И във Видин есен наближава, пак студено ще ни става - 9 част

  • 17 227
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 504
Мисля, че Панов е много добър лекар, на мен лично доста ми е помогнал. Нямам впечатления как води ЖК, защото по това време си бях в София и там ме следеше друг лекар, който си ми  е от години.
Да ви се похваля, че преместих Моника в 16-то ОДЗ и съм много доволна. Не съм вярвала, че е толкова хубаво и възпитателките са супер, а Моника ходи с огромно удоволствие и винаги си я взимам в перфектно състояние.
Моля Ви, не водете децата си в 18 ОДЗ, по-голям кошмар оттам няма.
Аничка, стискаме палци всичко да мине от добре по-добре. Hug

# 61
  • Мнения: 720
viki_22, само да кажа, че има и отрицателни отзиви за Панов. Но аз лично не мога да си кривя душата много съм доволна Grinning

май визираш мен Mr. Greenаз не съм доволна от него

Да ама реших, че е по-добре да не преразказвам   Rolling Eyes

# 62
  • Видин
  • Мнения: 685
За Панов и аз съм чувала много добри отзиви, но нищо не мога да кажа, защото не го познавам.
На мен ми потвърдиха бременността в 5 г.с., но аз тогава отидох. А първите изследвания ми направиха края на януари или началото на февруари, вече не помня. Но съм сигурна че няма да имаш проблеми следващия път.  Peace
Йо, днес е малко лошо времето, но стига да не вали и да не духа много силно можем да излезем. Когато искаш се обади. Hug

# 63
  • Мнения: 2 910
Ноел, а коя е 16 ОДЗ?

# 64
  • Мнения: 2 657
Мисля, че Панов е много добър лекар, на мен лично доста ми е помогнал. Нямам впечатления как води ЖК, защото по това време си бях в София и там ме следеше друг лекар, който си ми  е от години.
Да ви се похваля, че преместих Моника в 16-то ОДЗ и съм много доволна. Не съм вярвала, че е толкова хубаво и възпитателките са супер, а Моника ходи с огромно удоволствие и винаги си я взимам в перфектно състояние.
Моля Ви, не водете децата си в 18 ОДЗ, по-голям кошмар оттам няма.
Аничка, стискаме палци всичко да мине от добре по-добре. Hug

на първия или на 2-рия етаж е?Ние сме на 2-рия Wink

Ели,то и на мен не ми се разказва,4е по думите му нямаше да имам деца-пък то взех че заченах,само дето му пих боклуците дето ми изписа и се усвиних Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 653
И на мен един лекар във Видим ми беше казал, че не мога да имам деца.Явно това им е масовата диагноза  Joy

# 66
Леле не знам какво да правя,едни ми казват Панов други Не smile3511 ,добре кажете ми какво да правя към кого да се обърна,мерси!

# 67
  • Мнения: 720
viki_22, незнам  newsm78 Поразпитай още и прецени. Аз раждах при Любенов - секцио, направи го перфектно, месец след операцията бях забравила за нея. Но за бременност не знам... И за Еремиев съм чувала хубави отзиви, но пак има и някой недоволни  newsm78

# 68
  • Мнения: 2 657
И на мен един лекар във Видим ми беше казал, че не мога да имам деца.Явно това им е масовата диагноза  Joy

на мен Панов и още еднаи като отидох в Сф оная жена във военната болница като ми се опули,ама ме прати още веднъж при него да и кажа какво ми е казал полсе Joy Mr. Green

Вики-аз съвети не давам щот съм се напатила....
А за Еремиев-кво да кажа-наби една инжекция от която 3 дни ходих по мъките до като родя,защото не е имало нужда,ама като му викам,4е ще раждам и 4е тапата ми паднала-той ми вика ооооооо не рано ти е,ти си 4ак за 11 януари #2gunfire #Cussing out

# 69
  • Мнения: 720
Мани, мани, да се побъркаш с тез доктори  newsm78
Аз като гледам и педиатрите са така. Колкото лекари попиташ за нещо, толкова различни отговора ще получиш  ooooh!

# 70
  • Мнения: 2 657
Мани, мани, да се побъркаш с тез доктори  newsm78
Аз като гледам и педиатрите са така. Колкото лекари попиташ за нещо, толкова различни отговора ще получиш  ooooh!


а за педиатър-с две ръце съм за Мушанов PeaceАко не знае нещо си казва и при него няма такива-имам нямам направление-дава и не пита PeaceЕвала му на тоз човек...на мен ми се е случвало да ми дава 3 направление за 3 дни/при еднакъв специалист/,щот тия ме връткат и се 4удят как да ме одерат и не ме пращат за операция-верно,4е нямам право на толкоз,но той си се обажда и се разбира с тях как ще си ги оправят после,щот 4овека знае,4е имам проблеми и е належащо....
Последния път отидох и исках за ендокринолог-не ме пита нито кво ми е ,само каза-нямаш грижи.

# 71
  • Мнения: 302
Не ми говори за Мушанов, като ги събера двамата с филипов и ще ги замервам с ония стрелички за дарц да им е гадно. от 1 седмица малката ми е болна и изобщо не се оправя, оня па Филипов снощи ми вика - алергия.. и като взе да ме стряска.. още не мога да се осъзная кво става... ужас!

# 72
  • Мнения: 720
Аз при Василев ходих, когато имах проблем. А за Мушанов и съпруга и за Филипов много противоречиви мнения съм чувала.  newsm78

# 73
  • Видин
  • Мнения: 685
От мен да знаете че за всички лекари има и добри и лоши мнения. Така че Вики ти сама си прецени, пък ако не ти хареса ще отидеш при друг Peace

# 74
  • Мнения: 720
От мен да знаете че за всички лекари има и добри и лоши мнения.
Така е.
Ния какво ти прави бебока? Пусни една снимчица да го видим колко е порасъл  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт