Нещо сладурско

  • 1 462
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 397
На мен повечето НЕ ми харесаха , а имаше някои ,които направо ме отвратиха-пушещи марихуана бебета, пиещи, друсани, татуирани, с купа спагети на главата и т.н. Естествено тези са монтаж, но са проява на много лош вкус.
Опс-забравих да напиша, за разбиращите английски е явно, че и псуват. Има хиляди начини едно бебе да е сладко и то само с факта, че е бебе, а не подобие на възрастен тиняк
[/quote
Мойто мнение е същото.

# 16
  • София
  • Мнения: 718
Супер са!

# 17
  • Мнения: 1 715
На мен повечето НЕ ми харесаха , а имаше някои ,които направо ме отвратиха-пушещи марихуана бебета, пиещи, друсани, татуирани, с купа спагети на главата и т.н. Естествено тези са монтаж, но са проява на много лош вкус.
Опс-забравих да напиша, за разбиращите английски е явно, че и псуват. Има хиляди начини едно бебе да е сладко и то само с факта, че е бебе, а не подобие на възрастен тиняк
Peace

# 18
  • Bapнa
  • Мнения: 762
На мен пък ми харесаха - много оригинално съпоставят невинността на бебетата с един вече пораснал човек, който има своите прегрешения  Peace

# 19
  • Мнения: 6 461
Сладурчета  Heart Eyes
Като изключим допълнителните АкСеСоАрИ които не отиват на едно бебче.

# 20
# 21
  • Мнения: X
На мен повечето НЕ ми харесаха , а имаше някои ,които направо ме отвратиха-пушещи марихуана бебета, пиещи, друсани, татуирани, с купа спагети на главата и т.н. Естествено тези са монтаж, но са проява на много лош вкус.
Опс-забравих да напиша, за разбиращите английски е явно, че и псуват. Има хиляди начини едно бебе да е сладко и то само с факта, че е бебе, а не подобие на възрастен тиняк
Подкрепям напълно Peace

# 22
  • Мнения: 1 672
много забавни снимки  Joy



# 23
  • Мнения: 1 196
жестоки Laughing

# 24
  • Мнения: 331
И на мен не ми хареса - не съм чак такава моралистка, но този вид хумор просто не ми допада. Въпрос на вкус.

# 25
  • Мнения: 4 784
Някои ми допадат, някои не. Сладурско е, но в повечето моменти прекаляват.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Имаше големи сладури, но повечето не ми допаднаха. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 7 201
Някои ми допадат, някои не. Сладурско е, но в повечето моменти прекаляват.
Но определено се посмях! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт