Споделете - 20...Есенна соната...

  • 18 227
  • 1 023
  •   1
Отговори
# 960
  • Варна
  • Мнения: 10 811
Споделям, че се радвам, че ходя на работа, а не си стоя вкъщи.

То било голямя скука, особено ако си сам.  ooooh!

Дори и във форума ми е скучно днес, не е като едно време преди 100 години.  Laughing

# 961
  • Мнения: 293
Ако някой случайно е забелязал, споделих едно мое разочарование.

Тъй, ей сега уредих въпроса на кю. Вмъквайки изрази: "може би съм оставила грешно впечатление", "допуснах, че е мой дълг като домакиня"..

Бе, каквото чета, силно ми влияе на изказа. А вчера си промивах половин ден мозъка с Удхаус.
Та днес дори се нося плавно и изискано, същинска лейди Laughing

# 962
  • Мнения: 503
Благодаря за успокоителните думи, особено на Волф! Мисълта за колежката ме връща във форма, а на фона на мрачните мисли, направо ме разведрява! Дано всичко да е наред, винаги преди тръгване ме тресва страшно напрежение.

# 963
  • Варна
  • Мнения: 10 811
Въйй, преди малко ми спряха тока, а таман се засилих да си топля обяда в микрото. Умрях от яд. Добре че го пуснаха бързо.

# 964
  • Мнения: 2 891
Кофти е да се върнеш на работа след отпуска  Rolling Eyes Пак ми бяха отрупали бюрото с бумаги.

# 965
  • Варна
  • Мнения: 10 811
Кофти е да се върнеш на работа след отпуска  Rolling Eyes Пак ми бяха отрупали бюрото с бумаги.

Тези дето са го направили, не са ли почивали?  Mr. Green

# 966
  • Мнения: 2 891
Тц, завиждаха ми  Laughing

# 967
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Имам си нов пуловер + 2 кожени колана, фьешън. Ура, ура за Продавалника! Grinning

# 968
  • Варна
  • Мнения: 10 811
Имам си нов пуловер + 2 кожени колана, фьешън. Ура, ура за Продавалника! Grinning

Фотос няма ли?  newsm78

# 969
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Имам си нов пуловер + 2 кожени колана, фьешън. Ура, ура за Продавалника! Grinning

Фотос няма ли?  newsm78
М, май не - те пътуваха бая време, т.е. там вече ги няма в обявите. Ако някога изобщо си намеря фотоапарата, ще снимам. Много съм щастлива Simple Smile Кафяв пулоГер (както казва Мая) МНГ и два колана, много готини, плетени, съвсем хактуални за есента за поли и панталони.

# 970
  • Варна
  • Мнения: 10 811
Ми, честито тогава! Grinning

# 971
  • София
  • Мнения: 7 097
Кофти е да се върнеш на работа след отпуска  Rolling Eyes Пак ми бяха отрупали бюрото с бумаги.

И аз днес очаквах същата мила картинка, но останах приятно изненадана  Grinning
За съжаление обаче очакванията ми за грубо вмешателство в компа ми бяха надминати.

# 972
  • Мнения: 103
Няма ли да пускате Споделете - 21?

# 973
  • Мнения: 4 586
Зависи къде е старата. И от наема. Grinning
Пльовдива голяма града, разбира се.
Уважаема Мис Бу, с голямо съжаление Ви съобщаваме, че наемите в
Пльовдива изобщо не ни интересуват, съответно и преместването Ви.

Gall, продължавай в същия дух. Полетът е дълъг, голяма част от пътниците
ще заспят, тоалетната е стерилно чиста, предния не е пушил докато ака. ...

# 974
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Споделям, май нещо ще се разболявам. Сигурно почивните дни съм изстинала заради гнусавато време. Пфу! Много мразя да се разболявам и от хиляда години не ми се е случвало. Като се прибера от работа, трябва да пия нещо сгряващо.

Общи условия

Активация на акаунт