RAXEVSKY - супер яко

  • 4 145
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
А относно цените - в Пловдив има нов outlet на Raxevsky - от там можете да се облечете на съвсем прилични цени.

А дано само обслужването не е като в София, че ако ще и златни да са дрехите за без пари, с такива продавачки са за никъде  ooooh!



пропуснала съм темата с отношението, ще споменеш ли пак за какво иде реч и аз невежата тъй като не съм чувала марката, какви нещории се предлагат?

Ау, ма как може да не знаеш за Раксвески? Веднага БАН! Whistling

 Joy

Предлагат дрехи. Женски. И обувки. Женски.

(тук беше линк-а)

Аре, направихме и реклама на сайта. След малко ще махна линка, че ....

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 15:52 от анче_мамче

# 16
  • Мнения: 9 095
А относно цените - в Пловдив има нов outlet на Raxevsky - от там можете да се облечете на съвсем прилични цени.

А дано само обслужването не е като в София, че ако ще и златни да са дрехите за без пари, с такива продавачки са за никъде  ooooh!


приемам си БАНа тогава, нещо нищо не ме впечатли, сега още един въпрос, има ли във Варна магазин? може да не са докарали сайта просто, а иначе логота като " За жената със собствен стил" на масови марки са ми любими hahaha

пропуснала съм темата с отношението, ще споменеш ли пак за какво иде реч и аз невежата тъй като не съм чувала марката, какви нещории се предлагат?

Ау, ма как може да не знаеш за Раксвески? Веднага БАН! Whistling

 Joy

Предлагат дрехи. Женски. И обувки. Женски.

http://www.fashiong.net/raxevsky/

Аре, направихме и реклама на сайта. След малко ще махна линка, че ....

# 17
  • Мнения: 9 095
А относно цените - в Пловдив има нов outlet на Raxevsky - от там можете да се облечете на съвсем прилични цени.

А дано само обслужването не е като в София, че ако ще и златни да са дрехите за без пари, с такива продавачки са за никъде  ooooh!


приемам си БАНа тогава, нещо нищо не ме впечатли, сега още един въпрос, има ли във Варна магазин? може да не са докарали сайта просто, а иначе логота като " За жената със собствен стил" на масови марки са ми любими hahaha

пропуснала съм темата с отношението, ще споменеш ли пак за какво иде реч и аз невежата тъй като не съм чувала марката, какви нещории се предлагат?

Ау, ма как може да не знаеш за Раксвески? Веднага БАН! Whistling

 Joy

Предлагат дрехи. Женски. И обувки. Женски.

http://www.fashiong.net/raxevsky/

Аре, направихме и реклама на сайта. След малко ще махна линка, че ....

приемам си БАНа, нещо нищо не ме впечатли, а и лого като " За жената със собствен стил" на масови марки са ми любими hahaha иначе във Варна имат ли магазин, може да не са докарали сайта newsm78

# 18
Купих си потниче от пловдивския за 18 лв - от миналогодишната колекция. Но го намирам за все още актуално. Имаше и някаква промоция 2 за 3.
Не знам дали във Варна има магазин.
а относно отношението на продавачката - нямам оплаквания.

# 19
  • Мнения: 4 447
Купих си потниче от пловдивския за 18 лв - от миналогодишната колекция. Но го намирам за все още актуално. Имаше и някаква промоция 2 за 3.
Не знам дали във Варна има магазин.
а относно отношението на продавачката - нямам оплаквания.

18лв  Shocked Shocked

от миналата година...?

Тедито, коригирай си, моля цитата(и двата), махни линк-а  Hug

# 20
  • Мнения: 156
И къде се намира въпросният аутлет на Raxevsky - нямам впечатления от марката,но бих искала да видя какво предлагат.
За Пловдив става съпрос

# 21
не знам точно улицата. Намира се срещу магазин Мечо Пух. До култовото заведение Маклали, в една нова кооперация. Май вече са заредили есенното. От джумаята като тръгнеш към пл Съединение , пряката срещу бившия ДЕТМАГ вдясно.

# 22
  • Мнения: 156
не знам точно улицата. Намира се срещу магазин Мечо Пух. До култовото заведение Маклали, в една нова кооперация. Май вече са заредили есенното. От джумаята като тръгнеш към пл Съединение , пряката срещу бившия ДЕТМАГ вдясно.

Мерси,ще проверя

# 23
  • София
  • Мнения: 3 839
Не ги харесвам особено, не са младежки.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 563
И аз невежа - не съм ги чувала. Хвърлих едно око на сайта - не струва, ако и магазинът е така ooooh!

# 25
  • Мнения: 19 302
не ми харесват кой знае колко.

# 26
  • Мнения: 1 313
Влизах в техен магазин преди малко повече от 4 години когато завършвах училище. Отношението на персонала беше безобразно и от тогава не съм стъпвала.

# 27
# 28
  • Мнения: 8 462
Ами спамове и реклами май не се допускат или бъркам?

# 29
  • Мнения: 6 017
Ами спамове и реклами май не се допускат или бъркам?
А това твоето не е ли спам????? Огледай се и виж че във всяка втора тема в този подфорум се пита нещо свързано с определена марка или нещо подобно! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт