да хвалят или да критикуват манджите ни?

  • 2 372
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 270
Няма какво да хвалят или критикуват - не готвя!

# 46
  • Мнения: 2 407
Да каже ако не му харесва.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
И моя мъж , горканчо не е качил откакто сме заедно,но той явно ще си остане слаб. Ама да коментира храна - тц. И друг път съм го казвала, той не яде, той зарежда гориво. Понякога чак ме дразни - аз готвя по цял ден, чета разни рецепти и накрая на въпроса "какво ще кажеш" се отговаря"бива" - направо #Cussing out Затова когато понякога каже, че е било много вкусно (а това е доста рядко), съм много доволна. Последния път го чух за една риба по форумска рецепта, за което  bouquet

# 48
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз като готвя на приятеля ми (рядко се случва, не живеем заедно), винаги казва , че му е много вкусно и т.н. Но усещам, че дори и леко да не му хареса той няма да каже и ще яде. Искам да ми се казва, защото така се уча от грешките си.

# 49
  • Мнения: 1 761
Мъжът ми благодари,че съм благоволила да сготвя.Не съм длъжна да го правя.
Ако не му харесва- да си готви сам.

# 50
  • NY
  • Мнения: 209
Аз съм джаста праста в кухнята , готвя по интуиция ... артистично  Simple Smile. Това го съсипва на моменти.  Той е с хоби кулинарство/инжинеро-педантично/  и готви страхотно.
Но след като опита резултата ми-обикновено грейва. Често комплимента е ,че е много по вкусно от гозбите на майка му.
Дори спечелих баба му /критично настроена към мен/ с една баница.Изяде две парчета , кимаше колко вкусна била и ашкулсум ми каза бабата . След този случай мъжа ми  се гордее и с кулинарните ми способности.

# 51
  • Мнения: 1 195
Милото винаги е откровен дали му харесва или не това което съм сготвила.
Той обожава да готви и аз по същия начин съм откровенна с него когато нещо не ми харесва или когато може да е по-добре.
 Но никога не си кривя душата и съм откровенна, както и той Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт