Спирала на Мейбълин

  • 12 197
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Отдавна съм я имала тази спирала. Тогава бях доволна, даже две употребих!
А за Volume Express - има и водоустойчива!

# 16
  • Мнения: 41
и аз я имам и съм доволна, но моята е от САЩ 

# 17
  • Варна
  • Мнения: 815
Сега рядко употребявам спирала, но преди години по-често си слагах и тогава съм я ползвала и бях доволна.

# 18
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
хич не ми харесаха спиралите на тази марка,добре че сестра ми и допадна и я размених с нейната на макс фактор (2000 калории) и от нея съм страшно доволна,за съжаление свършва и пак трябва да си купувам скоро.струва около 14лв май

# 19
  • Мнения: 5 698
А от коя спирала на Мейбълин сте доволни?Или по-добре да взема на Мах Фактор?

# 20
  • Мнения: 730
Вземала съм си Turbo boost на Мейбълин-не ми хареса хич. Лично за мен най-доброто е на Макс фактор-2000 калории.Невероятно извити и обемни ми прави миглите.Ползвах и на Loreal и на Bourjois ,но тази най-ми хареса.

# 21
Ползвала съм Turbo Boost и съм доволна долу-горе .На Max Faktor съм ползвала  геишата и определено е по -добра , но е по-малка като грамаж и бързо свършва.На Mabelline правят обем ,но много слепват миглите Laughing Laughing

# 22
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
със сигурност на макс фактор са по-добри и смятам и други неща да си взема  Sunglasses Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 1 956
Нося лещи. МАкс фактор ми лютят, сълзят ми очите от тях... Мейбълин Волюм експрес никак не е лоша. Дажа е по-добра от една там на Ести Лаудер, за която потроших пари. И е горе-долу като Хипноуз на Ланком... Отдавна се каня като ми свърши ЛАнком-а, да си купя пак Мейбълин - цената е много изгодна.

# 24
  • Мнения: 1 929
Нося лещи. МАкс фактор ми лютят, сълзят ми очите от тях...

Аз не нося лещи,но и на мен Макс ми лютят-полвам Лореал.Мейбълин не бих си купила втори път-слепва ми миглите

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ползвала съм тази спирала и съм доволна от нея Peace.Много тъмни ми правеше миглите и изглеждаха по-дълги Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 2 381
Сега съм със светлосинята на Мейбълин и съм доволна. Розовата никога не съм я ползвала.  Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 4 751
една приятелка беше получила алергия от тази розовата на Мейбълин. Аз сега съм със синята волюм експрес с извита четка, супер е  Peace Доволна съм и от тази в черна опаковка

# 28
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Днес в магазина ми препоръчаха най-новата спирала на Loreal  "Volume shocking" двуфазна. Моля за Вашите мнения!

# 29
  • Мнения: 2 495
И аз съм много доволна от тъмно синята за обем на Мейбълин особенно като преди си намажа миглите отгоре с четката и след това по стандартния начин.Супер обем

Общи условия

Активация на акаунт