Рицарки На Бялото Кантарче-03.09.2007-10.09.2007

  • 20 272
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 8 348
да бе, верно, че то след цялото И аз искам, да не вземе да се окаже, че ти се е изпълнило желанието.

# 721
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Пишех се в началото и в Дневника чат-пат, ама отдавна им отпаднах от списъците. Като бях 72, мъжът ми каза, че ми трябвали още -10  #Cussing out! А дотогава казваше, че си ме харесва такава! Това -4 го казвам, че ми се забавят другите неща, извън отслабването. Като облека номер по-малко и току още някоя грижа забегне към горите тилилейски!  Laughing А 01.10. е Моят Ден и бих се радвала да го празнувам на долната пейка!

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 14 071
1.10 е РД на малкият ми син. Но дотогава имаме още 2 - всъщност не знам дали съм се оплакала и тук, че всяка седмица имаме този месец  Twisted Evil

# 723
  • София
  • Мнения: 8 348
абе по-скоро нещо друго имахме предвид
аз поне де
и не за запис в Дневника става въпрос

моето дети е на 12.10

# 724
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
На Мечтаещите - тази част от подписа си съм я копнала от една сладурка в друг форум, тя ми даде официално разрешение. Ма много ми отива, ша знайш! newsm44

Много сладурски снимчици, напомнят ми на нашето язовирче тука, наблизо - има риболовен клуб до него, ама ние ни ловим, ни ядем, щото аз не мога да готвя риба като хората, та само като сме на ресторант или купим риба с картофки (ууу, мръсна дума, картофки - не съм яла с месеци!!!  smile3513). По таз причина и риба не ядем... Купих една пушена риба веднъж, не приличаше на оная сухата много солената в България, беше бяла и приличаше малко на сурова, ама пишеше, че така се ядяла, с лимон. smile3508 Малко я стоплих - с големи кандърми я изяде мъж ми, като чак си призна, че не му харесва особено, което много рядко казваь ама мнооого рядко. Той обичал панирана - ама като е забранено да се панира.... Tired

Трябва да се напъна да изпека на някаква скара, сигурно, ама като и не им познавам рибите  newsm78 - той обичал бяла риба... Колкото пъти отида на магазина, все не мога да я позная тая бяла риба, нейната леля. Все искат да ми продадат някакви сьомги и кво беше още, по сто лева килото...  smile3515

Ж, на мъжът ти му е харесало да сваляш и щото вече му се вижда краят и че става, затуй ти е казал, маймун такъв!  Joy

# 725
  • София
  • Мнения: 8 348
Мила - ми той да си я купи рибата, като толкова я харесва
аз на български не я познавам, та на шотландски ли....

# 726
  • Мнения: 1 369
Честит рожден ден Юле! Много любов, късмет, здраве и запази в себе си това, което те прави толкова специална  Hug


На Мечтаещите - тази част от подписа си съм я копнала от една сладурка в друг форум, тя ми даде официално разрешение. Ма много ми отива, ша знайш! newsm44 ...
То и на мени ми ляга кът у тях си, ма т'ва ша и от зодията, ша знайш   Heart Eyes
Мила - ми той да си я купи рибата, като толкова я харесва
аз на български не я познавам, та на шотландски ли....
hahaha hahaha hahaha
Мимс, подсети ме, пък и тази вечер ми го пратиха отново:
Първи урок, английски за начинаещи:
"Три вещици разглеждат три часовника "Суоч". Коя от вещиците кой
часовник разглежда?"

А сега на английски!

Three witches watch three swatch watches. Which witch watches which swatch
watch?

***

Втори урок, английски за напреднали:
"Три вещици-травеститки разглеждат три бутона на часовници "Суоч".
Коя от вещиците-травеститки кой бутон на часовниците "Суоч" разглежда?"

А сега на английски!
Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched
witch watches which Swatch watch switch?

***

Трети и последен урок, английски за абсолютни професионалисти:
"Три швейцарски вещици-кучки, които имат желание да си сменят пола,
разглеждат три бутона на часовници "Суоч". Коя от швейцарските
вещици-кучки, които имат желание да си сменят пола, кое бутонче на
часовниците "Суоч" разглежда?"

А сега на английски!
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches,
watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which
wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss
Swatch watch switch?

За панировката - размятаха се няк'ви рецепти за панировка с трици, нинам как стои въпроса с триците у Шотландско, ама ако ви се намират - май из темата за ДюкЯнските рецепти имаше   bouquet
И като заговорихме за... манджи  Crazy Обичам да готвя, обичам да отворя хладилника, да изкарам каквото има из внЕтре и да напрая някой бъркоч, обичам да се плескам, да правя засукани манджи по рецепта и по фантазия... само да има за кой. Сама ли съм - забравете, вадя к'вото има и набързо хапвам. Поне ей сега два дена им бърках на мойте няк'ви работи, къщата и мах'лата си облизаха пръстите  Crazy

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 00:09 от мечтаеща

# 727
  • София
  • Мнения: 8 348
Това посмъртно не мога да го произнеса без да се заплета няколко пъти
но се пробвах де

# 728
  • Мнения: 1 369
Това посмъртно не мога да го произнеса без да се заплета няколко пъти
но се пробвах де
То и аз се пробвах, ма дотам си останах  Crazy
Пак ядох  ooooh! чудя се дЪл да не лягам, че с т'ва едине  ooooh!

Лека ви нощ и сладки сънища  newsm46

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 00:27 от мечтаеща

# 729
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Честит рожден ден, Попинс!

Пожелавам ти много любов, която да ти дава сили да се справяш с всичко останало , повечко здраве и най- вече оптимизъм и много усмивки!


наздраве!!

# 730
  • София
  • Мнения: 8 348
Юлчето има рожден ден....!
Честито. И да ти е била болезнената каръщина до днес, а от сега нататък нов живот да те чака.
По-хубав от предишния, разбира се.

# 731
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
, миличка!
Всичко старо зад гърба, напред да те чака само хубавото - и много любов ти пожелавам!

# 732
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Мимс - ми ние затова не сме яли риба от коджа време  Joy Щот той яде, ама като трябва да купи... ooooh! Оная, дето я изяде със зор, затова я изяде - щото аз я намерих в магазина и го питах там - тая риба ядеш ли я - и той каза "да". Ма не видял, че е пушена, нам си кво си - минало-свършено  smile3533

Вай-вай, имало панировки с трици ли? Мечтичке, намерих аз едни трици след двуседмично търсене тука, да взема да ровна из оная темичка с рецептите, не че имам време да панирам риби и знам кои, ма кой знае, може пък да стана мукаят да си изгубя времето... Иначе кви манджи да готвя, като няма кой да ми ги яде... На манджите той изяжда мръвката и това е. Разни сосове, ако са повече от 2 лъжици... направо не му ги сипвай.

А уроците на английски ей сега му ги изпращам на пощата и ще го изпитвам после  smile3508 Ша ми разправя той, че в Шотландия говорели на английски, санким аз съм глуха и не знам  smile3532 И аз на третото запънах на сто места и се отказах  Joy

# 733
  • Мнения: 272
  bouquet
Лека нощ

# 734
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Това, с английския, ще го пробвам насъбудено!
Пухче, стига чети, слизай, казвай как са нещата при теб!
Аз ще чета, ама сабахлян!

Общи условия

Активация на акаунт