Мъжът ми е ....!

  • 9 652
  • 204
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 840
искам да кажа на обърканата, че темата е наистина сериозна, в нашият случай мъжа ми знае това, което мисли майка ми за него и честно казано сме пред развод, защото според думите на майка ми-не можело дъщеря й да има за мъж някакъв си гей.тъй, че молбата ми е, помогнете на объркана и гледайте по-сериозно на темата.

Абе, Маргарет, нали ти не вярваше, че мъжът ти е гей, що сега говориш за развод?Заради проблемите с майка ти ли?

# 61
точно в майка ми е проблема, че се меси където не й е работа-къде ходим, за какво си харчим парите, колко пъти правим секс и защо не мога да забременея повече от година/вика, ще правите секс всеки ден, за да стане бебето/.дори онзи ден ме търси докато играхме карти с кумовете в 4 сутринта, за да ме пита, защо не съм си в къщи, въпреки, че сме навън с мъжа ми.мъжът ми пак много я търпи, иначе  fight fightтова заслужава.някой ще каже, че е майтап всичко това,ама не е.

# 62
  • Мнения: 511
 ooooh! мале доста заплетена ситуация.немога да взема отношение по въпроса но ще следя с интерес .

# 63
  • Мнения: 4 734
 Аз нали съм наивница повярвах на момичето. Ако действително не е измислица, единствения съвет който мога да ти дам е да седнете и да говорите. Възможно е да се е осъзнал че е бисексуален. От теб ще зависи дали ще го приемеш такъв.

# 64
  • Мнения: 2 070
Вижте ако това не е поредната партенка във форума,нещата са сериозни.Наскоро пусках подобна тема,за мой приятел от детските ми години. И сега сме в 4удесни отношения,но на жена му хи4 не и е лесно.

# 65
  • Мнения: 166
Не. Така и не посмях да му кажа, че съм ги видяла , нито пък, че този му приятел ми се сваля и на мен. не ми е предлагал тройка...той въобще е забравил от няколко седмици, че съществувам. чак се чудя как е станало това бебе... Confused
Та не ми стана ясно - как е станало това бебе? newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 2 840
точно в майка ми е проблема, че се меси където не й е работа-къде ходим, за какво си харчим парите, колко пъти правим секс и защо не мога да забременея повече от година/вика, ще правите секс всеки ден, за да стане бебето/.дори онзи ден ме търси докато играхме карти с кумовете в 4 сутринта, за да ме пита, защо не съм си в къщи, въпреки, че сме навън с мъжа ми.мъжът ми пак много я търпи, иначе  fight fightтова заслужава.някой ще каже, че е майтап всичко това,ама не е.

Виж сега, явно си млада, ама майка ти е права, да ти кажа, така стават бебетата - секс, секс и пак отначало.
И е права да знае за какво си харчите парите.Аз на нейно място бих ви проверявала боклука, да видя касовите бележки.Имам съмнения, че там най-честият артикул ще са презервативите.
Направо я съжалявам тая жена, ще я уморите Thinking

# 67
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Едната я снимали под път и над път и била голяма красавица, на другата мъжа и бил гей и се целувал с друг мъж! Shocked newsm78
Гонят ме съмненията, че тези двете са едно лице!


Параноичка!!! Crazy

И аз ! И аз Whistling

# 68
  • Мнения: 589


а с този негов приятел какво да правя? той е с две години само по-голям от мен и ето, преди малко пак ми звъня да ми идва на гости, защото знае че е на работа мъжа ми до 15 Cry Cry Cry
  Как какво,бе,джанъм?! Гледай сега и на него две-три деца да родиш...
   Казах вече-детска радост е твоето,не си дочакала да узрееш напълно в главата,ама ти се иска на възрастна да си играеш...Я седни мирно на дупето си,гледай си дечицата,разкарай тия двамата любовници да ти не мътят акъла и хубаво помисли за бременността си и какво ще предприемеш.И не си мисли,че тук някой ще ти даде съвет,от който нещата ще се оправят като с магическа пръчка,трябва търпение и много усилие,за да си подредиш живота...

# 69
  • София
  • Мнения: 2 840
Едната я снимали под път и над път и била голяма красавица, на другата мъжа и бил гей и се целувал с друг мъж! Shocked newsm78
Гонят ме съмненията, че тези двете са едно лице!



Параноичка!!! Crazy

И аз ! И аз Whistling

Не са, бе, "убавицата" е Виктория Бекъм.
Обърканата е друг филм.СЛедете сюжета по-внимателно!

# 70
  • Мнения: 2 070
Да знаете тази питанка объркана ни побърка. Joy

# 71
  • Мнения: 25 634
...колко пъти правим секс и защо не мога да забременея повече от година/вика, ще правите секс всеки ден, за да стане бебето/.дори онзи ден ме търси докато играхме карти с кумовете в 4 сутринта, за да ме пита, защо не съм си в къщи, въпреки, че сме навън с мъжа ми.мъжът ми пак много я търпи, иначе  fight fightтова заслужава.някой ще каже, че е майтап всичко това,ама не е.

Ау, виж я нея!  Crazy Сетила се да пита, а не те е научила когато му е било времето, че бебета се правят със секс, а не с игра на карти с кумовете!   Naughty

# 72
  • София
  • Мнения: 2 840
...колко пъти правим секс и защо не мога да забременея повече от година/вика, ще правите секс всеки ден, за да стане бебето/.дори онзи ден ме търси докато играхме карти с кумовете в 4 сутринта, за да ме пита, защо не съм си в къщи, въпреки, че сме навън с мъжа ми.мъжът ми пак много я търпи, иначе  fight fightтова заслужава.някой ще каже, че е майтап всичко това,ама не е.

Ау, виж я нея!  Crazy Сетила се да пита, а не те е научила когато му е било времето, че бебета се правят със секс, а не с игра на карти с кумовете!   Naughty

Никога не се знае от коя трънка ще изскочи зайче, бе , каке, не ги разбираме тия работи - по наше време със секс ставаше, са...може и да ги разиграват на белот.
Аз съм отворена за всякакви експерименти, ако стане тоя, спирам играта на карти, че на моята възраст не ща да прихващам повече Naughty

# 73
  • Мнения: 2 327
Съвсем възможно е да е гей човека... Стават такива неща. Може да е решил да пробва нещо ново и да му е харесало.
Това, че детето можело да се роди и то такова са глупости. Тия дето се раждат гейове им личи от далече. Повечето са такива поради собствено решение, а не по рождение.

На първо време отрежи приятеля и поговори с мъжа си какво иска и очаква. Ако не ви съвпадат очакванията вече ще го мислиш. Но третото дете е малко неразумно в дадената ситуация.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 840
Не. Така и не посмях да му кажа, че съм ги видяла , нито пък, че този му приятел ми се сваля и на мен. не ми е предлагал тройка...той въобще е забравил от няколко седмици, че съществувам. чак се чудя как е станало това бебе... Confused
Та не ми стана ясно - как е станало това бебе? newsm78

Абе, у мен се прокрадва едно съмнение-догадка - да не са играли на карти напоследък?С кумовете? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт