Рицарки На Бялото Кантарче-03.09.2007-10.09.2007

  • 20 271
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129
Тейсче, привет  Party Хайде да се стягаме, а?   Simple Smile

Ванче, мерси за темата   bouquet Оправяйте се бързо, че те искам усмихната  Hug

Марче, честито намаление и на теб! Доста си свалила - браво!    bouquet

Промените в моите мерки са:

талия: 85 см.  Embarassed
ханш: 99 см.  Embarassed

За килограмите казах. Ми това е положението... Тряа се земаме в ръце вече! newsm78

Роси, Хйфи  wavey

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 14:12 от Tenderlady

# 16
  • Мнения: 2 956
Ванче  Hug  smile3501
На мен май само целта ми е сбъркана. 58кг  Mr. Green 60-те са до края на септември,ако може  Crazy
Хубав ден отново и изчезвам,че малката не иска да заспива,а аз имам бая работа  ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 479
Здравейте мили рицарки! На работа съм и затова, се включвам чак сега! Новата тема , както винаги ме кефи! Супер е! Изобщо ако ви нямаше вас, нищо нямаше да мога направя със себе си! Въпреки, че не съм от най-активните, гледам колкото може повече да съм с вас, защото мие интересно, а и много неща научих от вас!

# 18
  • Мнения: 5 873
Мариетке Hug,да нацелуваш Ламчо. Heart EyesКога ще ви видя с тез вируси? Confused

Лейди Hug,да разбирам ли,че килограмите съм ги уцелила? Crazy

Диче Hug,поправих се....то много рицар,много нещо... LaughingХа дано 59.9 до края на септември. Hug

Пък аз искам 72  до края на септември. Praynig

И Айчето да се появи вече. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 1 241
да почерпя по кафенце, че след малко изчезвам

# 20
  • Мнения: 5 873
Айсче,благодаря за кафенцето.Тъкмо си пийвам. Hug

Ох,трябва да ходя да  взема  малката от детската градина,пък как ме мързииии.По-скоро ми е отпуснато,то тези вируси ми разказаха играта. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 934
Мерси за кафенцето.Аз съм същата Ванче макар и да не ме е ловил вирус.Малкия три дни е с хрема и покашля и по цяла нощ не можем да се наспим,става плаче,върти се,заспива .

# 22
  • Мнения: 5 873
Така е Бебче-лесно майка не се става...Ко да прайш.
кажете ми да ставам и да тръгвам... Tired

# 23
  • Мнения: 4 116
Привет!
Нямах нет няколко дни... да не си помислите, че съм била отбой  Mr. Green
По- късно ще чета какво сте изписали, че сега адски ме боли главата  Tired
За протокола - мааалко съм поотслабнала, към кило едва, много бавно става...

# 24
  • Мнения: 1 279
Къде се изгубихте бе?Аз избутах работния ден с голям мързел и прозявки и след малко поемам към къщи.Дано не завали, че както се е начернило...Довечера пак ще надникна как сте и за к`во си лафите...

# 25
  • Мнения: 2 956
 newsm79  sweating  prostor   food010 newsm35
Туй е...позапотих се,ама се оправих най-после. Отивам да се гмурна в едно кайве...после сигурно навън ще ходим.
 Stop
Ванюшке от твоите пръсти в божиите уши  Praynig  Laughing Laughing

Иначе днес го раздавам режимно уж...ама да не бързам,че до довечера има време... Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 912
Здравейте, момичета!
Много ми се иска да се включа в групичката ви, но се притеснявам, изобщо не се чувствам рицарка, а така ми се иска . . .
в момента кантарът, на когото съм пръв враг от около година, показва 74.5-76.5 - варира в тези стойности, заветната ми цел е 56-58 при ръст 159.  Embarassed
Момичетата, които са преборили 20 и повече кг дали имат записки хапка по хапка, глътка по глътка, скокче по скокче и каквото друго са правили докато достигнат такъв рицарски успех, ако някой разполага с историята си, с удоволствие бих я изчела.
  bouquet     bouquet     bouquet

# 27
  • Мнения: 1 934
Мая, добре дошла,разбира се че ще те приемем.

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 17:34 от bebche05

# 28
  • Мнения: 1 531
добре дошла, мая.
не ти е нужно да се изпада чак в такива подробности. щом си решила, значи от днес си на режим и полека-лека ще започнеш сама да следиш нещата, които ядеш.
като начало, пожелавам ти успех!

# 29
  • Мнения: 1 934
Най напред зи избери режим който ще спазваш:според това оето ти харесва повече да харваш.
Режима на Пиер Дюкан,ВМ-НВД,Моно диета и още толкова много има на 1 страница.Започваш да го спазваш и резултата сам ще дойде лека полека.

Общи условия

Активация на акаунт