22
  • Мнения: 524
Много хубаво, но ми е малко странно, как ще си зарежа децата и ще тръгна с 10 мъже на море.

# 23
  • София
  • Мнения: 161
ataneri според мен на тази съученичка хич не и е чиста работата! сама жена на море с 10 мъже?!?! това съвсем НЕ Е НОРМАЛНО! ако са ти предложили да отидеш с тях по-добре отиди, защото спомни си поговорката за покритото мляко и котките! не искам да те паникьосвам, но колкото и да е свестен мъжа ти след няколко чашки знаеш ли........ пази си семейството и не се прави на прекалено либерална и готина мацка, за да не се чудиш после откъде ти е дошло! моят съвет е пази си мъжа, за да не станеш и ти една от доверчивите мили и либерални съпруги, които плачат и се чудят защо жената винаги последна разбира като я мамят!

# 24
  • Мнения: 412
Не съм някоя ревнивка, но тая съученичка ми е подозрителна. Какво толкова интересно ще прави само в мъжка компания три денонощия? Тя няма ли си мъж и деца?
По всичко личи, че жената е закъсала за секс. ))))
А три дни в компанията на 10мъже, които имат намерението да се напиват - със сигурност ще и се отвори парашута. ))

# 25
  • France
  • Мнения: 726
ataneri според мен на тази съученичка хич не и е чиста работата! сама жена на море с 10 мъже?!?! това съвсем НЕ Е НОРМАЛНО! ако са ти предложили да отидеш с тях по-добре отиди, защото спомни си поговорката за покритото мляко и котките! не искам да те паникьосвам, но колкото и да е свестен мъжа ти след няколко чашки знаеш ли........ пази си семейството и не се прави на прекалено либерална и готина мацка, за да не се чудиш после откъде ти е дошло! моят съвет е пази си мъжа, за да не станеш и ти една от доверчивите мили и либерални съпруги, които плачат и се чудят защо жената винаги последна разбира като я мамят!
Peace Peace Peace

# 26
  • Мнения: 2 631
Кристал, съвсем различни неща са да излизаш в компания със съученици и да заминеш 3 дни сама на море с тях. Моят съпруг също излиза със съученици и хич и нямам желание да присъствам, въпреки че и това се е случвало, но е нещо напълно естествено - имат си приказка, общи спомени и т.н. Обаче описаната от авторката ситуация ми е странна.
Написах...
Честно да ви кажа, чак сега се замислям как се възприема от жените на съучениците ми! Аз също поддържам близки приятелски отношения с повечето си съученици и семействата им. Но когато решим да излезем само ние (съучениците) не каним никой друг! Мен също  никой няма да ме спре като се вдигнем тумбата някъде, за няколко дни - мъжът ми няма нищо против. Никога нищо няма да каже дори и посред нощ да ме потърсят. Даже понякога съм се опитвала да го навивам да дойде с нас, но той отказва защото не му е интересно, ние говорим за ученическите си години и за тогавашните щуротии. И ние имаме деца - три.
П.П.Не съм лошо момиче! И съученик Мартин не съм имала  Mr. Green

Като на любовница ми намирисва....  newsm78
Иначе и аз съм за мъжките събирания и аз съм била на такива, но .....
Странно ми е малко с 10!
Значи и ти си била на мъжки събирания, ама там са били 9 и не се брои. 10 вече е друга работа! И на кого от десетимата изчисли, че е любовница!? Или на всичките Joy

Кристал, май не схвана какво исках да кажа.... Чети между редовете  Twisted Evil
Както и да е, мисля, че е време авторката да сподели нейното мнение, което каза, че ще напише по-късно...

# 27
  • Мнения: 412
И аз затова все надничам в темата!

# 28
  • Мнения: 1 172
Ако беше любовница на някой, вие съпругите, въобще нямаше да знаете, че и тя е в компанията. Ако мъжете ви толкова искаха нещо друго от нея, тя вероятно щеше "случайно" да попадне на същото място на морето и по същото време.

Така планирано предварително и ясно за всички, не ми се струва нито странно, нито нередно. Съученици са, явно мацката им е добра дружка, щом ЗАРАДИ нея са склонни да свалят бариерата "само за мъже", та чак да поканят и съпругите си.

А ако някой е решил да кръшка, ще си намери с коя (даже не виждам кой нормален ще хукне със съученичка вместо с някоя непозната еднодневка там).

# 29
  • Мнения: 412
Кристал, може ли и съученичката да пише тук? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт