Мъжът ми е ....!

  • 9 748
  • 204
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 48 197
що бе, вярвам всяка ссф си пуска семейните кирливи ризи неанонимно като тема в д и с, а защо не и в клюкарника, какви са тия анонимни теми  Naughty

# 151
  • София
  • Мнения: 2 840
що бе, вярвам всяка ссф си пуска семейните кирливи ризи неанонимно като тема в д и с, а защо не и в клюкарника, какви са тия анонимни теми  Naughty

Тъй, де, аз мисля скоро да проплача, че хванах мъжа си да си бърка в носа, което силно ме разстрои, че съм се оженила за некакъв простак и сериозно обмислям развод, но не може с ник, ще го злепоставя човека, а ако не се разведа, как ще му изчистя имиджа след този публичен позор, а?

# 152
  • DE
  • Мнения: 967
що бе, вярвам всяка ссф си пуска семейните кирливи ризи неанонимно като тема в д и с, а защо не и в клюкарника, какви са тия анонимни теми  Naughty

Тъй, де, аз мисля скоро да проплача, че хванах мъжа си да си бърка в носа, което силно ме разстрои, че съм се оженила за некакъв простак и сериозно обмислям развод, но не може с ник, ще го злепоставя човека, а ако не се разведа, как ще му изчистя имиджа след този публичен позор, а?
Peace Peace

# 153
  • Мнения: 48 197
носът не се брои, трябва сериозен сексуален проблем да се обсъжда , инак не е интересно  Thinking

# 154
  • Мнения: 4 371
Искрено се забавлявах в темата, докато преглеждах ИП-тата:)
Купонь.
И квооо? Натопи ги публично тези, дето ни ебават Crossing Arms

# 155
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Тези, които се шегуваха така приятно получиха първо предупреждение.
Заключвам лунапарка.

П.П. Simple Smile Отключвам.
Очакваме включване от апаратната.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 11:02 от Reza

# 156
  • Русе
  • Мнения: 2 354
шоуто продължава
 Popcorn

само дето анонимната я няма

# 157
  • София
  • Мнения: 2 840
Мили, прекрасни, любими съфорумки!!!

Аз участвах в изграждане образа на Объркана!!!

В целия този процес се забавлявах с вашето остроумие и находчивост, беше изумително преживяване да споделя понякога не особено изтънченото си чувство за хумор с вас.

Но вие бяхте чудесни!!

Тази тема беше поздрав и за всички онези, които ни забавляват неуморно като анонимни.
Искам само да ви кажа, че никак не е лесно.Оказа се доста трудна работа.

Дано всички са се забавлявали bouquet

# 158
  • Мнения: 4 792
 Кой се гъбарка с нас? Приемам го лично, защото ми писна да давам съвети в подобни теми и накрая да се оказват партенка.
Клонке Shocked #Cussing out

# 159
# 160
  • София
  • Мнения: 2 840
Кой се гъбарка с нас? Приемам го лично, защото ми писна да давам съвети в подобни теми и накрая да се оказват партенка.
Клонке Shocked #Cussing out

Само в тая, бе, заклевам се!!!

Ама, не беше честно само другите да си играят Twisted Evil

Тая тема беше замислена като "Сладко отмъщение", затова помолих Реза да я отключи.Тъкмо щях да викам "шаран", "шаран" и беше сложила катинара....

# 161
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Клонка,  Heart Eyes

# 162
  • София
  • Мнения: 2 840

Направо разстрел!!! #2gunfire

Само да кажа, че не аз измислих темата, щото бях в творческа криза.
Но идеята беше моя.
Признавам.

# 163
  • Русе
  • Мнения: 2 354

и то публичен,
пред цялата форумска общественост дето се върза

# 164
  • Мнения: 4 473
И за т`ва ли четох 8 стр.?   Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт