Хипоспадия на главичката на пениса

  • 10 909
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
а кога трябва да се направи първи преглед на детето,за да се прецени дали е за операция....
На около годинка  Peace

# 16
  • Мнения: 229
Ние отидохме когато малкият беше на 7 месеца. Преди това се обадих на Момчилов да го питам по телефона дали не е рано или късно. А той каза как ще е рано - идвайте. Но операцията е насрочиха за тогава, когато навърши годинка.

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 366
Нашата операция мина на 03.04. успешно newsm44. Д-р Момчилов е много внимателен и сме много доволни. newsm10

# 18
  • Мнения: 1 111
браво,радвам се за вас
на нас след 3 дни ни предстои преглед при д-р Момчилов

би ли казала какво се плаща за тази операция baby_neutral

# 19
  • Мнения: 229
radostina33 , радвам се че всичко е минало успешно! Дано и нататък всичко с вас е добре!
Да кажа и за моя малчо - след два контролни прегледа след операцията всичко при нас е ОК. Няма да има друга хирургическа намеса. Момчилов каза че иска да ни види чак като малкия навърши 3 годинки.

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 366
tuly, ако си с направление може да не плащаш. Плащаш ако искаш точно определен лекар/избор на екип/- за лека операция 325 лв.  + 15лв. на ден за придружителя на детето/за ток, вода и осветление, без легло/. Всичко е така както го е описала Галя, но на живо мизерията е още по-натрапчива.  Просто болницата си е намерила начин да взема пари и от Здравната каса и от родителите, но аз съм доволна от д-р Момчилов и съм сигурна, че колкото и лека да е операцията без да си платиш никой няма да ти обърне внимание.

# 21
  • Мнения: 1 426
по скоро болницата не си е намерила начин да взима пари от здравната каза, защото доста държ. болници се ремонтираха, а тази е в кошмарно положение, дори нямат пари за скъпоструващи лекарства за сериозно болни дечича, а на лекарите си не плащаше с месеци заплата.

# 22
Здравейте,мами!Пак съм на кръстопът-взех направление за преглед при Момчилов в Пирогов и записах час при Чаначев вКлиника на Малинов за петък.Реших,че след като ще ходя в София,нищо не пречи сутринта да отида при Малинов(разбрах,че всеки ден е в 101к.от сутринта до обяд),а следобяд(15:30ч.)при Чаначев.И всичко това,защото се колебая м|у двамата.Но сега си мисля:като го прегледат сутринта може да искат да определят дата за операция,а аз няма да съм чула все още другото мнение.И друго:ако найстина Чаначев се е пенсионирал,значи няма да може да ни оперира в Пирогов,а само в частната клиника,където работи(а там незнам какви ще са цените)Много?????защо винаги и за всичко се колебая!Може би защото искам най-доброто за моето слънчице!

# 23
  • Мнения: 54
и ние сме с хипоспадия.ходихме в Пирогов и ни насрочиха  дата за операция 29.09. .имали други деца за тази дата

# 24
deni i mitko,на каква възраст е детенцето ти?С направление ли ходихте и кой доктор ви прегледа?Заща чак през септември,не оперират ли през летния сезон?

# 25
  • Мнения: 54
Митко е в момента на 1 г. и 4 мес., ходихме при др.Момчилов в Пирогов с направление.Мога да кажа ,че този човек е страхотен обеснява всичко много подробно.Насрочихме датата за 29.09 защото той е отпуска през юли ,а и аз ми се струва ,че ще е по-добре през есента.

# 26
  • Мнения: 50
и ние ще ходим септември,но при доц. Кюркчиева. може да се засечем. още незнаем датата,ще се определи септември месец.

# 27
  • Мнения: 1
ние живеем в пловдив и искаме да знаем за добри специалисти тук синът ми е на една година и 11 месеца и ни казаха че трябва да се види отново на 2 години защото е още рано но сега четем друго

Общи условия

Активация на акаунт