Отговори
# 30
  • Мнения: 398
Рукси - не се оправдавай за питието  Naughty Simple Smile За помощ аз се кандидатирам  Hug
Като ви чета за яслите направо незнам и нас ни чака от другата седмица, само ме притеснява това че нямаме васкината Морбили,Паротит,Рубеола и без нея не вземали, а пък след това боледуване не можем да я сложим и как да го измисля незнам.Хомеопатката ни е твърдо против нея /нейния син щял да почине от същата/, ама без нея няма да ни вземат мисля.
Пепа, Kemy много съжалявам за Тео и Митко, но скоро ще свикнат.
Тайги и ние сме минали по този път с каката, на някои пише че не са опасни ако това ще те успокои малко.
Деска ама и вие сте големи скици - то тогава сте били за снимка Hug
Малко от снимките успях да видя - Съни изглеждаш страхотно!
Ето малко и от нас за свободното ви време http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10017&AlbumId=102424

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 22:20 от evica

# 31
  • Мнения: 528
Роси, чакаме и ти да сложиш още една лентичка в подписа  Hug

Да не намекваш нещо,нека ми мине рождения ден на малката че сега каква нерва ме тресе и няма да стане иначе може би до края на тази година началото на другата може и да има
Ние искаме да е набор 2008-септември някъде 15или 16:hahaha: hahahaТа като почнеме с празненствата от 14 на другия ден даскало или рд та така 3 дни яли и се веселили

# 32
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
eййй успокоих малко нервата  Laughing
поли- бяхме спрели да храним едни патици и ..............абе майка ми каза ,че едни норвежци са я бутнали без да искат /количката де/ и тя юрууууш надолу по ливадата и цоп във водата  Joy
ама вярно за най-смешните видеоклипове бяхме........баща ми скокна след нея и той hahaha...и така....обаче вече си имам ето това  bowuu
http://www.dpreview.com/news/0705/07050703canons5is.asp
лулу-   bouquet
евче- винаги ужасно много сте ми харесвали като семейство  Hug
роси- хайде чакаме да се похвалиш  baby_neutral

# 33
  • Мнения: 3 595
Честит Втори Рожден Ден на Екатерина!

Рукси благодаря  Heart Eyes
Съни много хубави и щастливи снимки! Припомних си миналото лято! И двамата изглеждате страхотно!
Марис браво на Ади пак добре е минало  Hug Може пък утре да не плачка Praynig
Дейзи, Кеми браво и на вас! Бързо да свикват юнаците!
Деска благородно завидях  Blush

Отивам да спя  smile3507

# 34
  • Мнения: 393
deata, ей сега вече страааашно ти завидях Blush Laughing Хайде със здраве да си го ползваш и много готини снимки да нащракаш по света, та и ние да ги видим Grinning
Роси, ама как сте го замислили, дано да стане Praynig
Съни и на мен , и на мен ми липсваше  Hug Направо си фотомодел, ама и Яни един порастнал, добре сте се позабавлявали- личи си  Heart Eyes
Блонди искам и аз такава торта пък Crossing Arms ама няма и за това ще направя едни твои милинки за закуска Mr. Green
Днес ходих пак до работа да се доуговорим, доволна съм от резултата, даже имам да почерпя, ама като взема първата заплата  Laughing Дано Митко бързичко да се адаптира в яслата, че ми е много мъчително и на мен SadУж говорим преди това, той се съгласява да отиде при децата, даже днес сам влезе в групата, обаче като видя ,че ще затварям вратата и айде наду гайдата Sad
На всички дечица -утре по-малко да плачат по яслите и повече да играят HugА на мамите успешен ден  bouquet

# 35
  • Мнения: 5 393
Здравейте Hug

Деата-честита придобивка, със здраве да я ползваш.

Кеми-стискай зъби, дано скоро спре да тъгува Митко.Охххх, как ми е притесненооооо, Иво на 24ти ще е за първи път. Confused

Дейзи-успех и на вас Hug

Марис-браво на Ади.Дано бързо свикне Praynig

Пепа- дано е спокоен Тео в четвъртък Hug

Роси-добри планове правите Laughing Моят мъж още не иска второ,иска поне още госина да мине, но може и да го навия за след 6-7месеца Thinking Joy

Съниииии- добре дошла HugСтрахотни снимки,много сте готини тримата Heart Eyes

Еви-и вашите снимки са супер.Мотори, игуани,барбекюта-купон отвсякъде Party Party Party

# 36
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Привет, банда!
Ние успешно се зъвърнахме в неделя ,беше СТРАХОТНО- пещера, чеверме, чутовна гръмотевнична буря в събота нощес в руезултат- селото остана без ток и  , съответно , без МТел  #Cussing out, така че вместо да седя с децата до края на тази седмица, скоропостижно се върнахме с тати още в неделя. Снимки- спешъл фор Иви  Wink- скоро.
П.П.- Много красиви мъже в пусти му Триград...  Flutter  то май и затова Станислав не ме остави, че жени хич няма...да не ме лапнат  Mr. Green

Сега чета и гледам, ама не мога да се възържа-
Честито на всички пропуснати рожденици и именяци, а в тази тема не са малко- валят всеки ден. Какви времена бяха, като всеки ден отварях темата да видя кое е новото попълнение на отбора...  Hug

Ех, разписвам се и аз в новата тема с две неща - новоткритата ни прилика ....

ПървоМ, добре дошла в темата!
ВтороМ, ако това на аватара си ти, наистина приликата е поразителна- няма съмнение, че ти си родила Криско!

А за тортата думи нямам, да не си я правила ти?!?!  #Crazy

Пипи, на теб кой ти купи фотоапарат, бе мацка  Mr. Green Га ще спА?  Heart Eyes Да я нацелуваш малката Шърли Темпъл!


Рукси, напарво ме разсмя със сълзи, не знам това упрек или комплимент е , но истината е, че мъжът ми затри първите 800, а това не са всички.... Joy Добре ви беше като снимах само с телефона, нали... Crossing Arms Мъжа ми казва, че ползвам апарата вместо камерата... Mr. Green Който не иска,  да не гледа, ама пусто любопитство... Crazy

А за общия купон съм на линия за помощ, но това не се нуждае от декларации, мисля...  Peace

Добре появили се на Съни, Кеми, Пипиоле- ти като си сама що не пишеш?!?! Thinking    и всички останали!

Кеми, успех в работата, дано всичко да е както очакваш! Страхотно заглавие!  Hug

Успех и на малките ученици, дано се справят в яслата, да знаете, че ние страдаме повече от тях!

Марис, ти си построила комунизма, знам си аз  Wink , детето на ясла, ти на пазара и после кой е отгоре- пак ти... Laughing Да му е здрав... джоба на Руси!

За единия месец ,докато не сме били у дома, забелязвам огромен напредък в развитието на Тея. Вече може да разкаже случка, така че всички да я разберат, успява да играе с играчките от типа- формичка в съответната дупка, заглежда се в детски и повтаря каквото си говорят, смее се на смешните места и доста въобще се впечатлява. Направо си стана голямо човече и това само за месец.... ooooh! А памперс през деня не слагам, стана от само себе си, изведнъж започна да задържа повече и ако я изпишквам редовно, всичко е напред. Ако забравя обаче , вика "акам " и обикновено това е в момента, когато застава в характерна поза и се изпишква на пода- а вече е доста обилно...  Embarassed Всяко нещо с времето си, не я насилвам, знам че ще стане рано или късно.
От мен за сега е това, скоро пак! Hug

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 00:08 от Пипи 67

# 37
  • Мнения: 5 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИН, ЕЛИ И НИЯ !



Нека растат здрави,щастливи и обичани!Много усмивки и подаръци на празника! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 3 595
Да ви почерпя за здравето на порасналото си момиченце




Честит Втори Рожден Ден на Марти и Ния! Да бъдат здравички и много весели!

О, тенкю не съм забравена  Mr. Green

Аз нали щях да спя, да ама не метнаха го коликите точно като се позиционирах. Не е ли нагласено кажете ми Crazy

Съни ей тази снимка страшно ме кефи!

Благодаря Гери!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 235
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКАТА ЕЛИ! ДА Е ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА, ДА СЛУШКА МНОГО И ДА РАДВА ВСИЧКИ!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА МАРТИН И НИЯ! БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ВИНАГИ УСМИХНАТИ!

# 40
  • Мнения: 398
 newsm59Мила Иви, честит рожден ден на Ели   bouquet Нека има най-прекрасното детство, изпълнено с усмивки, любов и незабравими мигове! Бъдете здрави и щастието да е винаги с вас! Hug newsm59

# 41
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Прелитам да кажа само едно голямо Гуш и Здравейте!
После ще пиша Simple Smile
Честит Рожден Ден на големите деца!
Мартин на мама tani   
Ния на мама Tatyana
Да са Ви живи и здрави и много да Ви радват!

Мила Ivy Да ти е жива и здрава вече порастналата кака Ели!
Да е винаги засмяна, щастлива, игрива и голяма отмяна на мама!
Прегръщам Ви силно и Ви пожалавам ден пълен с много красиви неща, много положителни емоции и многоооо подаръци на Ели!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Честит Рожден ден на Ели! Да е здрава, послушна и весела!!!

# 43
  • Мнения: 528
Честит рожден на голямата помошница Ели на ИВу и както и на другите днескашни рожденици както й верашните.
Целувки и до довечера то мене

# 44
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
IVY ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРЕКРАСНА ДВЕГОДИШНА КАКА.
пипсън- добре си дошла отново, ....той Станислав хубаво не те  е пускал , като си знае шавливата половинка  Joy  Hug
съни- ама много си готина бе мацкаааа, и си се вталила и направо пу пуу пу

Максича пък вдигна температура тая нощ.....зъби ли са що са, а утре пътуваме......дано се оправи щото иначе така го меткам на кораба.........а и времето се скапа......абе въобще.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт