Обаждане

  • 3 394
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Този човек е такъв мазохист,че наистина няма отървия.Преди когато пак звънеше сме оставяли телефона отворен и той е стоял по половин час да ни слуша.Мъжът ми също е разговарял с него те се и познават,но повярвайте такава лепка не познавате.А следващия път когато се обади ще му кажа да не го прави повече,дано този път да се откаже.
Ти досега не си ли му го казвала newsm78

# 16
  • Мнения: 645
Ами - не отговаряй на позвъняванията. Лепка или не, ще разбере в един момент, че нарочно не вдигаш телефона. И дано се разкара. Ако не се разкара - наложително е да си смениш номера. И толкова.

# 17
  • Мнения: 1 897
По въпроса и аз се сещам за една сентенция: "Когато човек иска да направи нещо намира начини,а когато не иска си търси причини и оправдания!"

# 18
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Твоята работа ми прилича на :" Хем к..... у дупци, хем душу в рая!"! На такива лепки само #2gunfireТакива хора не разбират от добро възпитание! #Crazy

# 19
  • Мнения: 26

Преди 2 години работих в едно кафе\в еврофутбол\.Там играх заедно с един мъж..но сомо това.В последствие той ми призна че бил блюбен в мен.Да но аз не изпитвах никакви чувства към него,за мен той беше поредния приятел и нищо повече.Тогава със съпрута ми бяхме още гаджета.Този човек започне да ми досажда,звънеше ми по късните нощи и това много ме дразнеше.После този мъж замина ивън страната,но не спря да ме притеснява.Пак обаждания и тем подобни за мен безинтересни смс-си.Със приятеля ми вече сме съпруг и съпруга,имаме и прекрасен син....Днес телефонът ми звънна,непознат номер...познайте кой..ТОЙ.Пак взе да се обяснява.Звъннал просто да ме чуе,като в началото неискаше да каже кой е.Казах му че съм омъжена и имаме дете,просто неискам да ме притеснява.Аз обичам съпруга си и не са ми интересни такива разговори с такива хора.Та той все още имал чувства,и ме попита можели да ми се обажда\за да ме чуел\.Казах да и сега се чудя правилно ли постъпих.Дали той няма пак да си въобрази нещо.Казах на съпруга ми че е звънял,но не и че съм дала съгласие да се обажда от време на време.Сага се чудя какво да правя .И моля за съвет Praynig

Е ти, хем ме боли, хем ме сърби.. след като не искаш да те притеснява, zащо му даваш съгласието си да ти се обажда .. сама си си виновна.. или следващият път просто му кажи, че не ти е приятно да ти се обажда и т.н ..

# 20
  • Мнения: 123
Естественно че съм му казвала
Този човек е такъв мазохист,че наистина няма отървия.Преди когато пак звънеше сме оставяли телефона отворен и той е стоял по половин час да ни слуша.Мъжът ми също е разговарял с него те се и познават,но повярвайте такава лепка не познавате.А следващия път когато се обади ще му кажа да не го прави повече,дано този път да се откаже.
Ти досега не си ли му го казвала newsm78

# 21
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Има хиляди начини да го отбиеш. Не мога да разбера кое всъщност те притеснява.  newsm78. Вечер, когато всички сте си вкъщи не можеш ли да си изключиш телефона??? Ако ти звънне през деня има 100 варианта: даваш телефона на мъжа ти; вдигаш и му казваш директно с леден тон да забрави номера ти; не вдигаш....

# 22
  • Мнения: 1 422
А защо каза "да"?

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206

Таман това щях да попитам! #Crazy

# 24
  • Мнения: 123
Само на мен ли ми сее случвало да кажа нещо без да го искам.

Таман това щях да попитам! #Crazy

# 25
  • Мнения: 161
Този човек е такъв мазохист,че наистина няма отървия.Преди когато пак звънеше сме оставяли телефона отворен и той е стоял по половин час да ни слуша.Мъжът ми също е разговарял с него те се и познават,но повярвайте такава лепка не познавате.А следващия път когато се обади ще му кажа да не го прави повече,дано този път да се откаже.

Да, бе......... ти изобщо вяраваш ли си на това последното дето си го написала.

Продължавай да му се молиш да спре да те тормози и..... продължавай да си вярваш че тоя натрапник разбира от дума.
Само че никой тук не може да ти помогне.
Ти явно няма да вземеш под внимание нито един съвет.
Значи така ти харесва....

Иначе - по темата. Вече някой беше казал при следващото звънене мъжа ти да вдигне телефона и да се разберат по мъжки. И да го разкара веднъж за винаги. 
А, да - пишеш че той го направил веднъж, ама явно просто са си лафили приятелски щом оня продължава да звъни.....

И една модификация към този вариант - може известно време някой друг да ти вдига телефона и да казва че номера вече не е твоя, ами е даден на друг абонат. Сигурна съм че 2пъти като чуе един и същи глас - ще спре да звъни. Обаче - по добре отсреща да се обажда някой мъж, защото ако е женски глас - рискуваш да си хареса новия глас и да продължи да нахалства.

Явно трябва някой друг да ти свърши работата, щом като ти не можеш да кажеш твърдо и ясно "НЕ".

Айде, и да разкажеш после как се е развил случая.....
Може пък и аз да науча някой нов начин за справяне с нахалници.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ох, ами бабо Буне, сама си знаеш-грешка голяма си направила и туй то. Не виждам какво пречи да си смениш номера? Четири години, са си четири години. Купуваш си нова карта, пращаш смс-и или е-мейли на познатите с новия ти тел. номер и това е. Само тоя пич ще пропуснеш, но така като гледам няма да е голяма загуба. И аз имах един такъв-страшна лепка. Че звъня, звъня, звъня-по никое време, че мъжа ми му вдига-не та не, не спря. Накрая мъжът ми ми купи нова сим карта и решихме проблема.

# 27
  • Мнения: 1 422
И мен за кратко ме тормозеше един ненормалник. Той е бил съученик на баща ми представете си. Запознахме се случайно по съвсем друга линия, в обществена организация, сред много хора и само защото участвахме заедно в една инициатива, а аз съм експресивна и активна, човекът решил, че съм имала "специално" онтошение към него и се бил влюбил видиш ли. Той беше женен, с деца, с внуци.... Еми, заврях го в кучи г......... Ще ми звъни той, да ме притеснява. Някакси доста ясно му стана, че не желая да ме безпокои след 5-тото звънене. Какво ще си пестиш резките думи, щом няма човечност да оцени ситуацията, че не те интересува, какво остава, че си обвързана семейна жена.

# 28
  • Мнения: 4 841
Когато не искам някой да ми се обажда, запомням номера му под име Ignore (имам си Ignore1, Ignore2 и т.н.), колкото и да звънят - давам ЗАЕТО и дотам. А близките и познатите ми знаят, че на непознати номера не вдигам. Досадно е, наистина, но Слава Богу, мобилките не са в телефонен указател и всеки сам преценява дали и на кого да си дава номера.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да де, BirdsFlu, но понякога се намира някой доброжелател, дето ти има номера и току го даде на когото не трябва.  Twisted Evil Иначе си е точно така-на когото не искам не си давам номера. Сега си спомням, че моят игнор ми е звънял поне от пет различни номера.  ooooh! Първите няколко пъти се вързах и вдигнах, после се усетих и спрях да вдигам. Обаче оня си продължаваше.

Общи условия

Активация на акаунт