ПЛЕВЕНска-септемврийска

  • 14 230
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Абе изглежда момченцата са си по-трудни. На Кари допреди 2-3 седмици не ми се е налагало даже забележка да й правя, все едно е голям човек, всичко си изпълнява, говори, съгласява се, а батко й какви ги вършеше на тази възраст не искам да си спомням просто. И в магазини се е търкалял по пода, и какво ли не  Rolling Eyes Явно момиченцата са си друга работа...

# 16
  • Мнения: 248
Наистина момченце се гледа доста по-трудно. С дъщеря ми въобще не съм разбрала, че съществува понятие като бебешки пуберитет. От съвсем малка сама се заиграваше, стоеше си кротко в количката... Докато този малкия направо ни разказва играта. Но вече си знае, като направи нещо нередно направо го изпращам да си седи сам в спалнята. Там си поплаква известно време, после отивам да го гушна и става най-прекрасното и най-милото дете, сякаш нищо не се е случило .... до следващия път  Laughing
Да споделя - тази сутрин отивам да водя Ники на ясла (в понеделниците не ходи, че баба му го гледа) и разбирам, че целия персонал в групата е сменен. Не разбрах дали е само в нашата група или в цялата ясла. Тъкмо малкия свикна и спря да плаче и сега всичко започва отначало.

# 17
  • Мнения: 15
А, как така целия персонал сменен? Вие в "Дружба" ли бяхте? Че не дадоха ли някакви обяснения? Много тъпо ми се вижда - децата свикват с едни сестри и лели - и изведнъж - други ... Трябва да има някаква много сериозна причина, че да се случи такова нещо. Да се смени една сестра или леля - да, но целия.... Че то това си е все едно е в нова ясла. та нали и сестрите и лелите свикват с навиците на всяко дете, с речника му ... Не мога да проумея как може да направят такова нещо.  newsm78

# 18
  • Мнения: 872
Да си кажа мнанието за Кауфланд-хич не ми хареса.А за малките има избор на памперси пюрета каши,но относно дрешки няма почти нищо(то все пак си е по скоро хранителен магазин де).Но аз лично вече не бих отишла там да пазарувам пак,нищо от това което си взех не ми харесва като качество.
В сравниние с Била как е-по-голямо разнообразие ли има

# 19
  • Мнения: 248
mama Asia, и аз останах изумена. Чакам да се включи Веси, за да каже в тяхната група как е.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 860
Привет и от нас. GrinningПрибрахме се благополучно.Ех,направо се влюбих в Рибарица и природата там.Прекрасно място.Довечера ще кача и снимки.

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 810
Засега само запис

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 238
Да си кажа мнанието за Кауфланд-хич не ми хареса.А за малките има избор на памперси пюрета каши,но относно дрешки няма почти нищо(то все пак си е по скоро хранителен магазин де).Но аз лично вече не бих отишла там да пазарувам пак,нищо от това което си взех не ми харесва като качество.
В сравниние с Била как е-по-голямо разнообразие ли има
Зависи,за прост пример имаше точно 3 вида боб,3 вида олио,2 вида захар,но за памперси,пюрета и бебешки неща имаше доста,незнам точно какви марки(не съм ги научила,но скоро ще ми се наложи),но имаше избор мисля че повече от Била.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 860
Ние днес се видяхме с Пламси в Кауфланд. GrinningМоето мнение за този магазин си остава същото,каквото беше и преди време,още в Сф.Голям магазин,има евтини неща,но като качество-не ми харесва.В смисъл такъв,че наистина има евтини неща,но те определено са от някакви незнайни марки.Не че винаги държа на марковото,но примерно-ето купих си от там хартия за печене.Исках да си взема Фино-нямаше.Взех някаква незнайна.Едва я смъкнах после от баничките и отиде право в коша за боклук.И куп други примери.Но това не означава,че няма да пазарувам от там,де Laughing-плодовете и зеленчуците са на нормални цени и може да си ги избереш,което за мен е важно.Не както на пазара.
Ето ви сега снимки от Рибарица:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=169738
Мериан,права беше за това място-просто се влюбихме в този планински рай.Така добре си починахме,децата бяха толкова спокойни и доволни,а Военния почивен комплекс е наистина прекрасен-има си всичко в него.С една дума-заплюх си Рибарица за по-чести посещения. Wink

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 21:35 от Валенцето

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 238
Аз и на пазара си избирам всичко,ако някой продавач не е доволен,пропускам неговата маса и минавам на следващата,тя и свеки се оплаква че не и дават да си избира,голяма глупост е това

# 25
  • Мнения: 5 278
Аз лично не пазарувам за децата от Била или Кауфланд,имаме си гараж до нас и е на много ниски цени и има всичко . От Била си купувам само едни плодови пюрета,които не съм виждала на друго място,а от Кауфланд си купих много хубав бебешки гел за баня-1л. за 3лв.
Благодаря за мненията за принтера. А някой знае ли колко струва една касета за лазерен и за мастилноструен принтер?
И друго да питам - знаете ли някое магазинче за детски дрешки,където мога да намеря нещо на по-сносни цени? Търся костюмчета за децата за рожденния ден и направо се отчаях от цени-че то под 50 лв. трудно се намира нещо,дънките са на цената на моите,изобщо ужас. То бива бива,ама за две педи плат да искат толкова пари си е направо срамота,според мен. Хайде някой маркови дрешки както и да,те са за определена класа хора,н чак пък всички дрешки. Не искам да си помислям марковите колко струват в такъв случай...Ако е така ще трябва и аз да се хвана на две работи,че да можем поне малко да подсигурим децата .

# 26
  • Мнения: 1 951
Здравейте, момичета  Hug
Снощи се завърнахме от морето. Ееех, как не ми се прибираше.....
Макар, че аз не минах без премеждия - нали споменах за невървежа  Mr. Green Явно си лепнах същия вирус като на детето и буквално си "осрах" почивката  Sick Имах и температура, и невероятни коремни болки предимно вечерно време - лежах си в леглото и се превивах. На третия ден започнах антибиотик, след като бях изпила безброй "Имодиум", "Ентерол", "Но- Шпа" и какво ли още не.......Ходихме до плажа само 3 дни, през останалото време висяхме по басейните, за да съм по-близо до WC-то....."диарията е самотно занимание" както казват на рекламата  Mr. Green Освен това на втория ден се събудих със заглъхнало ухо и чувах като от дълбините на канала. Реших, че е вода и до обяд си подбих петите от скачане на един крак, но нищо не стана и реших, че ще отида в медицинския център, ушен лекар да ми направи промивка. Тя ме зарадва, че не е вода, а ми се е възпалила евстахиевата тръба и ми изписа още един антибиотик и спрей за нос, капки, тапи за уши...
Абе, разбих се  Grinning Всичко премина до събота и последните два дни се забавлявах истински  Joy
Снимки ще кача утре.

Изчетох на две - на три старата тема. За "Кауфланд" да кажа, че не ми харесва. Мръсно ми е едно такова, в този магазин. Не знам защо е това чувство, но така го усещам. Съгласна съм с Валенцето за стоките. А за детските храни - пюрета, каши - изборът в Билла е по-голям.

Хайде до утре   bouquet

# 27
  • Мнения: 325
Джина, провери в магазина на Дино /в сградата на СМК/. Там съм виждала дънки по 20 лв. Последно като ходих нямаше голямо разнообразие на бебешко, но очакват да получат до 1-2 седмици, защото сега зареждат за 15-ти септември. Има и 1 търговия зад Астория в едно дворче - там понякога има добри попадения. И аз се ужасих от цени - за малката 57 см мацка якенца или жилетки по над 30 лв. И по интересното е че навсякъде цените са горе-долу еднакви - видяли че се раждат бебета и дай милионери ше стават. Успех в търсенето и да ги направиш най-хубави малките бонбончета.  Simple Smile
За Кауфланд - на мен ми се пада квартален магазин и ми е удобен. Освен млякото, което предпочитам има всичко друго, за което преди трябваше да обиколя поне 2 магазина, така че като цяло съм доволна.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 860

За Кауфланд - на мен ми се пада квартален магазин и ми е удобен. Освен млякото, което предпочитам има всичко друго, за което преди трябваше да обиколя поне 2 магазина, така че като цяло съм доволна.
LaughingИ на мен ми се пада квартален магазин,май ще излезем съседки.Аз живея на войводските улици. Wink
Цяла вечер чета из нета информация за разни имуностимулатори.Мислех да започна да давам на децата,досега не съм давала,но нали и Мими ще тръгва на градина...още не съм се убедила напълно,не знам какво да правя.

# 29
  • Мнения: 4 390
Здравейте и от мен в новата тема.
Нямах много време за писане, мъжът ми има здравословни проблеми, та му обръщах внимание.
Аз от днес съм с бъбречна криза. Сега пия хапчета и си лежа.
За Кауфланд нямам особено мнение - ходих наскоро веднъж и това беше. Не останах нито впечатлена, нито очарована, едва ли ще мина отново целия град, за да го посетя.

Веленце, много хубави снимки! Бръмбарчетата изглеждат особено щастливи! Hug
Сиси, много ти е сладко детенцето! Да ви е жива и здрава!
Дикси, добре дошла. Добре, че бързо ти е минало и си доволна от морската почивка! Grinning
Галя и Пламси - къде даскалувате вие двечките и какво?
Мама Ася - онзи ден разбрах коя е сестра ти.  Peace
Мирама, страхотни новини, дано Калина бързо качи килограмите и скоро да си е вкъщи.
На сестра ми малкият син е роден по-рано и 1.8 кг. Сега е голям мъж, първокласник.
Докога ще е в болницата - докато стане 2 кг. или 2.5 кг.?
Мериан, що така с персонала? Дано мишлето бързо свикне с новия персонал. Confused
Тесс, колкото и да е в бебешки пубертет,  Кари е такава чаровница и добродушка, че едва ли ще имаш големи грижи с нея. Heart Eyes Как е Габи? Hug
За всички, които не споменах поименно в постинга си -  Hug

Няма ли да си направим среща скоро?

Общи условия

Активация на акаунт