Минерално оило за коса....

  • 23 536
  • 168
  •   1
Отговори
# 105
А олиото са сафир колко струва?

# 106
  • Мнения: 2 199
14.40 дадох аз

# 107
# 108
  • Мнения: 1 153
Аз ползвам шампоана на Сапфир и съм много доволна Party
Косата ми е мазна

# 109
  • Мнения: 461
И моето е на Сапфир  Rolling Eyes
но ми мирише на вино


По-точно, в зависимост от това дали косата е мокра, влажна или напълно суха, миризмата варира от вино, вкисващо вино до така известния преди доста години - крем за бръснене Каро.  Laughing
Кремът масово се използваше от мъжете за бръснене, а от жените - като добавка към домашните маски на коса.
В интерес на истината, с него успешно лекуваха мазна себорея и упоритата бръснарска екзема.

Който има суха коса или/и чувствителен скалп - да не се набутва с това "олио".

 


# 110
  • Мнения: 4 496
Който има суха коса или/и чувствителен скалп - да не се набутва с това "олио".

Моята е много суха от боядисването и става много хубава след олиото-мека и еластична. Не смятам, че съм се набутала.  Naughty

# 111
  • Мнения: 463
Който има суха коса или/и чувствителен скалп - да не се набутва с това "олио".
А пък аз съм с чувствителен скалп и изключително трудно си намирам шампоан/балсам, този продукт се отразява страхотно на скалпа и косата ми, така че и аз твърдя, че не съм се набутала. Явно си е индивидуално.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз съм със суха коса...и съм доволна от олиото
 KRIVONDELA, би било редно да обясниш защо сме се "набутали"  Whistling

# 113
  • Мнения: 487
Ох, аз само не разбрах къде точно е магазинчето в софия,като тръгнеш от макдоналдс по витошка нагоре,минаваш по край съдебната палата в дясно и къде в ляво се пада магазинчето тръгваш по алабин или в ляво на витошка е? newsm78

# 114
  • Мнения: 2 414
Ох, аз само не разбрах къде точно е магазинчето в софия,като тръгнеш от макдоналдс по витошка нагоре,минаваш по край съдебната палата в дясно и къде в ляво се пада магазинчето тръгваш по алабин или в ляво на витошка е? newsm78
на Алабин е..Има доста магазини за обувки и магазина е след него.Много е малък и невзрачен,така че се оглеждай внимателно. Laughing

# 115
  • Мнения: 2 414
Аз пак ще питам  за палмовото масло на  Leonor Greyl Praynig

# 116
  • Мнения: 461
И аз съм със суха коса...и съм доволна от олиото
 KRIVONDELA, би било редно да обясниш защо сме се "набутали"  Whistling

Става въпрос за олиото на Saphir
За ефекта, който има - паричките са множко.
Естествено, че зависи и от косата - явно, Вашите  въобще не са сухи и определено не са чувствителни към съставките на олиото.
На мен ми пламна кожата още, докато стоях с олиото и след 3-4 мин изплакнах с хладка вода - не можах да издържа повече. Неприятното щипане продължи до следващото измиване на другия ден, понеже не ми беше възможно да направя това по-рано.
Уханието също не е за подценяване - работя в мъжки колектив и веднага станах обект на ... гхъ-гхъ ...: "внимание Mr. Green"  и на уникални умозаключения, каквито само мъжкото подсъзнание може да сътвори. Rolling Eyes


# 117
  • Мнения: 487
Ох, аз само не разбрах къде точно е магазинчето в софия,като тръгнеш от макдоналдс по витошка нагоре,минаваш по край съдебната палата в дясно и къде в ляво се пада магазинчето тръгваш по алабин или в ляво на витошка е? newsm78
на Алабин е..Има доста магазини за обувки и магазина е след него.Много е малък и невзрачен,така че се оглеждай внимателно. Laughing


 мерси  Hug значи в по алабин в ляво преди графа newsm78

# 118
  • Мнения: 2 414
Ми вървиш в посока се едно към Руски Паметник... ooooh!Много зле обяснявам.

# 119
  • Мнения: 487
  леле мила,то и аз как ти го обяснавам.Значи аз така го разбрах,като идваш от мария луиза по витошка и свиваш в ляво по алабин и там някъде?
 или от мария луиза като стигнеш съдебната палата свиваш в дясно по алабин ?

Общи условия

Активация на акаунт