Изненадка за мъжо?

  • 4 808
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
PETTI,

ЗАЩО ПЪК според тебе трябва нещо да правиш????
Ако на мъжа ти му е скучно нека сам да си намери какво да прави. Thinking
Ако се чувства изолиран заради детето нека се включи в грижите за него. smile3541
Мъжете според мен трудно говорят защото незнаят какво точно да кажат- свикнали са да отговарят кратко и ясно- ако си мислиш че ще проведете задълбочен разговор по добре излез с приятелка на кафе..
Зависи и какво работи например....Моя мъж говори цял ден взима единия мобифон,започва по телефона и после пак по моб.... работата му е такава....Та накрая като се пребере горкия #Crazy единственото което неее иска да прави е да Говори.... Stop Joy Joy
Моя съвет е Мълчи докато не проговори той....успееш ли в това от там нататък е по лесно....

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 11:25 от Katy6

# 16
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз пък съм в положението на мъжа ти. Еднообразието не е по моята част, нито пък липсата на нещо по-специално. Искам си специалностите и разговорите, и извежданията по заведения, кина, природи, екскурзии... Но определено мъжът ми не се различава много-много от мен. Само дето ни се разминават представите за разговор. Когато има какво да се обсъжда на дневен ред - обсъждаме. Но когато няма - той си гледа телевизия, а аз миу надувам главата и се въртя като муха около него.
По същество: има много начини:
-специална вечеря вкъщи - сготви или купи нещо по-екзотично. Предястия, деликатеси, десерт... Купи свястно вино (всичко под 20 лева е химия..., та даже бих казала и под 30-40... Sad ) Облечи си нещо еротично - зависи от фигурата ти - от прозрачна черна нощница по -тялото, чорапи, по-невпита прозрачна нощница с цепки... та даже в севън секъндс има едни гащеризони по 25-45 лв... Embarassed За идеи от секс шоповете нема да разпраям... Измисли си сценарий и го следвай...
- вечеря навън - облечи се като за първа среща, отидете в някой готин ресторант, после се разходете преди да се приберете, поседнете тук-там или отидете донякъде, където знаеш, че е романтично. Може и кино да вмъкнете в програмата.
- организирай уикенд за двама в луксозен хотел или поне на някакво по-романтично място. Може и на риба да го заведеш човека... ТАм какво ще правиш - ти решавай.
- купи му нещо дребно като отидеш да си пазаруваш за себе си
- купи му нещо, което отдавна си е забройкал (еее, Майбах е скъпичко, но има други работи)
- подари му карта за масажи или някакви спа процедури - вервай - няма да се навие сам да отиде, но като му предоставиш предплатени процедури, ще отиде и после ще е мнооого разглезен
- прати го с приятели да се отрежат и не му мрънкай за това
- покани приятелите му вкъщи тайно - примерно за именния или рождения му ден, или просто за поредния мач

# 17
  • София
  • Мнения: 397
Може да си направиш тайно татуировка на специално за него място и всеки път ще се чувства специален.Моят много се въодушевява като си направя интимна прическа например и периодично сменям фигурката,та все гледа какво има там.Експериментирай с твои приумици,важното е да е неочаквано.Веднъж яко се изкефи /сега сигурно ще ми се смеете Embarassed/като си бях сложила сутиена за кърмене със спуснати надолу капачета и му казах-Ела при мама да поцицкаш! и други такива простотийки му идват стимулиращо. Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 1 956
Може да си направиш тайно татуировка на специално за него място и всеки път ще се чувства специален.Моят много се въодушевява като си направя интимна прическа например и периодично сменям фигурката,та все гледа какво има там.Експериментирай с твои приумици,важното е да е неочаквано.Веднъж яко се изкефи /сега сигурно ще ми се смеете Embarassed/като си бях сложила сутиена за кърмене със спуснати надолу капачета и му казах-Ела при мама да поцицкаш! и други такива простотийки му идват стимулиращо. Grinning
Бе те тези идеи не са лоши, но жената сякаш иска помощ за друг тип стимулация. По-скоро да й се освежат по принцип отношенията смъжа й, да се отърват от рутината в ежедневието. Вярно, че и сексът е едно от основните неща в една връзка, но с времето не остава най-важното (почти си вярвам като го пиша... но съм млада булка все пак  Wink ). Но определено имам наблюдения, че с времето другите отношения някак зациклят и имат нужда от свеж полъх. А човек се чувства щастлив в една връзка, когатао с партньора си правят заедно неща, които радват и двамата и им оставят приятни спомени от тях. Даже на едно виенско колело човек да се качи (стига да не го е шубе и да му става лошо) с половинката и после цяла седмица му е кеф, че са го направили заедно.
Аз давам един прост пример от моята семейна практика - един ден взехме, че изтръшкахме заедно една нищо и никаква кръстословица в една сладкарница и резултатът беше, че ни стана доста забавно, а дни след това се бъзикахме за разни думи.

# 19
  • Мнения: 537
Идейките са супер Simple Smile P-r-o-l-e-t, наистина ми трябва нещо за да се отървем от рутината, радвам се, че ме разбираш Simple Smile Ама да ти кажа, секса си е много важен, поне при моя е така, вярно че си имаме уважението и много пъти ми е казвал, че освен един на друг няма на кого да разчитаме в тоя живот,  т.н., но много пъти също е споделял, че за него хубавият секс е едно от нещата, които биха го удовлетворили. Всеки е различен, аз пък не отдавам такова значение и затова малко нерви си правим и по този повод.  Embarassed Чувствам го, че не е никак щастлив и затова малко разнообразие няма да се отрази зле:) Абе той не е много по кръстословиците, и някой ми беше казал пък, че ако говори по цял ден на работа, затова вкъщи не говори, ама е програмист пък те освен на кода на програмата дето пишат няма на кого да говорят по цял ден  Wink

# 20
  • Мнения: 4 156
petti щом е програмист го покани на бира някъде.
Ти може да нямаш желание за секс заради раждането и хормоните. Особено ако още кърмиш.
Ако ти нямаш желание пробвай да му направиш  хубав орален. Забрави времето и почни да си играеш. В един момент става забавно. Имаше една тема за оралния и там имаше интересни предложения.

# 21
  • Мнения: 537
Wink Изгледах една камара филмчета по тоя повод

# 22
  • Мнения: 321
На нас много добре ни дойдоха 4 дни на морето (без детето) всеки ден бяхме в различен град/ курорт. По принцип и двамата обичаме екскурзиите, дори и до съседния град.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 956
А, важен си е сексът.! Naughty
Но в моето се мейство е обратното - аз му придавам повече важност Mr. Green Такъв е животът - трябва да има баланс в едно семейство. Да ти кажа липсата на секс се отразява много зле на хората, които го обичат... И ако искаш да са ви добри отношенията, трябва да се научиш да искаш и ти секс или ако не можеш, да компенсираш с други работи - като разнообразието в ежедневието, разни дребни жестове, комплименти, глезене.

# 24
  • Мнения: 631
Покани го на среща. Със смс поне 2 часа преди срещата и си изключи телефона. Облечи се в стил "първа среща" т.е да не е ежедневно и задължително запази маса в някое хубаво, любимо за двама ви заведение, но не в къщи.
Има ефект и е много хубаво..............

# 25
  • На морето!
  • Мнения: 5 758
Покани го на среща. Със смс поне 2 часа преди срещата и си изключи телефона. Облечи се в стил "първа среща" т.е да не е ежедневно и задължително запази маса в някое хубаво, любимо за двама ви заведение, но не в къщи.
Има ефект и е много хубаво..............
Супер идейка  Hug

# 26
  • Мнения: 537
Благодаря на всички за съветите, направих вечеря на свещи, сега е на ред вечерята в любимо заведение   bouquet Определено беше приятно изненадан и поласкан, че съм направила любимото му ядене  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт