Мъжът ми е ....!

  • 9 751
  • 204
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 423
Лискеее, Лиске! Аз като те предупреждавах до какво може да доведе аналният секс, ти не ми вярваше, нали?
Ей ти го сега доказателството - разтури-къща е тая работа, не ти трябва!  Naughty
То коне, то копита, то кози, мамата си трака!
Подходихме към темата анално, дето се вика.

# 136
  • Мнения: 1 400
Брееей, оспамихте хубавата тема значи. Добре го каза девойчето - зли сте Wink

# 137
  • Мнения: 25 892
Добре го каза девойчето - зли сте Wink



Да, бе, зла съм била!  Crossing Arms
Аз ли забранявам на мъжа си да се целува с приятелите си, а? Не!  Naughty
Аз ли пускам теми да го резиля пред цял форум и да рева, че човекът е открил къде е по-тясно и топло, таман като за  размер "ню-ню"? Не!  Naughty
Аз ли не съм толерантна и не му влизам в положението, че вече е минал 40-те години, горкият, което автоматично го правело гей? Не!  Naughty
Ако знаете колко пъти само съм го подтиквала да даде дупе тук и там, като нЕма парЕ - поне да действа, ама той не ще и не ще! Което ме навява на мисълта, че скоро не съм пускала тема...  Thinking

# 138
# 139
  • София
  • Мнения: 2 840
Добре го каза девойчето - зли сте Wink




Аз ли не съм толерантна и не му влизам в положението, че вече е минал 40-те години, горкият, което автоматично го правело гей? Не!  Naughty


Ама ти пак чела-недочела....
Не става автоматично гей, като стане на 40, бе, трябва и съпругата му да е на 20 и да е красива.
Ако е грозна и стара - няма шанс да стане гей.
А к'во му се случва, виж това не беше дискутирано, мълвата не е донесла още....

# 140
  • София
  • Мнения: 2 840
Лискеее, Лиске! Аз като те предупреждавах до какво може да доведе аналният секс, ти не ми вярваше, нали?
Ей ти го сега доказателството - разтури-къща е тая работа, не ти трябва!  Naughty
То коне, то копита, то кози, мамата си трака!
Подходихме към темата анално, дето се вика.

Мдааа...Рога и копита....руска класика....

# 141
  • Мнения: 1 568
Видях, че не всички са сметнали историята ми за измишльотина за което благодаря.
Включвам се само за да ви кажа, че говорих с мъжа ми. беше .... трудно...но вече знам какво да правя. той ми каза, че ме обича, но не може да живее без този ...младеж. аз му казах за обажданията на този младеж, за това, че съм бременна отново, а той....се разплака. каза, че ...или трябва да приема , че ще бъде с мъже или ...да си оправям живота сама. не знам от кое ме заболя повече...от това,че уж ме обича, но няма да го спре това да ходи по...където и да е ...или от това, че не го бърка да реша сама да се оправям.
е, май ще си тръгвам. ще го оставя, а бъдещето дете...не знам. може би ще е по-добре ако го няма. имам си все пак две слънца
 Cry Cry Cry



Успех!
Правилно си постъпила,дали с жена,дали с мъж ситуацията която той ти предлага е абсурдна!!!
Все е едно да каже мъж на жена си:обичам те,ама и любовница ще си имам!Или приеми или ooooh!

Съчувствам ти!  bouquet

# 142
  • Мнения: 901
Новичка съм аз, не ги баш разбирам форумските работи, ама да ви питам. Embarassed
Не ви ли се струва, че вчера някой се е разтроил (в смисъл, станал на три) в ДиС? Пък подир него и голям брой яки форумки... #Crazy

# 143
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Искрено се забавлявах в темата, докато преглеждах ИП-тата:)
Купонь.

# 144
  • Мнения: 3 675
попрочетох новите мнения по темата и ми се мярна изречението, че авторката иска да прави аборт.казвам й, да не го прави.децата не са виновни за грешките на родителите си, щом това дете вече е създадено, трябва да се роди.ние с мъжа ми много искаме бебе, може би защото нещата не се получават майка го набеди за гей, не сме правили секс, а как да правим като бачка като луд и заспива още в 10,а на другата сутрин не мога да го събудя за работа.но мисля, че объркана ще вземе правилното решение,моля престанете с шегите във форума, защото никои не се замисля, че друг човек може да се обиди от думите на съфорумците/по подразбиране авторът на темата, в случая объркана/,моят мъж е на 40,а аз на 29, гей ли е?нали това писахте по-горе, мисля, че не е.

# 145
  • Мнения: 901
Искрено се забавлявах в темата, докато преглеждах ИП-тата:)
Купонь.
Това "да" ли беше?

# 146
  • София
  • Мнения: 2 840
Искрено се забавлявах в темата, докато преглеждах ИП-тата:)
Купонь.

Ай, погледни в темата на Убавица, че ми пълни душата.
И не ни пипайте темите, бе,оставете ни, деца сме, нека си поиграем.
А и упажняваме превописа, сериозно работим Mr. Green

# 147
  • Мнения: 25 892
Искрено се забавлявах в темата, докато преглеждах ИП-тата:)
Купонь.

Ооо, не се и съмнявам!  Joy
Обаче народът продължава да се връзва, че и ни се карат.  Mr. Green
Карай, явно има нужда от такива теми - кой да се посмее, кой да дава мъдри съвети...  Wink Laughing

# 148
  • Мнения: 48 198
абе то не че няма такива ситуации в живота, честно казано се надявам да е пързалка, щото иначе е много гадно  Sick
на авторката- аз в такава ситуация бих направила аборт, бих си взела децата и бих помислила как да си устроя живота
вярвам че темата се изчерпа

# 149
  • Мнения: 166
 
вярвам че темата се изчерпа
Да бе, верно. И аз се посмях вчера, и аз си поупражнявах провописа - тук, и на едно друго място, за третото не се сещам. newsm78 Laughing Дори снощи като влязох в темата ми доскуча, защото много сериозна беше станала. Както и да е: поналигавихме се за чужда сметка, да се надяваме, че наистина е било пързалка, щото иначе е мнооооооооооо`о грозно да правим тъй Embarassed Предлагам да си направим нова анонимна тема, ако трябва се заемам с измислянето й. Но да приключваме тук, а? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт