Споделете - 20...Есенна соната...

  • 18 135
  • 1 023
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Как ви се струва идеята да пусна тема "Преглед на печата"? Всеки да си пуска линкове към статии от пресата или онлайн медии, които са му се сторили любопитни, проблемни, забавни, да ги обсъждаме...  newsm78 
Линковете ще се загубят в обсъждания.

# 16
  • Мнения: 4 371
Не чета пресата ooooh!
Споделям, че днес откъснах един етикет от ризата си със зъби, той се отплесна и ме прасна по устата Close И сега цял ден като пия или ям ми е некомфортно, все едно някой ме боде с игличка Crossing Arms
Днес съм на гимнастика Grinning Чувствам се страхотно след това, кипя от енергия.

# 17
  • Мнения: 516
Споделям, че през целя август работех до 18.30. Днес ще си тръгна в 17.00. Готино е, когато колегите се връщат от отпуск. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 918
С тези ретро аватари, дет сте се накичили, се чувствам като форумка, дет не е получила покана на ЛС Crossing Arms В един и същи час ли си ги сменихте?

# 19
# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Флор, под мантичката ли ти бърка младежа? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 516
Бу, костюмчето му е по- интересно. Joy
Ето ти го- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=159555&photo=2

# 22
  • Мнения: 984
Бихте ли ми помогнали и аз да си сложа такава снимка. Много ми харесва идеята! Ако искате на Лични или на е-мейл. Благодаря предварително.

# 23
  • Мнения: 918
Благодаря на Флор и мъжете и  bouquet

Снимките само Ви допълват(и моята представа), всяка една от вас Grinning, много са истински.

# 24
  • Мнения: 936
Споделям, че тези ретро аватари са много готини!
Още какво? А, да. Пека във фурната Пилешка фантазия в гювеч(по форумска рецепта) и мирише много вкусно.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Пека във фурната Пилешка фантазия в гювеч(по форумска рецепта) и мирише много вкусно.

 ooooh! пак трябва да готвя. Купих замразено филе от бяла риба да правя рибена чорба, но дребното отказва упорито да поиска.

# 26
  • Мнения: 2 212
Верно са много готини и много ме кефи идеята, само леко странно се чувствам като отворя и си чета публикуваното в темата за стиховете  Crazy ама ... ще го преживея, в името на каузата  Laughing за ретро аватарите иде реч, де ...

# 27
  • Мнения: 1 937
Браво, Тедъ!
Аз пробвах солено тесто за фигурки за рисуване, после меденки. Оклепахме се с децата.
Накрая ги изсипах в кофата. Нищо не излезе.

Mишмиш, пускай снимка. Ще помогна.

# 28
  • Мнения: 936
Смятам вече тия рецепти да ползвам. Традиционните нещо ми доскучаха.
Права ли съм да мисля, че това е темата, в която се пише най-много?

# 29
  • Мнения: 4 371
Бу, с тези супи кърмата ли стимулираш newsm78 Имам чувството, че само това готвиш Laughing

Общи условия

Активация на акаунт