Св. Константин и Елена - кой хотел

  • 4 818
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
scorpios , абе познато ми звучи тоз Мистрал... Ама къде баш се нахождаше, да споделиш?

# 16
  • Мнения: 934
Не знам дали ще стане ясно, но спускайки се по улицата от Рицата към входа на МВР-станцията - вляво, малко е скрит сред зеленина. Зад него са кортовете и други съоръжения на Гранда.
По стечения на редица обстоятелства отседнахме там за 1 седмица / тъкмо го бяха отворили/ и всичко беше о.к., донесоха ни люлееща се кошара за малката, а басейна се оказа много удобен за семейства с деца.
Тогава имаше да дооформят градинките и други подробности, може би вече е завършен напълно?

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
сетих се. От балкона на стаята ни в Гранд-а се виждаше.
Но той се падасравнително далеч от плажа, май а? Как се придвижвахте до там?

# 18
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
   Бяхме от 19.08. до 26.08. в Гранд-хотел Варна.Плажът наистина беше много мръсен,но като изкючим това и ежегодния конкурс Мис Варна,проведен там,всичко беше ОК.
   Ние сме с 2 малки деца,а стаите са доста големи и леглата са по персон и 1/2.Басейните са си ОК и храната е много и добра.Много от екстрите не ползвахме,заради децата.
   Ние си запазихме в последния момент на много добри цени-85 лв,иначе как е и дали си струва незнам............
   

# 19
  • Мнения: 1 207
Басейна на Гранда е с морска вода така,че не ходихме на плажа. Simple Smile

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Басейна на Гранда е с морска вода така,че не ходихме на плажа. Simple Smile

по едно време на нашия престой го напълниха с вряла мин. вода.

# 21
  • Мнения: 350
В Долфин-Марина с малко бебе през септември, беше ОК 70 лв. на човек.

# 22
  • Мнения: 1 322
Сириус бийч!!!

Общи условия

Активация на акаунт