ДОБРА КОЗМЕТИЧКА ВЪВ ВАРНА

  • 28 434
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Момичета може ли координати на тази козметичка Таисия

# 16
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Мацки аз посещавам студио BELLESSA в цветния много е  добра козметичката Peace

Къде точно в цветния?


на ул.РОЗА само,че от другата страна много е лесно.ако искаш мога да ти дам телефон  bouquet

# 17
  • Мнения: X
Мацки аз посещавам студио BELLESSA в цветния много е  добра козметичката Peace

Къде точно в цветния?


на ул.РОЗА само,че от другата страна много е лесно.ако искаш мога да ти дам телефон  bouquet

Да, дай ако може.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 312
Аз пък от известно време насам се вдигам от Младост и ходя специално във Владиславово при Деси.
Страшно я харесах-това е първата козметичка,която не ми оставя белези по лицето след почистване.
Намира се точно срещу кметството,в едни алуминиеви павилиони на пазарчето.
Имат и фризьор,солариум,педикюр и маникюр.
Ноктопластиката е много добра и доста евтина според моя приятелка,която си я прави там.
Ако те интересува ще и намеря визитката,трябва да я имам някъде.

# 19
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356



Да, дай ако може.  Simple Smile
[/quote]



0888285811-Светлана newsm10

# 20
  • Мнения: 1 312
Козметично студио "ВЕНУС"
0889 100 232-Деси

# 21
  • Мнения: 830
От години ходя само при една и съща козметичка,поверила съм  и лицето си и с друг не я сменям-перфектна е във всяко едно отношение.Работи само с талго козметика,№1 е.Казва се Гергана ако искаш координати на лични!

# 22
  • Мнения: 630
От години ходя само при една и съща козметичка,поверила съм  и лицето си и с друг не я сменям-перфектна е във всяко едно отношение.Работи само с талго козметика,№1 е.Казва се Гергана ако искаш координати на лични!
Аз искам Grinning

# 23
  • Мнения: 1 699
Момичета и аз съм се отчаяла вече.Постоянно си сменям козметичката.Не мога да случа нещо на специалист.
Ако можете да ме насочите към някоя от която сте доволни   bouquet
Тук прочетох хубави неща за Таисия,може ли нейни координати или ако има някакъв сайт да разгледам.Ще съм ви благодарна.

# 24
  • Мнения: 1 167
Запис и може ли координати на Таисия на лични. Багодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 699
Побутвам темата защото наистина искам най-после да се спра на една козметичка.
И да намеря координатите на Таисия след като я хвалите.  bouquet

# 26
  • Мнения: 759
На мен ми дадоха визитка на Мария Митева- медицински козметолог... Чудя се дали да й се обадя  newsm78 Фризьорката ми ходи при нея. Някой друг да я е посещавал?

# 27
Pepa Bojurska e mn dobra.STydio Azulena,namira se v gruckata  Naughty

# 28
  • Мнения: 1 312
На мен ми дадоха визитка на Мария Митева- медицински козметолог... Чудя се дали да й се обадя  newsm78 Фризьорката ми ходи при нея. Някой друг да я е посещавал?
Къде се намира студиото?
Звучи ми познато името..

# 29
  • Мнения: 2 175
Преди години ходих при Таисия и хич не бях доволна..
После над 5 г ходих все в "Ange Face"-много са добри..Отказах се накрая щото станаха адски натоварени и трябваше да си записвам час 2-3 седмици предварително..
От година ходя в при Ели в "Елисон" и смея да твърдя,е това е най-добрата козметичка на която съм попадала. Лицето ми коренно се промени. С мазна и проблемна кожа съм, а сега с бебешка..)) Горещо я препоръчвам на всеки ,който наистина иска да постигне промяна..

Общи условия

Активация на акаунт