Мъжът ми е ....!

  • 9 738
  • 204
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Най-добре ще е да го следи тя.
Ако има финансова възможност - да си наеме детективска агенция.
После ще видим.
аз предлагам всички дружно да се включим в следенето!

# 106
  • София
  • Мнения: 2 840
Най-добре ще е да го следи тя.
Ако има финансова възможност - да си наеме детективска агенция.
После ще видим.
аз предлагам всички дружно да се включим в следенето!


Усещам скрита ирония и опит за провокация Twisted Evil

# 107
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Усещам скрита ирония и опит за провокация Twisted Evil
Нищо такова  Hug
важното е да помогнем на жената

Тя очаква от нас подкрепа, а ние....  Whistling
Поне със следене можем да помагаме
Така и така нищо не правим и (според думите й) не си гледаме децата,
поне да гледаме тя да е добре  Flutter

# 108
  • Мнения: 1 568
Това ако е истина е много гадно  ooooh!
Не знам какво да те посъветвам,но предполагам си гледала онзи филм с Мадона(забравих му заглавието) в което живееше с бащата на детето си-геи! Ако съпругът ти се окаже геи миличка,съжалявам! Според мен,няма да го задържиш,а и не бива,не е добре и за теб! И ти имаш право на щастие и спокоен живот!!! Успех!  bouquet

# 109
  • France
  • Мнения: 726
Странна ситуация- съпругът е с почти 20г по-възрастен от жена си. При наличието на млада и хубава съпруга, тоя ми е непонятен. Освен ако нее кризата на 40-те.

# 110
  • Мнения: 1 195
Момичета може и да съм наивна но наистина ми се струва грубо така да се категоризира този или ония ако ни пързаля то си е за него. Ако някоя тема ме дразни просто отивам на другата ......и не си губя времето с неща които според мен са простотии.

До авторката: най-добре вместо са се чудиш и маеш какво да правиш поговори си с мъжа ти може и да те заболи но по-добре истината от колкото догатки.
А и най-добре е да знаеш той какво мисли. Може от много време да е такъв то току така не се случват тия работи. Кажи му всичко и следи реакцията му. Дано да намерите решение и общ път в живота.Заради децата. А ти си още мнооооого млада имаш целия живот пред себе си така че горе главата Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 2 840
Странна ситуация- съпругът е с почти 20г по-възрастен от жена си. При наличието на млада и хубава съпруга, тоя ми е непонятен. Освен ако нее кризата на 40-те.

Искаш да кажеш, че кризата на 40-те се характеризира и с гей уклони?
Много ме притесни.И моят мъж приближава....

# 112
  • София
  • Мнения: 2 840
Здравкова, много съм притеснена.
Не мога да издържа на напъна.
Гитадам иска да праща мъжа си в Испания да събира мандарини.
Ти я привлече.Са ще се разпокъсаме от мъдри съвети и ще се поболеем от кахъри.
За днес успяхме да разрешим само един проблем - как'Сийка докладва, че Убавица се е взела с Извънземното от Аспарухово.
Т'ва добре, ще пием блага ракия.
Ама...виж,госпожа Бекъм още е смутена от чувствата си - даже ме прикани да се самоубия ритуално.
Тук - едно невинно създание се сблъсква с грубата реалност и сме напът да го отблъснем и нараним...
Са и Гита.
Тя ще е твоя грижа, да не си я призовавала.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 18:21 от КЛОНКА

# 113
  • Мнения: 25 892
Искаш да кажеш, че кризата на 40-те се характеризира и с гей уклони?
Много ме притесни.И моят мъж приближава....

А моят мина 40-те!  Crazy
Оооо...!!!  smile3515 fight fight

# 114
  • София
  • Мнения: 2 840
Искаш да кажеш, че кризата на 40-те се характеризира и с гей уклони?
Много ме притесни.И моят мъж приближава....

А моят мина 40-те!  Crazy
Оооо...!!!  smile3515 fight fight

Ох, Сийо, Сийооо...
Моят може и да го подмине.Все пак аз не изглеждам добре и не съм на 20, явно това е важно условие да станеш гей.В нашия случай отсъства.

# 115
  • Мнения: 4 792
Темата тръгна от мъж-гей и приключва със Сийка. Някой ще ми иксплейне ли, че готвя зеле и ще го прегоря ако се зачета Crossing Arms

# 116
  • София
  • Мнения: 2 840
Темата тръгна от мъж-гей и приключва със Сийка. Някой ще ми иксплейне ли, че готвя зеле и ще го прегоря ако се зачета Crossing Arms

Тя - на 21.
Той - 36.
Две деца, трето - току преди ден се разбрало за зачеването му. Автораката не знае как е станало.
Той - заподозрян за гей.
Или би.
Тя страда.
Ние й даваме мъдри съвети - за мъжа,децата и света.

Сийка няма нищо общо.
Тя е хейтърка и спамърка Naughty

# 117
  • Мнения: 4 792
Благодаря. След прочетения конспект зеленото ми ще има съвсем различен вкус.

# 118
Видях, че не всички са сметнали историята ми за измишльотина за което благодаря.
Включвам се само за да ви кажа, че говорих с мъжа ми. беше .... трудно...но вече знам какво да правя. той ми каза, че ме обича, но не може да живее без този ...младеж. аз му казах за обажданията на този младеж, за това, че съм бременна отново, а той....се разплака. каза, че ...или трябва да приема , че ще бъде с мъже или ...да си оправям живота сама. не знам от кое ме заболя повече...от това,че уж ме обича, но няма да го спре това да ходи по...където и да е ...или от това, че не го бърка да реша сама да се оправям.
е, май ще си тръгвам. ще го оставя, а бъдещето дете...не знам. може би ще е по-добре ако го няма. имам си все пак две слънца
 Cry Cry Cry

# 119
  • Мнения: 2 336
Поне е бил откровен. Гадното е, че има деца, които май не са от толкова голямо значение за него. Явно е също, че сама трябва да решаваш за третото. Пожелавам то да си силна и да се бориш заради децата.
Малко извън темата: Има ли закон, който ограничава достъпа на баща - гей?

Общи условия

Активация на акаунт