Мъжът ми е ....!

  • 9 738
  • 204
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 166
Едно не ми става ясно  newsm78 Как хем го обладаваш, хем ти си бременната... Thinking
Тенк ю, Нати! Аз най-накрая загрях - той е бременен, той! newsm44 hahaha

# 91
  • Мнения: 4 371
Сигурно ползват колан с пишка(простете речника ми  Blush)

# 92
  • София
  • Мнения: 2 840
Едно не ми става ясно  newsm78 Как хем го обладаваш, хем ти си бременната... Thinking
Тенк ю, Нати! Аз най-накрая загрях - той е бременен, той! newsm44 hahaha

Тя го обладава духовно.
Абе, вие не четете ли в темата за врачките, бе?!

# 93
  • София
  • Мнения: 7 097
Сигурно ползват колан с пишка(простете речника ми  Blush)

Какво да ти простим, Дуци, как да го кажеш иначе... hahaha

Абе, вие не четете ли в темата за врачките, бе?!

Не, ама явно трябва... hahaha

# 94
Чудесно.
Невероятни сте просто.
Смейте се на чужд гръб, веселко ви е, а ако се случи на някоя от вас сигурно целият форум ще се изреди да й изказва съболезнования и да се тюхка как може такова нещо да й се случи и как може да й се помогне.
И не
не е идвал никой вкъщи.
гледам си децата за разликаот вас.

знам, че няма да се решат с магическа пръчица нещата , но се надявах поне на духовна подкрепа, а срещнах обиди и подигравки Confused Confused Confused

такава ли е българската жена-майка?

някои от вас сигурно имат дъщери, други - синове....не съм зла и искам да ви пожелая = дано не се случват с дъщерите или синовете ви такива неща....

# 95
  • Мнения: 166
Едно не ми става ясно  newsm78 Как хем го обладаваш, хем ти си бременната... Thinking
Тенк ю, Нати! Аз най-накрая загрях - той е бременен, той! newsm44 hahaha

Тя го обладава духовно.
Абе, вие не четете ли в темата за врачките, бе?!

 Tired Еееее, а аз така се зарадвах! Представих си как първият бременен мъж се регистрира във форумите на БГ мама! bowuu Ама и аз изкарах развинтено въображение. Пък тя каква била работата - духовно обладаване с реално забременяване на обладаващия..... проста работа ooooh! hahaha
Чудесно.
Невероятни сте просто.
Смейте се на чужд гръб, веселко ви е, а ако се случи на някоя от вас сигурно целият форум ще се изреди да й изказва съболезнования и да се тюхка как може такова нещо да й се случи и как може да й се помогне.
И не
не е идвал никой вкъщи.
гледам си децата за разликаот вас.

знам, че няма да се решат с магическа пръчица нещата , но се надявах поне на духовна подкрепа, а срещнах обиди и подигравки Confused Confused Confused

такава ли е българската жена-майка?

някои от вас сигурно имат дъщери, други - синове....не съм зла и искам да ви пожелая = дано не се случват с дъщерите или синовете ви такива неща....

Ако ми се случи на мене и аз ще пусна анонимна тема, интересно как ще ме познаят...? newsm78 Въх, ми днес ми го предрекоха това! Joy
Ей, сериозно, не ни пързаляй, дано не е истина това, което пишеш. Peace

# 96
  • Мнения: 3 675
според мен гейовете си личат от 100 км, имам предвид походка, маниери, говорене, веднъж бяхме седнали с мъжа ми на едно кафене и се зазяпахме на съседната маса-то не бяха нежни гласчета, жестове, не става дума за някакъв си гей бар- на дримса на главната в пловдив. ако мъжа е бисексуален, това е по-трудно за доказване, но ако един мъж е такъв, според мен много много няма да се издава на жена си като се целува с мъж пред нея.но винаги може случаен поглед по мъж да го издаде.

# 97
  • Мнения: 4 371
Абе, жена, как очакваш да ти повярваме?! Криеш се, тук пързалките са повече от истинските теми. И никой не ти се е присмял. Просто задаваме въпроси.
А и как очакваш ние да ти решим проблема? Всичко хора са различно устроени, как не си бясна - не знам. На мен ми идват много "мили" думи за мъжът ти, ама ти седиш и си траеш. Я иди се разправяй и виж какво ще правиш с бебето, дето е на път. И нали секс не правите, как си бременна Thinking

# 98
  • София
  • Мнения: 2 840
...но ако един мъж е такъв, според мен много много няма да се издава на жена си като се целува с мъж пред нея.но винаги може случаен поглед по мъж да го издаде.

И какъв е тоя поглед?!
Аз нещо съвсем изкуфях Crazy

# 99
  • София
  • Мнения: 2 840
И нали секс не правите, как си бременна Thinking
Ми и тя това се чудеше....

# 100
  • Мнения: 1 425
...На първо време отрежи приятеля и поговори с мъжа си какво иска и очаква. Ако не ви съвпадат очакванията вече ще го мислиш. Но третото дете е малко неразумно в дадената ситуация.
И аз така мисля. Стой настрана от тоя "приятел" дето се целува с мъжа ти и едновременно ти се натиска на теб. И говори с мъжа си. Той изглежда е бисексуален - нека каже какво мисли да прави. По птинцип това че е бисексуален не е пречка да си имате горе-долу нормално семейство и да е добър баща и съпруг. Ама това е ако на теб не ти пречи че може да спи с някой мъж едновременно с теб. За детето - помисли си сериозно.
Ако цялата история е истина де, много шантаво звучи.

# 101
  • Мнения: 2 336
Каквато съм ревнива - представям си как бих се почувствала ако съм в подобна позиция. Да ме замества с мъж. Crazy
Но и аз мисля, че наистина трябва да поговориш с него. Дано ти изясни нещата.

# 102
  • София
  • Мнения: 2 840
Каквато съм ревнива - представям си как бих се почувствала ако съм в подобна позиция. Да ме замества с мъж. Crazy
Но и аз мисля, че наистина трябва да поговориш с него. Дано ти изясни нещата.

Абе, младо е още момичето, бе, не е знаело как да реагира.
Но...разговори...какво има да говори - да не мислиш, че той ще си признае?

# 103
  • Мнения: 1 425
...
Но...разговори...какво има да говори - да не мислиш, че той ще си признае?
Ми някой от обратните си признават. Ама и да ни си признава - да каже мисли ли да са семейство и какво смята да прави с детето. Пък само да седи и да се чуди и да пита във форума - каква полза?
Нещата са си между тях - трябва те да ги решават - и разговора е първото нещо дето трябва да се направи.

# 104
  • София
  • Мнения: 2 840
...
Но...разговори...какво има да говори - да не мислиш, че той ще си признае?
Ми някой от обратните си признават. Ама и да ни си признава - да каже мисли ли да са семейство и какво смята да прави с детето. Пък само да седи и да се чуди и да пита във форума - каква полза?
Нещата са си между тях - трябва те да ги решават - и разговора е първото нещо дето трябва да се направи.

Повечето семейни гейове никога не биха си признали.Те затова и са се оженили, за да скрият сексуалността си от обществото.
Най-добре ще е да го следи тя.
Ако има финансова възможност - да си наеме детективска агенция.
После ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт