Серозен отит

  • 7 229
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 100
Благодаря на всички за подкрепата,ще ви пиша непременно,приятна вечер

# 16
  • Мнения: 631
моя големия имаше такива "макари" в ушите почти 8-9 месеца
операцията му я прави Д-р Василев от Транспортна болница и му вади и трета сливица тогава
никаква болка не е имал нито в гърло нито в уши след това
просто тези макари не трябва да се мокрят къпането след като се сложат е тънка работа ако се интересуваш пиши на лични
иначе след това много помага детето започва да чува много по добре
и няма тези проблези уши нос гърло които са били причинители всъщност на серозния отит
принципа е тъпанчевата мембрана се цепва леко при пълна упойка и със специална апаратура микроскопи и т.н зад тъпанчето е насъбран един лепкав жилав секрет който се изсмуква той прави като запушалка тапа зад тъпанчето която разгражда и слуховите костици и води до спадане на слуха и дори оглушаване , и разгражда и тъпанчето естествено .... та този секрет се изсмуква колкото е възможно поставят се тези макари които са приблизително една пета от зрънце ориз но те оставят дупчица в тъпанчевата мембрана която вентилира средното ухо и не се събира този секрет след като се махнат след около 6-9м ухото отново не се мокри 45дни / както и през цялото време на "макарите в ухото" / и тъпанчевата мембрана заздравява
споко
пиши на лични ако те интересува нещо повече

# 17
  • Мнения: 1 984
не е ли много да се прави стомия за серозен отит?

# 18
  • Мнения: 100
Благодаря на всички,операцията мина успешно,детето не го боли нищо,вече сме в къщи,от тук натам се надяваме да се върне слуха

# 19
  • Мнения: 524
Браво, много се радвам за вас, от тук нататък само щастливи преживявания ви пожелавам, Успех.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 735
Това е страхотна новина.Стискам палци след това всичко да си дойде на мястото. Hug

# 21
# 22
  • Мнения: 100
Здравейте пак,минаха 2 дни от оперцията,вазтановяваме се добре,няма болка и темперетура,но слуха не се възвръща,рано ли е още

# 23
  • Мнения: 127
Моята дъщеря е оперирана веднъж-беше си счупила ръката-боля я 2-3 дена.Но все пак успех. Hug

# 24
  • Мнения: 100
Здравейте,немога да несподеля с Вас вси4ки,които ме подкрепихте за миналата операция,4е на 19.05 направиха втората и махнаха макари4ката.Сега се възтановяваме видимо добре.Дидето за сега все още не4ува,но се надявам и това да се оправи.Нека да са здрави децата ни.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дано всичко е наред. Hug

# 26
  • Мнения: 100
Дано всичко е наред. Hug
Благодаря newsm10

# 27
Здравейте,оперират детето ми в други ден,ако някой е минал през това напишете ми ще я боли ли след операцията

# 28
Здравей.Вчера изписаха мен и сина ми,който е на 2 год.от ушно отделение,където след гноен отит му направиха парацентеза и му сложиха макари в ушите.Няма никаква опасност и всичко е наред.Два часа след операцията беше напълно добре и не е плакал.

# 29
  • Мнения: 100
Благодаря VIKO,но вече сложихме и махнахме макаричката.Всичко мина добре като манипулации,но не ни помогна,сега 6те слагаме апаратче.Дано да имате повече касмет от нас.Стичкам палци.

Общи условия

Активация на акаунт