Към татковците в този форум!

  • 2 642
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
....аз от две седмици не съм докосвал жена си и ми е адски криво, обаче в момента, в който я загледам така странно и се устремя към нея, веднага ме "прищипва" нещо вътре.....преди около два месеца и отгоре изтървахме бебе и сега с новата бременност само като си помисля какъв ужас беше тогава с това кръвотечение, как треперехме и един ден "ревнахме" и двамата, просто ми отива желание, че и способност на вятъра......предпочитам да си я пазя....днес бяхме на консултация и точно за това ни говори докторката - никакъв секс до третия месец, после може..........

Между другото, днес видях бебето / колкото и да не е бебе още... Grinning/ на видеозона....малка черна точица......ейййййй, голям кеф  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 16
  • 1st floor
  • Мнения: 9 114
....аз от две седмици не съм докосвал жена си и ми е адски криво, обаче в момента, в който я загледам така странно и се устремя към нея, веднага ме "прищипва" нещо вътре.....преди около два месеца и отгоре изтървахме бебе и сега с новата бременност само като си помисля какъв ужас беше тогава с това кръвотечение, как треперехме и един ден "ревнахме" и двамата, просто ми отива желание, че и способност на вятъра......предпочитам да си я пазя....днес бяхме на консултация и точно за това ни говори докторката - никакъв секс до третия месец, после може..........

Между другото, днес видях бебето / колкото и да не е бебе още... Grinning/ на видеозона....малка черна точица......ейййййй, голям кеф  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
ми честито да ви е!!! браво за търпението!!!
абе какво общо има забременяването със спирането на секса !?!?!
Че то тогава е още по-хубаво. Няма притеснения .. по-бременна от това не може да стане  Twisted Evil
Ние с жена ми по български малко.. докато не чухме линейката да спира пред блока за да я извозва за раждане не сме спирали.
за това сина ни е е..н у главо и луд за 3-ма  ooooh!
и аз така родих Embarassed, ама беше прияяяяяяяяяятно!!!...тва преди раждането , де!!! Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 456
....аз от две седмици не съм докосвал жена си и ми е адски криво, обаче в момента, в който я загледам така странно и се устремя към нея, веднага ме "прищипва" нещо вътре.....преди около два месеца и отгоре изтървахме бебе и сега с новата бременност само като си помисля какъв ужас беше тогава с това кръвотечение, как треперехме и един ден "ревнахме" и двамата, просто ми отива желание, че и способност на вятъра......предпочитам да си я пазя....днес бяхме на консултация и точно за това ни говори докторката - никакъв секс до третия месец, после може..........

Между другото, днес видях бебето / колкото и да не е бебе още... Grinning/ на видеозона....малка черна точица......ейййййй, голям кеф  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Брей! Възхищавам се на татковци, пък и на мъже като тебе!
Да изразяваш и д да показваш чувствата и емоциите си.
Да се радваш на гледката на видеозона! Страхотен си!
Нашият татко така и не дойде дори на консултациите да чуе за какво иде реч.
Хайде безпроблемно този път!

А що се отнася до секса, чела съм , че въздържанието и желанието
за секс при мъжете пък и при жените е контролируемо и е на психологическа основа. Няма такъв феномен като "пръскане на топки" при въздържание от мъжка страна.
Събралата си сперма се разгражда и т.н. Абе не си спомням точното обяснение на процеса, но от гледна точка на биология и организъм, без секс може колкото се налага. От психологична гледна точка обаче, зависи от самият индивид и силата на волята му и способността да дава приоритет на други мисли и желания, а не на животинските си инстинктите.

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 16:07 от muzka1

# 18
  • Мнения: 1 047
Неподозирани са човешките възможности.

...."пръскане на топки" при въздържание от мъжка страна...
Joy hahaha Joy
Това е измислено от мъжете за да си получат своето.

Когато се събере сперма, тя излиза по някакъв начин. Полюциите най-често протичат през нощта.

При вашия случай са приложими разни алтернативи на стандартния полов акт така, че се забавлявайте!

# 19
# 20
Аз си мисля, че няма полова диференциация що става въпрос за честотата от секс. По-скоро мисля. че е личностна диференциацията - примерно познавам жени (една по специално), която правим секс всяка вечер (това в младежките ми години) след като се връщам от 15 часова смяна. Понякога ме мързи и не си давам много зор и я претупвам и тя не може да заспи и ме буди да си довършим... е не ми го каза директно ами почна да се търка в мен. И съответно мъже, които не са чак толкова запалени.
Според мен това с честата нужда от секс при мъжете  е мит наслагван от жените. Според мен имаме абсолютно еднаква нужда от секс само, че жените (тъй като са по умни) така правят, че да излезе че ние искаме, а те едва ли не са благоволили да го правим. Защото те знаят, че само да ни покажат малко бедро, гърда или не дай си боже дупе, ей така съвсем случайно, докато слагат детето да спи ние сме на линия, с пълно бойно снаражение.
Но момчета битката не е обречена, аз специално съм открил няколко начина, които карат жена ми да ме боричка. Та съветвам ви, не им оставяите да ви притъпят сетивата.
Само вижте кой слага темата. Жена, обработваща мъжа си. Пуснала темата с ясното съзнание, че една доста голяма част от нас ще почнат да се перчат и да казват... " аз без секс три пъти на ден не мога" и т.н.
Аз ще кажа на тази агентка на "Федеразията на жени за манипулация", че едно лято(преди да си направим детето с моята любима) за три месеца правихме 2 пъти секс защото бяхме разделени. Аз бачках в слънчев бряг и което е повече не си направих нито една чекия(с извинение пред дамите), което си го бях поставил за цел.
Като споменах мастурбацията (да не ме цензурурат няма да изпозлвам истинската дума), смятам че на нас някак си ни е доста по лесно да си ударим една "злобарка" и да потошим огъня, докато при жените работата е малко по време- и трудоемка. А и някак си не е обществено прието жена да мастурбира. Което би могло да постави една друга тема...защо жените не си признават,че се пипат.
... но това друг път.

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 01:22 от AL Jankoni

# 21
Според мен мъжете могат да издържат толкова, колкото те пожелаят. Ако са водещи чувствата към партньора, а се налага да чакат - ще чакат. Ако е водеща съвестта - отново ще чакат. Ако е водещ нагона - ще вземат каквото пожелаят, от която пожелаят. Ние жените не можем да спрем това, колкото и някои да се опитват да го направят. Дай свобода на женен мъж и ще разбереш какъв е той.

Общи условия

Активация на акаунт