Мъжът ми е ....!

  • 9 654
  • 204
  •   1
Отговори
# 30
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
................
На 21 и вече с две деца ,и чака трето ????  newsm78
Имам предвид че след като въведоха задължителен 12 клас вече е трудно да завършиш преди 19.
Малко ми е нереално на 18 да родиш,първо дете.Не че не е възможно но все пак...... #Crazy

# 31
  • Мнения: 2 161
Айде,стига с тези глупости.

# 32
  • Мнения: 3 423
Абсолютно нормално е да ти кръшне,
ако системно си му отказвала анален
секс. Може да е намерил разбиране в
приятеля си и му влез в положението.
Може пък мъжът ти и да е бисексуален.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 840

Да, бе, сега се сетих, имаше една такава двойка в "Море от любов"/любимото ми шоу/, ама майката/бабата/ го беше натирила оня, а момичето беше съвем младо...
Да не са се събрали пак, пасват нещата....
 newsm78

# 34
  • Мнения: 47 990
е, и аз родих на 19, ожених се на 18,лична карта да показвам ли, или съм от малцинствата ?!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 840
Абсолютно нормално е да ти кръшне,
ако системно си му отказвала анален
секс. Може да е намерил разбиране в
приятеля си и му влез в положението.
Може пък мъжът ти и да е бисексуален.

Лиске, не плаши момичето.
Засега има регистрирана само целувка.

# 36
  • Мнения: 2 161
Абсолютно нормално е да ти кръшне,
ако системно си му отказвала анален
секс. Може да е намерил разбиране в
приятеля си и му влез в положението.
Може пък мъжът ти и да е бисексуален.
Да,Лиска даже пусна тема за щетите,които може да нанесе липсата на анален секс.Който не слуша Лиска,после писка!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 840
е, и аз родих на 19, ожених се на 18,лична карта да показвам ли, или съм от малцинствата ?!


Ама, моля, без такива забележки Naughty
Никого не съм искала да обиждам.
Само зададох въпрос Stop

# 38
Голяма чуденка, голяма питанка.ти откъде си сигурна, че мъжа ти е гей?моят вече 3 година майка ми го набеждава за гей, защото излиза на кафе всяка вечер с приятели /с мен естествено/, ходихме на море с негов приятел тази година, не мога да забременея. мъжът ми мисли, че майка ми е превъртяла и е прав.тъй, че съвета ми е-не си втълпявай такива работи, докато нямаш доказателства за горното, само ще си развалиш връзката.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 840
Абсолютно нормално е да ти кръшне,
ако системно си му отказвала анален
секс. Може да е намерил разбиране в
приятеля си и му влез в положението.
Може пък мъжът ти и да е бисексуален.
Да,Лиска даже пусна тема за щетите,които може да нанесе липсата на анален секс.Който не слуша Лиска,после писка!
Аз, Лиска, мисля да я издам - луксозно, с твърди корици, та да стане настолно четиво на поколения заблудени женки.

# 40
Абсолютно нормално е да ти кръшне,
ако системно си му отказвала анален
секс. Може да е намерил разбиране в
приятеля си и му влез в положението.
Може пък мъжът ти и да е бисексуален.
Там е работата,че няма такова нещо...не съм му отказвала  Embarassed Embarassed Embarassed
Може ли наистина да бъркам и да не е гей? Ако е бисексуален има ли надежда да си съхраня семейството?

# 41
  • Мнения: 2 161
Той не е гей.Бисексуален е.И те от пръв поглед не личат.Имам познат,който си е женен и пак като му прещрака ходи на топлата вода.А жена му му приготвя хавлията.Няма и представа.Или просто така предпочита.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 840
Голяма чуденка, голяма питанка.ти откъде си сигурна, че мъжа ти е гей?моят вече 3 година майка ми го набеждава за гей, защото излиза на кафе всяка вечер с приятели /с мен естествено/, ходихме на море с негов приятел тази година, не мога да забременея. мъжът ми мисли, че майка ми е превъртяла и е прав.тъй, че съвета ми е-не си втълпявай такива работи, докато нямаш доказателства за горното, само ще си развалиш връзката.

Ама, моля те, майките имат често чувство за тези неща.Ти защо с лека ръка отхвърляш нейните съмнения,м?
И к'во дири приятелят му с вас на море, няма ли си приятелка? newsm78

# 43
Голяма чуденка, голяма питанка.ти откъде си сигурна, че мъжа ти е гей?моят вече 3 година майка ми го набеждава за гей, защото излиза на кафе всяка вечер с приятели /с мен естествено/, ходихме на море с негов приятел тази година, не мога да забременея. мъжът ми мисли, че майка ми е превъртяла и е прав.тъй, че съвета ми е-не си втълпявай такива работи, докато нямаш доказателства за горното, само ще си развалиш връзката.

Ама той не се целува с приятелите си, нали? Cry Cry Cry

# 44
  • Мнения: 2 161
Варненки знаят с какво да свържат топлата вода.

Общи условия

Активация на акаунт