Мънички завездички, през ДЕКЕМВРИ ще си гушнем всички!

  • 13 964
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 078
Привет Simple Smile
Нашата БабаТонка голям фен се оказа.Трябва и в спортни говорители да се запишеш,че как го описваш,представям си те в ефир...какви емоции,какви стенове и понякога художествени отстъпления Laughing
Валке,браво на теб.И аз се изживявам,като плетачка.Само че с 1-та бременност плетох повече.То не бяха одеялца,пуловечрета.Обиколки за леглото бродирах с ленти и други красоти с името на дъщеря ми.А сега пак плета,но...пак за дъщеря ми Rolling Eyes Нещо мъжът в мен не ме вдъхновява на тези подвизи.Ще видим ,като се роди и,като се залостя в нас.Засега -тцъ Rolling Eyes
Добре дошла на новатамама  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 165
Пропуснах да се оплача.............Снощи за една бройка да прибягаме до Шейново.Толкова жестоко ме болеше корема, че направо се уплаших. Не бяха контракциите. Той си е твърд почти през цялото време - да не кажа, че по принцип си е такъв. Но определено не бяха контр. По едно време не можех да ходя, не можех да стоя права.И аха да тръгнем ( бях мушнала едно нош па в бързината) и ме поотпусна.
Толкова много се уплаших Sick
А най-странното беше, че бебка си риташе доволно през това време.

# 32
  • Мнения: 684
Добро утро момичета!
Иве поздравления за темичката отново  bouquet
Тази нощ и аз не можах да спя ...будих се, въртях се, после заспах де ама...май ще започва този период на неспане, въпреки че с първата си бременност не съм имала такива проблеми.
Някой питаше за ламинати... В магазина на Стамболийски Spise май се казваше има много и разнообразни и като цена и като качество и цветове.
Аз си мисля да посетя АИКО тези почивни дни да видя какво могат да ми предложат и да поискам някоя оферта за детско обзавеждане.
Лек и мързелив ден на всички!

# 33
  • Мнения: 686
Валката много са хубави терличките.Де да можех и аз да плета,така и не се научих заради пустото му левичарство.Добре поне,че мога да шия гоблени,да си губя времето и да си успокоявам нервите.

Ана ник ние използвахме отсъствието на компютъра за да ремонтираме,е нашия ремонт бе доста по-скромен по скоро освежихме малко стаите,но какво чистене остана не е истина направо.Детето не ходи на градина и по всякакъв начин убива поривите ми за чистене и подреждане,мъжо взе да мрънка,ама той да стой насреща й,ако не е ходила на разходка(става непоносима и изразходва всичката си енергия за всевъзможни бели).Да не се оплаквам малко остана.
Не мога да ти споделя за магазини и цени,защото при нас е доста различно от в София,но мога да ти дам съвет за ремонта,защото точно това работя продавач-консултант в строителен магазин и ако имаш въпрос мога да помагам.

katiousha вчера и мен ме боля стомаха и кръста,беше много подтискощо,но с две но шпа се пооправих.

# 34
  • Мнения: 1 065
Дари и Валка, поне да се успокоя, че някой е казал, че са нормални тези болки. Щото на мен все ми се струваше много рано- аз вече от 4 месеца съм така.
На плетаческия фронт, гледам, се справяш много добре  Grinning. С първото ми дете си представях едни идилични картини как си седя с гоблена до печката и си бродираааам... Бях започнала и една пелена, много идейна между другото, но в четвъртия месец започнаха да ми изтръпват ръцете и така до края. Пелената си стои така, както я оставих преди 5 години  Mr. Green Ще вземеш да ме амбицираш да я довърша.
Катюша, и на мен последната седмица ми се случват разни шашкащи преживявания със силни болки в корема от двете страни, но обикновено по време на ходене. Както си вървя и не мога да помръдна. Моята докторка каза, че стига да не са съпътствани от контракции и да не са "опасващи", не било проблем.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Добро утро, мамчета!
Анна Ник , за паркет и аз ти препоръчвам магазин "Спейс" на Стамболийски, близко е до Молла. Там наистина има огромно разнообразие от цветове и цени, предполагам и качество.
Слънчев ден от мен!

# 36
  • Мнения: 2 641
здравейте момичета   bouquet

днес и утре са почивни дни, а нашия тати ще работи. ама така му се пада след като снощи така ме притесни с безумните си реакции. Ема му преместила нещо в бюрото и като се почна едно ритане на шкафа, блъскане и крещене  Shocked Shocked Shocked ние направо онемяхме. Дъщеря ми така ужасно се стресира и разтрепери, да не говорим че рева цяла вечер, а аз само дето контракции не получих. Стана ми много гадно защото напоследък наистина е доста разхвърляно в нас, ама не мога да лазя и да подреждам като преди, а той изобщо не си и помисли че нещо може да ми стане от кретенската му реакция. Много съм му обидена и направо изумена. Пих снощи магнезии и но шпа за всеки случай и така. Оплаках се та да ми олекне ама не.
Валка страхотни търлъци ама при вас не е ли бая топло за таквоз нещо  Grinning
ако знаете как ми се спиииии, майка ми дойде да изведе Ема аз май ще полегна малко, че снощо хич не спах добре, толкова се бях разстроила.

# 37
  • Мнения: 482
Ех тези татковци! Защо не можеха да се поставят на наше място понякога? Един-два пъти се е случвало и нашият тати да повиши тон, тогава Деян започва да крещи и да ми казва "Да не ми ядосваш мама". Иначе е много темпераментен мъжът ми и също умее да дава воля на гнева си, но това беше едно време, сега много се съобразява, особено заради детето, изобщо никое детенце не е подготвено да гледа понякога грозните сцени на нас-възрастните. На всеки се случва да избухне, ще му простите на вашия татко, сигурно и на него не му е лесно, но пък той е този, който трябва да ви осигурява спокойствие, особено сега.
Търлъчките на Валката са много сладки, аз навремето плетох за Деян, заедно с шалче и шапчица, но така и не съм ги използвала. Обаче се родихме през лятото, сега може и да използваме. Лек ден на всички и се заредете с търпение и спокойствие.









# 38
  • Бургас
  • Мнения: 41
Здравейте на всички!Доста време не съм писала,а съм пропуснала и цяла тема Embarassed
Не ми е останало грам време,трябва да подготвям и баткото за училище,но нещо така съм се успокоила,че не ми пука за нищо.Да ви се похваля-подготвям се за почивка на Боровец-заминаваме в понеделник и вече нямам търпение.Имам нужда да не виждам никакви хора,освен семейството си.Приятни почивни дни и весело настроение,а за държанието на татковците -не си го слагайте много на сърце-и те си имат лоши моменти,ние също си изкарваме лошото настроение на тях.
Валка,страхотни терлички,на мен ми бяха изплели бабите,сега ще ги извадя-те са като новички от малкия.

# 39
  • Мнения: 13
Валката,направо ме разби.Браво,чудесно си се спарвила.
Баба Тонка и аз съм голям спортен фен.И аз го мразя това Роже,наистина напомня на Шумахер(когото също мразя).Много ме бешпе яд за Надал като загуби Уимълдън.Наскоро нямах време да гледам.
Първия учебен ден е минал добре,имало е малко сълзички,но общо-взето се е забавлявала да вози е дно друго детенце,което е в количка.Тя Никол е направо полудяла да бута колички, така че ще си имам помощник.
Днес изобщо не се разплака на автобуса,дано и в училище да е добре.
И ние ще слагаме ламинат в събота-бял,много ни хареса.
Чао от мен и да се пазите.

# 40
  • София
  • Мнения: 210
Anaise, когато ти попремине, поговори с него. Какъвто и да е поводът за избухването му, сигурно причината е в голямото натоварване в работата, но каквото и да му се случва там, той трябва да разбере, че не може да си го изкарва на вас.
Ние никога не сме били по шумните скандали тип "италианско семейство", но пък с времето открихме, че има закономерност при скарванията ни - ако не се посдърпаме на 3 месеца, тогава на 6-ия става голямо каране и класическа свада.
А сега публично си посипвам главата с пепел, че забравих каква дата сме и от все сърце ви честитя Деня на Съединението! bg  За мен това си остава един от най-големите ни национални празници, който показва, че навремето сме били истински народ с чувство за обща кауза, обща памет и съвсем реална решимост да защитиш не просто държавата, а Отечеството си! И с оглед на предстоящите избори мога да пожелая пак да ни стигне куража да натоварим ма файтона чуждите генерал-губернатори и да ги изпроводим към Стамбул!  smile3540 Честит празник и на пловдивските мами!
А сега да ви подканя да викнете едно мощно "Българи юнаци" не само заради патриотичния устрем на деня, а и в подкрепа на волейболистите, които след минути се изправят срещу Хърватия!

# 41
  • Мнения: 331
Здравейте и от мен, мами!
Честит празник на всички ! Наистина в днешното напрегнато време често забравяме и позагърбваме националните ценности, но си оставаме българи и трябва да се гордем, че именно такива паметни дати са ни съхранили като народ.
Иначе какво да Ви кажа - аз на празника отново съм на работа. Трябва да се предава оферта за голям строителен обект и аз съм както винаги на линия. Вчера доки ме попита дали се изморявам много в службата и дали имам нужда от болнични и аз за малко да се изкуша да и кажа да ми пусне. Но ... трезвия разум надделя. Получавам твърде много като отношение и като подкрепа от работодателя си, за да се правя на "болна', точно когато имат нужда от мен. Макар, че ако действително се почувствам зле няма много, много да му мисля - бебето е най - важно. А нашата принцеса е добре , вчера се видяхме - расте и хубавее.
Поздрави на всички! Hug

# 42
  • Мнения: 277
здравейте момичета,
да се включа преди да съм хукнала да си търся обувки. сутринта се опитах да се вмъкна в някои други, освен чехлите, които не свалих цяло лято и познайте - никакъв шанс. а сутрин не са ми подути краката, просто са пораснали. кошмар. и сега ми е малко студено на крачетата
за стволовите клетки, аз съм много навита. моята лекарка работи с една фирма, която взима 1000 евро и по 30-40 евро на година за съхранението. остава да разбера дали със сигурност взимат и от майки диабетички, следващата седмица ще питам. доколкото знам засега се лекува левкемия, другото е експериментално, но всичко се развива толкова бързо. и засега имам възможност. иначе е вярно, че може да се взима и от човека, а не от пъпната връв, но възможностите са по - ограничени. още ще почета и дискутирам де
честито и на всички разбрали пола (и на шантал разбира се Simple Smile )
иначе честит празник и от мен, довечера 17 българи се събираме да го отпразнуваме. е, в сръбската таверна в букурещ

# 43
  • София
  • Мнения: 210
Венчо, сръбската таверна си е направо свръхподходяща за случая. Joy Joy hahaha
Дано не ви изгонят като чуят по какъв повод сте там. От всичките ни съседни държави смятам, че точно сърбите (и гърците) са имали най-гнусна политика спрямо нас. А иначе нашите момчета се представят мнооого зле...

# 44
  • Мнения: 2 641
момичета благодаря ви   bouquet вече съм спокойна. приспах Ема и сега ще полегна и аз. днес и купих нови обувки за в къщи розови Simple Smile. добре че си имам момиченце да му купувам розови неща. убедена съм че татито ни много съжалява, още снощи дойде да кръжи около мен да ме види как съм. ние изобщо не сме по свадите, нито се караме. сигурно наистина е бил пренапрегнат от нещо ама явно не в характера му да се замисли първо за мен. както и да е. добре съм но ням ада му приказвам няколко дена по icq  да разбере че така неможе.
венчо пази си краката много. мисля че го знаеш това.
топчица едно от всичките ми висши е учител на деца с зрителни проблеми и имах стаж няколко месеца в такова училище. там имаше и деца с умствена изостаналост + очните проблеми, но повярвай ми добре се забавлявахме. убедена съм че на дъщеря ти ще и хареса много в училището, голяма веселба е. отпусни се и и говори колко е хубаво там и как всички искат да ходят за да има желание  и тя.
а за празниците аз съм родена на 3.03 и за мен това е националния празник   Party

Общи условия

Активация на акаунт