Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
Оххооо, пак аз  Mr. Green
  bigdance2
 nbirthday ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Росен на мама Bella04, Теодора и Антониа на мама jumper И Александра на мама milena000  nbirthday

 newsm59 СПЕЦИАЛНО НА МАРТИ НА ЛУЛУТО ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МНОГО ЩАСТЛИВИ ДЕТСКИ УСМИВКИ И СИЛНО ПОРИЦАНИЕ НА МАМА, ЧЕ НИ ЗАБРАВИ   Naughty  newsm59
  ura  bigdance2 newsm18

Видната туроператорка Анита отново остави семейството си без резервация за почивните дни. Снощи счупих телефоните на всички по-привлекателни хотели, за които се сетих, но... късно. Пък и много съображения: да не е гора да е студено, да е голям хотел с екстри дори и в малък град или пък може и малък хотел, но в голям град, пък чак до морето не ни се ходи, а и гадно време... Mr. Green
Сега ще се чудим какви да ги дялкаме и може да запрашим на някъде без резервация, както обикновено правим  Embarassed Само за една посока съм сигурна, че няма да поемем - към Банско  Mr. Green
Весел празник   bouquet

# 61
  • Мнения: 5 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИНА, РОСЕН, ТЕОДОРА И АНТОНИА И АЛЕКСАНДРА!




Щастливо и безгрижно детство, здраве и много обич им пожелавам! Heart Eyes

Добро утро дами Hug






Времето уж слънчево, а навън е 9 градуса cold
Мен ме боли корема, а не ми е времето за цикъл Close
Ще изчакам още малко и ще изведа Иво на разходка, щото милия вчера направо се е побъркал цял ден затворен вкъщи ooooh!

АниК-приятно изкарване, където и да отидете Hug

Роуз-добре дошла  bouquetЩе има да разказваш за вашите пътешествия Party

Лек ден на всички Hug

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Честит Рожден ден на Марти! Да е жива, здрава и винаги весела!!!


# 63
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на Марти, Росен, Теодора и Антониа, и на Александра!
Да са живи и здрави! Много весел празник и забавни игри!

# 64
  • Мнения: 400
Mила Лулу, да ти е жива и здрава МАртинка - нека усмивката да не слиза никога от личицето и, много щастие, късмет и безгрижно детство   bouquet Hug

# 65
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте момичета кокичета Hug

Честит Рожден Ден на днешните дечица!
Да са живички и здравички, да радват мама и тате, да пеят и се забавляват!Безгрижно детство им пожелавам!
  Gift newsm59 newsm67 newsm59 newsm67 newsm59 newsm67   Gift

Росен на мама Bella04
Теодора и Антониа на мама jumper
Александра на мама milena000 

Скъпа luluto
Честит Рожден Ден на прекрасната ти рожба и честит празник и на теб!
Да е жива и здравичка, да Ви радва с хилядите си постижения!
Пожелавам Ви ден пълен с много емоции и чудни изненади!

Еееех най-сетне да седна и аз.
То не бе пране, то не бе гладене, търчане по Рождения Ден, то не бе чудо Mr. Green
Добре, че последното горепосочено ми доставя голямо удоволствие иначе на почивката и се губи смисъла Laughing
Поръчах тортите.Намерих точно такива които са ми по сърце.Едната е с влакче и накичена е нещо такова като близалки, които ще раздадем да дечицата да си близкат и радват.Че то тортата май май само и духат свещичките Simple Smile
Другата за яслите която  е подкова с море и къщички и разни животинки.
В детската мислим да занесем плодове вместо разни там бонбони, сладкиши да си хапнат здравословно, така или иначе ще има торта, та....
Ще има и клоун, за да знам, че на са го претупали само.Торта, духане на свещи, сок и опааа хайде свърши Рожденият Ден - Да ама не, всичко съм измислила Mr. Green
Поканите направих и тук е мястото да Благодаря на luluto, направо са върха - Благодаря ти отново!!!
Смаяхме ги всички.
Искате ли да я видите - ето вижте:

Мммм доволна съм за сега.Успявам да направя всичко това което миналата година не успях кой знае колко добре да се справя.Все нещо не ми харесваше Confused
Дано и да му е весело на самия празник Heart Eyes

Благодаря ви на всички за комплиментите.Поизпотих се доста за този резултат, но има още за съжаление.Не знам как пусто да ми отслабне лицето, че като се засмея да не съм като шарпей Crazy
За косата еееееех колко по хубава беше, но нещо и стана на пустата.
В интерес на истината водите дали на морето или планините или пък изобщо някъде другаде освен в София и влияят много добре.Става една такава буйна, силна и лъскава - защо така и аз не знам.Сигурно е заради по-меката вода, знам ли  newsm78 Ама съм убава, нали?! Flutter Mr. Green

Е, това сега за сега после пак Hug

Прекрасен и слънчев ден на всички!

# 66
  • Мнения: 1 599
Минавам само да кажа честито на днешните мъници
Росен, Теодора и Антония, Александра и Мартушка!    bouquet
Да са живи и здрави мнооого обичани дечица, много късмет и щастие! А специално за Марти - да все такава чаровница  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 1 859
  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКАТА МАРТУША ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!  bouquet  bouquet  bouquet
  ЧЕСТИТО И НА НЕЖНОТО ЕЛИ/МАЛКО НА ПАТЕРИЧКА/ Blush ДА Е ВСЕ ТАКА ХУБАВО И МНОГО ЗДРАВИЧКО И ДА СЕ ОБИЧКАТ БЕЗКРАЙНО С БОБИ!  bouquet  bouquet  bouquet
   ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ СЛАДУРКОВЦИ, КОИТО СЪМ ПРОПУСНАЛО. ПОЖЕЛАВАМ ИМ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА ЗЕМЯТА И ОТ ВСЕ СЪРЦЕ
Hug Hug Hug
    Пепа, прекрасни пожелания за новото семейство. Много сте хубави Heart Eyes
    Добре дошли на всички завърнали се от отпуска ! Сега ще гледам мноого снимки Grinning
    Толко хубави поводи съм изпуснала, но ще вляза в час Peace. Желая успех на всички дечковци-ученици. Миа ходи съвсем спокойно на ясла, хем не е била цял месец. Единствения проблем е, че там не може да се отпусне да си казва за пишкането , а  вкъщи сме без папмперс от доста време и няма произшествия, но ще изчакам 1-2 седмици и просто ще спра да и слагам, за да разбере , че там трябва да казва на лелята. Доволна съм от яслите,2 от 3 -те жени са прекрасни, но към 3-тат имам едно на ум, но то няма идеално.Даже е любимка на една от лелите и тя доста я поглезва. Мъничето ми е много оправно от месеци наред папка самичко, вкъщи си сваля само гащичките и пиша, бърше се и си ги вдига, обува си чорапки, обувки и  много от широките дрешки само, много е сръчна, направо ме изумява. Бърбори много и много сладко, умираме от смях. Спокойна е и своенравна, абе жена с характер Laughing. Онзи ден в неделя с племенника бяха изхвърлили 1 кофа домати /за зимнина на баба им/през терасата и то домашни. Човек не знае да плаче ли да се смее ли Mr. Green По-късно ще ви пусна снимчици.
Спомням си, че Аник ме попита как и е оченцето сега. Мога да кажа, че е много по-добре и мисля, че се оправяме съвсем Praynig С къщата напредваме , ама още доста има да действаме, но ще дерзаем. Докато Ники тръгне ученик искам да сме там  Wink
  За общия рожден ден , ще помогом с удоволствие, само ми дайте задачка Hug
  Много Ви обичам и Ви целувам и до много скоро Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 179
Много благодаря за подравите  Hug
Ето и почерпката от нас
Честит Рожден Ден на Мартина,Теодора,Антония и Росен!
Щастливо детство и много усмивки!

# 69
  • Мнения: 983
Честит рожден ден на Мартина, Росен, Теодора и Александра!!!
Нека растат безгрижни и весели дечица!

Ние също сме в трепетно очакване на втория ни рожден ден.

# 70
  • Мнения: 393
 newsm18 newsm18Честит втори рожден ден на всички дечица ,които празнуват днес!!! Да растат здрави, весели и игриви!! Да носят само радост на мама и тати! Да имат най-прекрасните подаръци! Tada Tada Tada  ura nbirthday

Днес Митко се събуди сутринта и първите му думи бяха- мамо, айди децата  hahaha Значи хем реве там, хем ги търси  Crazy
Аник, дано да намерите това което търсите като хотел, то е ясно че времето навсякъде е като в планините Mr. Green
Rady, още веднъж се убеждавам колко по-напред са момиченцата в момента от момченцата, направо ми събра очите с това, което умее Миа, браво Heart Eyes
Съни, поканата е много оригинална  bouquetСтрува ми се, че си много добра организаторка, така като те чета що нещо си свършила за РД-то Laughing Аз само едно заведение резервирах и още нищо друго, но нашия е далеч още Wink  Добре, че писа че си поръчала и за яслата торта- нали и Митко ходи отскоро, та и аз трябва да се замисля и да ги питам какво е удачно да занеса. А клоуна за къде си го поканила- за яслата ли newsm78 Все си мисля- не са ли малки още нашите за клоуни, то на Митко не можеш за 5 мин да му привлечеш вниманието Thinking
Мечо Пух, днес сутринта като видях, че вали и се сетих ,че от сега нататък ще има да си поседяваме в къщи като е лошо времето Sad Ще трябва да измисляме занимания, че както свикнахме с люлките, пързалките и пясъчниците.........
Отивам да готвя ooooh!Приятна вечер на всички Hug

# 71
  • Мнения: 1 052


Добро утро, тази сутрин кафето е от мен!
Много хубав ден и много усмивки!
Честито на всички, които съм пропуснала и на

Преслава на мама ЗлаВещица   
Момчил на мама Roshko 
Алек на мама rosito_m_m 
Ния на мама joanna 
Калина на мама ketta
Алекс на мама funny
Божидар  и Христо  на мама alessina
Магдалена  на мама silvana i magito

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
Добро утро! Ние си останахме в София. На мен си ми е хубаво тук в къщи, нали все скиторим Grinning

Мечо, да ти кажа, че при мен и при мъжа ми коремния вирус, който Габи изкара протече точно така - 2 дни коремни болки, мен и кръста ме болеше и ми се гадеше. Дано ти мине бързо  Praynig
Sunny, тортите къде ги поръча? Аз ще спретна тържеството в Банско, но за софийското ще разчитам на мъжа ми, та трябва да му дам инструкции  Mr. Green
Ради, пиши по-честичко де  Naughty

 
Heart Eyes  Heart Eyes  Heart EyesЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ НИ СЛАДКИ РОЖДЕННИЦИ!!! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ   Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Добро утро! Днес почерпката е от нас Simple Smile


# 74
  • Мнения: 823
Добро утро!
Честит рожден ден на сладката Приси, на Момичил и Маги! Да растат здрави и щастливи деца!

Честита да е втората годинка и на Мартуша! Все така послушно и чаровно дете да расте за радост на мама, тати и кака!


АниК, успех с намирането на места! И много добре да си изкарате!  Hug

Ради, Миа е една малка умница   bouquet Все едно ми разказваш за дете на 3 и половина годинки Heart Eyes

Да ви кажа набързо и как мина вчера. Та, седя целия ден Тео в градината. Сутринта е плакал много и в 10ч, като ходих да видя как е, ми казаха, че ако не се успокои до още час, ще трябва аз или баща му да отидем да постоим малко с него там. Обаче не се обадиха, успокоил се е малкият юнак. На обяд е спал 20 мин и пак не беше ял цял ден. Следобеда не е плакал.

Хайде лек ден  Hug Заминавам да го водя пак на градина, че вече закъсняхме с 20 мин  Mr. Green Дано мине и днешния ден добре  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт