ЛУННА ДИЕТА

  • 5 128
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: Дидка
Напомням ви,че който иска Thinking  да направи разтоварваща лунна диета,трябва да започне днес 25 март в 20.58ч.Спира се всякаква твърда храна.Приемат се само течности:минерална вода,прясно изцедени плодови и зеленчукови сокове! По този начин може да се отслабне от 1 до 3 кг,като същевременно организма се прочиства от натрупаните токсини! #Silly АЗ ЩЕ Я ИЗПЪЛНЯ... WinkЗАЩО НЕ ОПИТАТЕ И ВИЕ,МАМИ ooooh!

така и не разбрах -тази диета само за 1 ден ли е или които иска си я прави няколко. малко скептик съм ,но реших да пробвам ,4е ми тежи дупето Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 647
Цитат на: zlatina_t
през месец април датите са:

02 - 03.50ч


Тук става въпрос за 3ч. през нощта, нали? Embarassed

# 32
  • София
  • Мнения: 5 828
да, става въпрос за 3,50 ч. през нощта

# 33
  • София
  • Мнения: 5 828
Цитат на: amka

така и не разбрах -тази диета само за 1 ден ли е или които иска си я прави няколко. малко скептик съм ,но реших да пробвам ,4е ми тежи дупето Simple Smile


идеята е , че лунните фази влияят на човешкия организъм понеже е съставен предимно от вода и се смята, че луната регулира по естествен начин състоянието на течностите в тялото
ето нещо, което прочетох:

Подвластни на Луната
Това не е метафора. Още нашите прабаби са забелязали, че организмът ни реагира на лунните промени. Ако познавате фазите на Луната и какво е подходящо за тялото ви в този период, можете да си помогнете в поддържането на добра форма.

* В периодите на намаляващата Луна е подходящо да подрежете връхчетата на косата си и тя ще расте по-бързо. В този период всичко, каквото хапнете, има опасност да "залепне" по вас.

* По време на пълнолуние останете на очистителен билков чай. Много подходящо е времето и за така нар. лунна диета: от обяд на първия ден на пълнолунието до следващия ден пак по обяд останете само на течности и плодове. Усилията ви ще се възнаградят богато. Този период е подходящ и за основно почистване на лицето. Най-добре е да отидете в козметичен салон и да направите серията поддържащи процедури.

* В периода на растящата Луна пийте очистителни чайове. През това време всяка диета ще даде резултат. Но внимание - това не са дните, подходящи за студено къдрене или за боядисване на косата.

* Новолунието е период, през който всички, които искат да понапълнеят, могат да се подложат на специална диета - повечко тестени и сладки храни, банани, пълномаслено мляко. Ще сложат килограми. И обратно - жените, които искат да запазят фигурата си, трябва да са внимателни с храната през този период. Времето е подходящо за повече движения и физическо натоварване.

# 34
  • Мнения: 500
Цитат на: amka
Цитат на: Дидка
Напомням ви,че който иска Thinking  да направи разтоварваща лунна диета,трябва да започне днес 25 март в 20.58ч.Спира се всякаква твърда храна.Приемат се само течности:минерална вода,прясно изцедени плодови и зеленчукови сокове! По този начин може да се отслабне от 1 до 3 кг,като същевременно организма се прочиства от натрупаните токсини! #Silly АЗ ЩЕ Я ИЗПЪЛНЯ... WinkЗАЩО НЕ ОПИТАТЕ И ВИЕ,МАМИ ooooh!

така и не разбрах -тази диета само за 1 ден ли е или които иска си я прави няколко. малко скептик съм ,но реших да пробвам ,4е ми тежи дупето Simple Smile

само за един ден е, 24 часа и има ефект- повярвайте

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Този месец кои дати са пълнолунието и новолунието?

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: amka
   
така и не разбрах -тази диета само за 1 ден ли е или които иска си я прави няколко. малко скептик съм ,но реших да пробвам ,4е ми тежи дупето Simple Smile

Да - 24ч от посочения час.
Но, който е по издръжлив може да почне 1 ден по рано преди пълнолуние /примерно/ и 1 ден след.

# 37
  • Мнения: 5 647
Цитат на: zlatina_t
през месец април датите са:

02 - 03.50ч
08 - 23.32ч
16 - 17.37ч
24 - 13.06ч

успех на всички, които решат да ги спазят


Аз като развален грамофон ще попитам пак- през всичките тези дни ли трябва да правим очистителната диета? Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: maya
     
Аз като развален грамофон ще попитам пак- през всичките тези дни ли трябва да правим очистителната диета? Embarassed  Embarassed  Embarassed

Да, но само ако желаеш.
Пада се по 1 ден в седмицата.

# 39
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: Denni
Ако и през другите дни се поддържа определен хранителен режим може да се сваля повече и да се постигнат добри резултати. Grinning Аз съм така. Сутрин хапвам по един плод. Отказах се от сладките работи и гледам и тестени работи да не хапвам. месото само пилешко и то рядко ми се преява и така + лунната диета за 2 месеца 8 кг. са махнати от теглото ми:D

Уау това ме стимулира и мен, 8кг., ама аз кърмя... дали му пречи нещо? ooooh!  Въпреки, че моята кърма от нищо не се влияе, ни от храна ни от нищо все си е същото количество. Да взема и аз да се включа ли Thinking Опа май съм отървала срока.  Neutral Face  Не може ли без определена дата и час???? Confused:

# 40
  • Мнения: 5 647
Цитат на: Milenika
Цитат на: maya
     
Аз като развален грамофон ще попитам пак- през всичките тези дни ли трябва да правим очистителната диета? Embarassed  Embarassed  Embarassed

Да, но само ако желаеш.
Пада се по 1 ден в седмицата.


Мерси много! Laughing

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Tinka79
    Не може ли без определена дата и час???? Confused:
Може, аз преди няколко години, няколко месеца подред си бях определила понеделника за такъв разтоварващ ден. Само вода, без кафе и цигари /а съм пушачка/.

# 42
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: Milenika
Цитат на: Tinka79
    Не може ли без определена дата и час???? Confused:
Може, аз преди няколко години, няколко месеца подред си бях определила понеделника за такъв разтоварващ ден. Само вода, без кафе и цигари /а съм пушачка/.

Аз по принцип не пуша и не пия, ама как ще смъкна килцата като е само 1 ден в седмицата????  ooooh!  Thinking

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Tinka79
Цитат на: Milenika
Цитат на: Tinka79
    Не може ли без определена дата и час???? Confused:
Може, аз преди няколко години, няколко месеца подред си бях определила понеделника за такъв разтоварващ ден. Само вода, без кафе и цигари /а съм пушачка/.

Аз по принцип не пуша и не пия, ама как ще смъкна килцата като е само 1 ден в седмицата????  ooooh!  Thinking

Не мисля, че можеш да изкараш повече от 2-3 дена на фотоситеза Thinking
Колко килца имаш да сваляш?
Най-добре гладувай на луните, 1 път в седмицата, ако свалиш 1.5кг., качиш 0.5кг, така за месец може да свалиш 4кг. близо.
С вълшебна пръчка не става. През другото време ограничавай храната.

# 44
  • Мнения: 500
Цитат на: Tinka79
Цитат на: Milenika
Цитат на: Tinka79
    Не може ли без определена дата и час???? Confused:
Може, аз преди няколко години, няколко месеца подред си бях определила понеделника за такъв разтоварващ ден. Само вода, без кафе и цигари /а съм пушачка/.

Аз по принцип не пуша и не пия, ама как ще смъкна килцата като е само 1 ден в седмицата????  ooooh!  Thinking

В никaкъв случей не прави диета- та ти още кърмиш и постепенно кармата ти ще почне да намалява, недей предизвиква този процес с разни диети. Като започнеш да разредяваш кърменията, тогава има куп добри диети- включително и лунната, които за нула време ще те върнат кум старото ти тегло.

Общи условия

Активация на акаунт