100% плодове на Милупа

  • 1 380
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 049
100 % плодове има и на Хип от 12 месеца. Внасят се и в БГ, доколкото си спомням 3 лв. бяха 200 гр. Има ананас, горски плодове, манго с праскова и ябълка с мандарина. Ние си ги хапваме с удоволствие, особено ананаса Wink

# 16
  • Марс
  • Мнения: 439
По въпроса, купих една опаковка на Милупа, и на нея пише, за деца от 3месеца-34месеца  Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
По въпроса, купих една опаковка на Милупа, и на нея пише, за деца от 3месеца-34месеца  Peace

Странно, явно това са поредните побългарени етикети, иначе производителите не предлагат за подобна ранна възраст  Peace
На българския надпис ли така пише или на оригиналния?

# 18
  • Мнения: 73
При нас на Милупа са след 4ти месец.

# 19
  • Мнения: 27 524
Интересното е, че в Германия подобен плодов продукт не се предлага. Поне аз никога не съм ги намирала, нито ги има в немския сайт с продуктите   33uu

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 17:16 от Блонди

# 20
  • Мнения: 832
Да, обаче тук се побългаряват. Най - вероятно на българския етикет пише, че е за над 3 месеца. Не се учудвам, след като на Ганчев соковете пише "над 9 седмици". #Crazy

# 21
  • Мнения: 638
Интересното е, че в Германия подобен плодов продукт не се предлага. Поне аз никога не съм ги намирала, нито ги има в немския сайт с продуктите   33uu
Блонди,плодови има на Хипп,бебевита,Алете сь6то,ето какви купувам аз:
    

# 22
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз проверявах,в търсачката написах frutapura,както се казват плодовете и ми излязоха едни и същи опаковки като тази,която аз купих,но за всяка различна държава бяха произведени от различна фирма за детски храни.Имаше на Милупа,Nutricia,Cow and gate...Оформлението на опаковката е абсолютно еднакво при всяка фирма,оформлението на сайта също.Та на всичките плодове на всичките фирми пишеше,че са от 3 до 36 м.

# 23
  • Мнения: 27 524
Блонди,плодови има на Хипп,бебевита,Алете сь6то...

Да, да, не съм се изразила правилно - имах предвид, че в Германия, откъдето са Милупа, нямат подобни плодови пюрета на тази фирма, затова се замислих  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт