Избори - София! Мъжкар до мъжкаря, левент до левента!

  • 3 118
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
я кажете нещо добро за Мартин Заимов?

Освен това,че  дядо му е отявлен комунист и той се е възползвал от привилегиите на партията "майка",а сега се кандидатира като демократ?За мен е лицемер,но всеки си има право на мнение.

# 31
  • Мнения: 9 903
Митака, явно е, че не питам тебе.

# 32
  • Мнения: 677
Уф, а мъжете, дето ще гласуват,
гейове ли ще са, или педерасти...

E, има и две жени все пак.

# 33
Митака, явно е, че не питам тебе.

Е,ако питаш избирателно,уточнявай кого Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 6 561
Само аз ли харесвам дамите ? Чаровни са, стилни са, елегантни са ... (мога да продължа, но да не стане като агитация пък и в момента май обсаждаме само външни белези)

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 19:00 от bibi

# 35
  • Мнения: 453
Заимов  Peace

# 36
  • Мнения: 9 903
Митака, явно е, че не питам тебе.

Е,ако питаш избирателно,уточнявай кого Wink

някой да каже нещо добро за Заимов. Не да изплещи първото, което се сети за комунисти, партия и бла-бла.

Аре девойки, дето казахте, че ще гласувате за Заимов, уточнете защо Simple Smile

# 37
Добре,а защо никои не казва нищо и за Юлиана Дончева? А този Тити Папазов..нямам думи просто..някакав треньор по баскетбол да ни става кмет...с какво образование е този пич?!

# 38
  • Мнения: 1 586
Защо пропускате Слави Бинев?  Mr. Green

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 17:26 от Andrea$

# 39
Аами честно казано, според мен трябва този път наистина да се пробваме да променим нещо:)и да заложим  на модерни принципи на управление, защото градовете ни наистина имат нужда от това:)
И да се вглеждаме не само в кмета, който е на пангарчето, а и в общинските съветници! Знаем ли ги сега кои са, къде са, какво правят, какво им е работното време....а нали се сещате че те могат и да прецакват, и да подкрепят кмета и също са си важни...!
Освен това, трябв да се замислим и за партиите, които стоят зад кметовете. когато една или няколко партии издигнат определен кандидат, то това ознчава, че той ще защитава именно техните идеи и приндипи на управление:)
и аз не искам всичко пак да е в ръцетена мутри, спортисти, лицемери и някви ми ей такива...Sad #Crazy


# 40
  • Мнения: 258
Добре,а защо никои не казва нищо и за Юлиана Дончева? А този Тити Папазов..нямам думи просто..някакав треньор по баскетбол да ни става кмет...с какво образование е този пич?!

АМИ ЮЛИАНА ДОНЧЕВА ЧЕ Е НАЙ- КРАСИВИЯ КАНДИДАТ НЯМА СПОР , НО СПОРЕД МЕН СИ ЗАСЛУЖАВА , ЗАЩОТО ПРИНЦИПИТЕ ,КОИТО ЗАЩИТАВА НЕ СА ЗА ИЗПУСКАНЕ ДАНО СЕ ПРОМЕНИ НАЙ - НАКРАЯ УПРАВЛЕНИЕТО , ДА БЪДЕМ ВСИКИ РАВНИ , ДА БЪДЕМ ОСВЕДОМЕНИ , ДА ИМА ПРОЗРАЧНОСТ НЕКА НАШИЯ ГРАД БЪДЕ ДУХОВЕН И КУЛТУРЕН ЦЕНТЪР !!!!

Приятелки ли сте на Дончева или сте от предизборния й щаб?  Mr. Green
Няма какво да се каже за тази гърла, освен че мястото й не е в политиката, а кандидатурата й за предстоящите кметски избори в София е абсурдна (също толкова като тази на "архонта").

# 41
  • Мнения: 431
Какво им намирате толкова във външността на тези мъже? Мафиози. Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 4 300
Трима в една тема твърдят, че Дончева е умна.....намирисва ми на конспирация Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 153
Мартин, естествено. За протокола ще кажа, че той в неформална среда е един пълен откач (в добрия смисъл на думата), а мисля, че точно такъв ни трябва-наперен, отракан и откачен.

# 44
  • Paris
  • Мнения: 1 727
А защо пропускате Павел Чернев, мъж като планина?!

Общи условия

Активация на акаунт