Отговори
# 15
  • Мнения: 1 934
Айсче момичетата тук си пишат менютата такаче можеш да използваш тях и да не смяташ. Peace

# 16
  • Мнения: 1 241
Да, и аз си мисля да плагиатствам, поне в началото Simple Smile

моето меню за днес е:
закуска-1 зелена пиперка; 30гр. синьо сирене и 50 гр. св.филе
1 малка закуска- 1 зелена пиперка; 50гр. сирене
обяд- 1/2 голяма краставица;50гр. св. филе, мисля давзема и малко кашкавал за мазнина -става ли ?newsm78
2 малка закуска- 1 зелена пиперка;50гр. сирене пак
вечерята -засега мисля да е броколи със сметана и месо(агнешко най-вероятно)

искам да питам ако включа една чаша прясно мляко между храненията, трябва ли да му прибавям нещо, за да е завършено яденето или може и така

# 17
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
пльок в новата тема ! в сесия съм, храня се според мен нормално и нвд и да се похваля -1 кило съм Grinning май ще е за по-постоянно, от около 1 седмица се въртя м/у 56 и 57 тъй че да кажем, че официално съм 57 Simple Smile май оттук нататък ще трябва и някакъв спорт да включа, че свалянето ми става все по-трудно само с режим на хранене. сега търсим някакъв спорт, който да спортуваме заедно с приятеля ми.

# 18
  • Мнения: 1 241
Тичайте заедно
на мен много ми харесваше да тичам с мъжа ми, защото ми е скучно самичка, ама него много го домързява, защото работата му е свързана с  "разходки" по цял ден и вечер хич не му се занимава да тича, повече иска да си почине

# 19
  • Мнения: 1 279
Що така бе "мазни" мадами!Намерих темата на втора страница!Къде сте се изпокрили?
И аз днес май попрекалих с ВХ, щото и кайсиеви ядки ядох, и 50 гр.грозде, че и една зелена ябълка Embarassed...Довечера май ще ми е скромна салатката...Дано не ми пристърже на шкембето...Ще трябва да си легна по-рано...

# 20
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Тук съм ама съм гладнаааааааа  Embarassed Ако не хапна месце на обяд , умирам от глад към 16 часа . И ядки нямам , и яйце ... дано се удържа в къщи и не си завра главата в хладилника , докато ми сварят яйцата .

# 21
  • Мнения: 3 219
ЪЪЪЪ, да се запиша и аз тука,май напоследък хич ме няма никаква, ама с тези ремонти душа не ми остана,пък кантара хич не мърда  Sad

# 22
  • Мнения: X
Привет и от мен днес!

Снощи малко издъних режима с една чаша бира и малко сухари, ама така се случи. Днес съм -900 грама надолу, водичка е, но все пак ми действа окуражаващо. Храната ми днес е режимна, НО не закусих /макар че имам много уважителна причина, пак се критикувам/. Пих само едно мляко с нес и хукнах по задачи, като се върнах съответно бях зверски гладна и погълнах 3 яйца /от свободно отглеждани кокошки Simple Smile/, масло, 2 малки доматчета и 1 пиперка, плочка сирене и малко сметана. Ужасно много калории, но не ми стана тежко, защото бях супер гладна. Следобед хапнах малко сирене с кисело мляко, а преди малко - задушени тиквички, чушки и патладжан със сирене, кашкавал, зехтин и много оцет. Не знам дали знаете, но добавянето на оцет към храната намалява гликемичния и индекс, а това поддържа по-стабилни инсулинови нива, т.е. супер е да се добавя оцет, когато искаме да контролираме теглото си.

За днес ми стана много сиренето и затова на вечеря ще ям риба или яйца, ще видим какво ще стане.

# 23
  • Мнения: 1 488
Добра вечер от мени! Аз да си кажа:
Закуска:кис мляко 4,5% 250гр.+2с.л ленено семе+овес 1с.л
Предиобяд 30гр.бадем
Обяд:Домати 150гр.+сметана30%1с.л.+кашкавал 30гр.+ пуешко филе 50гр.
Следобяд:30гр.бадеми
Вечеря: Риба от консерва 160гр.+ салата домати 200гр.+сметана 30%1с.л
дояждане 40гр.кашкавал

Тиквичките за утре останаха,че днес се наложи да готвя за мъжу оризченце

# 24
  • Мнения: 437
До новата тема старият Фен дотътри се уморен...  Tired
Кво да ви каже-няма шега-твърдо поел е по мазна следа,
ама понеже гледа едва,
сега ще положи морна глава,
уви, не само морна-и празна е тя... Tired

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здрвейтьи bowuu вчера никаков времи за приказки нямах, а днес какво го чака Тихомир ooooh! колежка излиза в отпуска и рекоха да я замествам до 18.09 Shocked как бе, що тъй, той не може-вчера дойде, още не знае, още се губи...то честно ли е така
Страх го е, направо е зашемътен Sad ми то ...божкей. Не е той способен, много рано го заподозряха,чей гений и магьосник и може сичко, а мож аз да съм са представил такъв и заблудил людете околни. А сига ще тряба да стана Копърфилд-хъ,тоз има копър в него, Худини ще го играя по-лесно Laughing

Снощи ядохме навън 1dating-мойто меню беше една салата от много печен пипер,сирене,варени яйца и майнез, както и айрян за преглътане. Не знае колко тежи, но от соленото сирь мож пак да е някъде къмто 74 затуй ще пропусна
Айде бай, стискайте му палец 2 седмици Sunglasses

# 26
  • Мнения: 5 873
Тихомирчо,стискам ти палци. HugЩъ съ спрайш,ни съ притс*нявай.  bouquet

# 27
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Тони , ти си наш'та гордост  Heart Eyes Немой се пУаши . Така се учи човек -  в дълбокото . аз ти бях рекнала нЕкои неща по телефона - ТИ можеш  Hug А за питанки съм ти казала  Heart Eyes
Повече съм разделна , отколкото " мазна " , но пък съм добре . Ще видим докога  newsm78

# 28
  • Мнения: 504
Здравейте  smile3525
От няколко дена спазвам режима, сигурно не толкова изрядно, но се кантара вече мръдна с едно кило  newsm44 . Цедено кисело мляко + ленено семе + орехи - няма такава комбинация newsm10 . Цял ден мога да ям само това  smile3521 . Доста ми е трудно да слагам мазнина, от Дюканския режим ми остана, но ще се свикне.

# 29
  • Мнения: 1 934
Добро утро!!!

Тони ще се справиш мило нали си нашо дети, със сичко мож се справи. Hug

Общи условия

Активация на акаунт