Ако прескочим термина?

  • 1 846
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 693
1 седмица след термина ми родих нормално без да съм и подозирала и имала някакви признаци 4е 6те раждам, пове4е движение и леко раждане  Peace

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Успокой се,ще излезе.Няма къде да отиде. Laughing

# 17
  • Мнения: 305
Моят лекар ми беше казал, че ще ме чака не повече от една седмица след термина и тогава ще се реши или предизвикване на раждане или секцио./бях с високо кръвно налягане след 7-я месец/
Аз родих точно на термина.

# 18
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
обикновено лекарите изчакват 1 седмица не се притеснявай Peace

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Терминът ми беше на 4-ти Септември, а родих на 11  Mr. Green
Подготвителни контракции не съм имала.
Не се притеснявай миличка и да преносиш малко докторите ще се намесят ако това се налага.  Peace
Успех,  пожелавам ти най-лекото раждане   bouquet

# 20
  • Мнения: 351
Терминът е само ориентировъчна дата, не се притеснявай, че може би няма да родиш до тази дата или точно на нея.
Аз преносих 3 дни и предизвикаха раждането.
Пожелавам ти възможно най-скоро да гушнеш малкото съкровище! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 5 362
Няма проблем ако прескочиш термина WinkНа много мами се случва.
Лекарите изчакват още една седмица,а след това се взимат необходимите мерки,ако все още няма признаци за раждане Peace

# 22
  • Мнения: 698
Не се тревожи  Hug - аз преносих 6 дни и точно ме приеха в болницата за наблюдение, бебето се притесни и си излезе - без предизвикване и рязане  Grinning

Стискам ти палци; важно е да ти следят тоновете.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
аз мисля че наи-много да седмица може да е преносено и после ако не се роди и на седмия ден секцио.

Няма такъв филм! И двата пъти преносих- 15 и 18 дни. На десетия ден от преносването ме приемаха в болницата за наблюдение. И двата пъти не съм раждала със секцио  Naughty

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Не се тревожи  Hug - аз преносих 6 дни и точно ме приеха в болницата за наблюдение, бебето се притесни и си излезе - без предизвикване и рязане  Grinning

Стискам ти палци; важно е да ти следят тоновете.
И аз бях така-термина беше на 19.05-следяха ме редовно и на 25,05 щяха да ме приемат в болница за наблюдение, но на 24,05 бебето се роди. Тя си чакаше лична дата, нали е лична дама.
Стискам палци-леко раждане.

# 25
Да, наистина термина е една ориантирова4на дата. От там на сетне + - две седмици е нормално. Моя термин беше на 16.03. а родих на 29.03. , то4но в 41-а седмица. След тази седмица , ако не си родила все още, лекарите  ще преценят дали да те из4акат още малко или да ти сложат системка за предизвикване ( от ли4ен опит ). Peace Леко раждане ти пожелавам !

# 26
  • Мнения: 47 991
термина ми беше на 27 август, от 28 август започнаха да ми слушат тоновете всеки ден и да ми правят записи, обаче на 30 сутринта бях на консултация, без никакви индикации за раждане, а на обяд ми изтекоха водите и в 15 часа родих...така че не се притеснявай, ще родиш и без подготвителни контракции и дано да е супер лесно като мен!

# 27
  • Мнения: 711
И аз нямах подготвителни контракции. Преносих 5 дни и ми предизвикаха раждане понеже тоновете му бяха високи. Всичко е наред и с мен и с бебо. Не се притеснявай! Важно е да ходиш на запис на тоновете всеки ден след термина.  Peace

# 28
  • Мнения: 1 715
Синът ми го преносих 14 дни след термина.На 7 ден ме приеха в болница,а на 14 ми предизвикаха раждане.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Светлин го преносих 5 дни. Взеха ме в болница на 4-я ден и ме наблюдаваха.

Общи условия

Активация на акаунт