Споделете - 20...Есенна соната...

  • 18 241
  • 1 023
  •   1
Отговори
# 75
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Вивалди - Есен  Grinning

# 76
  • Мнения: 2 212
Благодаря на Бу Simple Smile Аз пък си дръпнах и класиката сред класиките Вивалди - 4-те сезона

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Благодаря на Бу Simple Smile Аз пък си дръпнах и класиката сред класиките Вивалди - 4-те сезона
Тя есента е оттам де Simple Smile
И аз си ги дръпнах, но ви почерпих само с есента - да е в тон с темата Simple Smile
А и твоето (ако се не лъжа) е само началото - пролет, при това. В дата-та са общо 15 филета за сезоните (адажио, молто, ала-бала, не разбирам от музика) и са според различните сезони (по три-четири на сезон).

# 78
  • Мнения: 2 212
Да, всъщност си права...оказа се, че като дръпнах и само пролетта, тя съвпада с 4-те сезона, нищо де...важното е да ме кефи и волумето да е на макс  Mr. Green

# 79
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Още една прекрасна есен  Grinning

# 80
  • София
  • Мнения: 3 421
Бясна съм - не мога дори да работя, толкова съм ядосана.
Стискам зъби за да не се обадя на мъжът ми, щото ще си го отнесе невиновен.



# 81
  • Мнения: 153
Сънувах ядрен взрив. Беше си едно такова хубаво и после видях основата на "гъбата", която леко се доближаваше и ни засипа с пепел. Приятелят ми беше с мен, умря ми в ръцете. Sad
Втриса ме, а след няколко дни заминавам към морето.

# 82
  • Мнения: 1 113
Споделям, че ще ставам леля. Отново  Grinning
Брат ми и снаха ми се надяват на момиче. Ако е момче ще бъде трето за семейството им. Казах на снаха ми, че ако имат момченце, ще й платя първия сеанс при психиатър, като подарък  Mr. Green

# 83
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Явно трябва да извадя палтата  33uu
Какви палта, бре, аз мисля пак да се понасям към морето Flutter

# 84
  • Мнения: 4 371
Понасяй се, но не забравяй шала и ръкавиците smile3534
Ти как изкара?

# 85
  • Мнения: 516
Споделям, че съм отвратена от неуважението на хората към институцията, в която работя. Не разбирам това нежелание да се спазват правилата. Така се изнервих, че колежката ме скри в един ъгъл, защото щях да вдигна скандал. Колежката е готина.

# 86
  • Мнения: 4 586



А институцията коя е, ако не е тайна, разбира се.

# 87
  • Мнения: 4 371
Библиотека?

# 88
# 89
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
А знаете ли,че Вивалди е от Венеция?По музиката, която съм слушала от него винаги съм си мислела,че е някъде от планински край на Европа.Не го свързам с тази ограниченост на пространството, каквато е Венеция.

Общи условия

Активация на акаунт