За гадните Гъгрици

  • 32 131
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ако някой от вас работи със зърно да знаете, че си ги носите от работа..

Аз не работя със зърно Simple Smile

И аз Peace

Аз все още държа всички продукти в хладилника ooooh!.Има гадини,е взеха да намаляват,а и аз утрепвам по някоя друга
Определено трябва още време докаго изчезнат съвсем,и всичко,ама всичко старо което е било в този шкаф хвърлих,ако евентуално са снесли яйчица............

Амбър,успех и на теб в борбата  bouquet

# 16
  • Мнения: 539
ами  аз такива работи също съм имала и то откъде мислите-от магазина.Купувам един път от Била ориз-прибирам се,сготвям го и като плувнаха в тенджерата-ужас,всичко в коша.После забравих за това,но след време пак от Била-хем огледах всичко хубаво-пак си купих ориз с гъгрици,но този път излязоха от пакета и се разпространиха,изхвърлих това което си мисля че беше заразено,избърсах шкафа с препарат който дезинфикцира,и сега следя за тези неща,но най добре не жалете продуктите ами изхвърлете всичко и измийте с нещо подходящо,и после инвестиция в кутии.но не знам ако има в храната една две сварени буби дали е вредно,отровни ли са,какви са тези буби.

# 17
  • Мнения: 17 407
Аз мисля, че гъгриците не летят. Имам ги в изобилие и аз, няма оттърване, още не мога да си изчистя шкафа. Отворя ли пакет с макарони, ориз и т.н, съхранявам в хладилника.

Общи условия

Активация на акаунт