indian summer или циганско лято по американски 25

  • 12 117
  • 328
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 384
Здравейте.
Само на бързичко да се похваля, успях да си уредя да съм затваряща смена само 1 ден в седмицата newsm44
Сега е 21. часа и Плами спи като къпан smile3524. Ама много ми е кеф вечеря на време, изкъпах го навреме и само си заспа човечето, без да пищи "мама" на баща си в ухото
Мебелите на Плами не са бели за което малко ме е яд, ама вече е късно. Щеше да е супер ако са бели, защото имаме 2 вградени гардероба които са бели, общо взето цялата стая е бяла, с много лепенки и картинки на мечо Пух, а на тавана планети и звезди. На мен си ми харесва. За човека Паяк, спайдер мен и др. подобни ужасии не давам и дума да се каже #Cussing out
Лека вечер на всички Hug

# 16
  • Мнения: 2 257
Здравейте на всички .

Ехей, здравей! Най-после да се престрашиш! Heart Eyes Добре дошла, моля те, пиши с нас.

Jenna, тоя папагал оня ли е?

Тандури, честит празник! Пожелавам ти здрави дечица, влюбен съпруг, весела къща и успех във всички възможни дейности, с които се занимаваш и които ми е невъзможно да изброя и запомня. Бъди здрава!  bouquet

миз, ма айде де, откога те чакам, замина и се забрави, с кой да се подбъзиквам тук, а?

# 17
  • Мнения: 1 436
Не е само при нас циганското лято, значи  Oha!. Чувствам се частично отмъстена заради касата бира, която трябваше да изпия този уикенд, за да не се стопя от жега Mr. Green  newsm58

Tandoori,  newsm59

benson10, формата за торта като кошер в Уилямс и Сонома ли я видя  Laughing? Гледах там една такава, но реших, че който не може, не може  Confused

миз, супер е Sea World, нали  newsm74. Ние с мъжа сме големи фенове  Crazy

# 18
  • Мнения: 1 783
Честит Рожден Ден Тандури!!! Много да те радва семейството, да си много здрава и все такива красиви торти да правиш!

# 19
  • Мнения: 1 800
                  party023            Таndoori, Честит Рожден Ден!!!
                                    Много, много семейно щастие, здраве и любов!
   ura


Juturna, точно там я видях Wink. И аз я гледах само, до рождения ден на малкия има много време, а мъжа ми едва ли иска такава торта за неговия. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 810
ТАНДУРИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!  newsm59  party023  ura  bigdance2 newsm18 newsm18

# 21
  • Мнения: 940
Tanduri ...Честит рожден ден ,много здаве и душевно равновесие bouquet  bouquet  bouquet


само не разбрах на коя дата си?

# 22
  • Мнения: 384
Tandoori Честит Рожден Ден. Много здраве , щастие и успехи във всяко едно твое начинание
  bouquet newsm67  ura nbirthday

# 23
  • Мнения: 2 381
Тандурка, бъди здрава и усмихната

Честит Рожден Ден   bouquet

MrsG рецептата ти излезе след работа с търсачката. Харесаха ми обясненията и точните мерки Simple Smile

Днес празнува и много специален човек за мен. Ех, обичам ги тия деви  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 7 091
Момичета, благодаря много за пожеланията! Едва ли ще имам време да изчета днес всичко, но благодаря предварително за всички хубави пожелания!!!
Ние вчера точно като за Лейбър Дей се юрнахме да разместваме мебелите, разменихме спалнята и детската, сега Калин и елена са в най-голямата стая, защото ще спят заедно, а ние сме в бившата детска. Много сладко се получи, по-нататък остава само да боядисаме Simple Smile

Ама такива страхотни изненади имам от вчера вечерта, направо нямам думи! Сега бягам, ама ще пиша надявам се по-нататък пак!   bouquet Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 116
nbirthday Tandoori честит рожден ден и от мен!
Много здраве за теб и цялото ти семейство!
Бъди щастлива, все така обичана и нека приятните изненади никога не свършват!
 newsm59 

# 26
  • Мнения: 339
Тандоори, честит Рожден Ден!
Мнооого късмет, обич и здраве за теб и хората около теб!

# 27
  • Мнения: 419
Честит Рожден ден Тандури.Много здраве и семейно щастие.после да се похвалиш с изненадите.Браво за разместването.  bouquet

# 28
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Честит Рожден Ден, Тандури!!!

# 29
  • Мнения: 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕНЕ!
МНОГО ЩАСТИЕ И УСПЕХИ

Общи условия

Активация на акаунт