Хваща ли къната върху боя?

  • 15 857
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Черна може би ще хване.
Ами освен да пробваш, няма как да разбереш по друг начин. Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 1 107
Доколкото знам не хваща....не дай си боже да стане някоя ужасен нежелан нюанс на косата Sad

# 18
  • Мнения: 17 407
Пробвала съм с индийската Ийгълс- не ми хвана, хем не бях се боядисвала 2м, че и повече. Аз те съветвам да опиташ с безамонячна боя или ш-н оцветител.

# 19
  • Мнения: 27 524
Зависи, ако е черна върху червена - да, макар и не за много дълго, но все пак да. Но обратното - не.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 277
Ще хване. Аз съм правила боя върху къна, защото се бях направила с една руса къна, дето после ме мязаше на лисица и веднага си купих боя-още 2 часа след къната и хвана. Ти искаш обратния вариант- няма как да не стане Hug

# 21
  • Мнения: 76
Еми явно.. до края на месеца ще трябва да се престраша ... Може преди това и с боя за пробвам, ще си помисля и този вариант newsm78 Мерси много, дано пък ми хване.. да не стане верно някой кофти нюанс... Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 965
Еми явно.. до края на месеца ще трябва да се престраша ... Може преди това и с боя за пробвам, ще си помисля и този вариант newsm78 Мерси много, дано пък ми хване.. да не стане верно някой кофти нюанс... Rolling Eyes
Скъпа
пиша ти тук, защото ти е пълна пощата и не получаваш лични  Rolling Eyes
Освободи място за да мога да ти отговоря Simple Smile
ПС. Момичета - извинете ме че пиша тук..а и аз съм руса Crazy

# 23
  • Мнения: 126
Не!А и обратния ефект пак е отрицателен!

# 24
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Аз съм слагала черна къна върху руса коса и стана още от първия път. Е, в първите месеци след няколко измивания почваше пак да изсветлява, но после къната се напласти и сега няма мърдане.
От близо две години се правя с една индийска къна, ХЕННА или нещо подобно и косата ми е много хубава.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 672


Абсолютно !
Мойто е от личен опит
Може и да зависи все пак от самия косъм .

# 26

Само натуралната къна и горещо препоръчвам  тази.. С тази къна става защото е натурална и няма метални соли.
И боята хваща след къна и цвета си е много готин.

http://www.frenchtop.com/Catalog_Frenchtop/Information.asp?SKIN=HPPowder
или на български вижте това
www.verdesbg.com

Общи условия

Активация на акаунт