аерокикбокс, кикбокс аеробика или просто тае-бо в Русе

  • 8 758
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Съжалявам че връщам темата ама не разбрах това всеки ден ли е или само събота и неделя . И на каква възраст са посещаващите .
А и , аз много отдавна не съм тренирала сериозно и съм малко флегматична , та какво е темпото ?
Simple Smile

# 16
  • русе
  • Мнения: 335
 Голяма веселба! Само в събота и неделя, че покрай другите ангажименти с народните танци, кикбокса. бойните изкуства за деца и самите деца Simple Smile Искра и Ясен сме много ангажирани, пък и от опит зная, че съботъа и неделя са окей за повечето жени. Възрастта варира- в Пиргово например, където също имаме друпа има жени от 15 до 45 г. И е много забавно. Засега не е много натоварено, така че .... Очакваме включване Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 735
Я и аз да се включа!
Аз съм едната от 2-те мами, които посещават тренировките.
Засега обаче аз ходя на Кик-бокс(без аеро) в залата на у-ще Тома Карджиев.
Много ми е готино и приповдигнато след всяка тренировка. Приливът на енергия е несравним с нищо друго.
Когато се грижиш по такъв начин за тялото си, то няма начин да не ти се отблагодари по най-безценния начин: със здраве, с тонус, с красива фигура и дори и с повишено либидо.  Wink
Най-трудно е човек да се назландиса да започне, да дойде 1 път. Прекрачите ли този праг, нещата стават по-ясни, по-желани. Поне при мен стана така.

Смятам да започна да ходя и на аерокикбокс, но при мен е по-трудно, тъй като живея в Долапите и нямам директен транспорт за Дружбите. Но ако бях на ваше място, досега да съм отишла.
Доколкото знам, залата горе е много хубава, с огледала и дървенийка.
Вярно, че е малко раничко в 10 часа, но пък сутрин тялото най-лесно гори мазнини. Това преимущество трябва да се използва.  Peace

# 18
  • русе
  • Мнения: 335
 Инфинитка, обичам те!  Hug

# 19
  • Мнения: 1 735
Инфинитка, обичам те!  Hug

Чувствата ни са взаимни!!!  Heart Eyes cheers

# 20
  • Мнения: 532
Включвам се и аз да кажа,че посещавам тренировките по кикбокс.
Действат ми много тонизиращо.

Всеки път се връщам със страхотно настроение в къщи.

И така де,опитайте-раздвижете се супер е!!!

# 21
  • русе
  • Мнения: 335
Съжалявам че връщам темата ама не разбрах това всеки ден ли е или само събота и неделя . И на каква възраст са посещаващите .
А и , аз много отдавна не съм тренирала сериозно и съм малко флегматична , та какво е темпото ?
Simple Smile

А ти къде учиш? Защото се появиха девойки от Левски!

# 22
  • Мнения: 1 735
побут!   Wink

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Федерация по тае-бо няма,не само в България,но и в света.Разбираемо защо.Това е цяла индустрия.
А що се отнася до състеания,имаше един тае-бо маратон в София ,преди около 4 години май беше  newsm78,но не се нае никой да го организира втори път.
И аз за пръв път чувам за състезание по аерокикбокс. EmbarassedКъде мога да погледна за повече инфо??
Иначе на теб маце ти желая успех с намирането на съмишленички!  Peace

# 24
  • русе
  • Мнения: 335
Федерация по тае-бо няма,не само в България,но и в света.Разбираемо защо.Това е цяла индустрия.
А що се отнася до състеания,имаше един тае-бо маратон в София ,преди около 4 години май беше  newsm78,но не се нае никой да го организира втори път.
И аз за пръв път чувам за състезание по аерокикбокс. EmbarassedКъде мога да погледна за повече инфо??
Иначе на теб маце ти желая успех с намирането на съмишленички!  Peace
Това, че е индустрия според мен не пречи, но такова е положението.
Аерокикбоксът е състезателна дисциплина в правилника по кикбокс от 2005.Тогава е и първото европейско в Париж с все още доста неустановен правилник.
Състезанията по аерокикбокс в България се провеждат в рамките на държавните първенства по кикбокс, организирани са от БЪлгарската конфедерация по кикбокс и муайтай. Нашият клуб "Вихър" е член на същата. Първото първенство беше в Търговище през 2006. На 21 окт. в София отново ще има състезание, в момента се готвим за него, ще участваме и отборно-3 жени, и индивидуално. Хубавото при тази дисциплина е, че обикновено инструкторите излизат от кикбокса, наясно са с всички техники и навлизат по-дълбоко в нещата. Съчетанията се играят на ритмична музика, оценяват се добрите комбинации, техниките, синхрона в изпълнението. Съмишленици има, благодаря ! Нови момичета с голям ентусиазъм. Имам и такива, които тренират аерокикбокс за удоволствие и тонизиране. Ако имаш по-конкретен въпрос-пиши! Ааа, и моят син се казва Ясен Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Благодаря за инфото,ще се поразтърся тук-там да видя ,дали има качено нещо в нета. Grinning Интересно ми е.
На единствения тае-бо маратон на който участвахме с нашия клуб отборно,беше нещо подобно.Съчетание на музика с елементи от тае-бо ,казвам тае-бо,защото освен техниките от бойните изкуства до голяма степен има и елементи от аеробика.
Жалко,че няма как да отида да гледам това в София точно на този етап,може би по-натам,следващия път  LaughingВ София,къде ще се проведе?
Мдам децата ни са съименици.Да ти са живи и здрави твоите сладури и успех в спорта!

# 26
  • русе
  • Мнения: 335
  Състезанието ще се проведе на 21 окт. от 9.00 в зала Сиконко в София. После ще се опитам да пусна тук изпълненията ! Simple Smile

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
В Сиконко беше и тае-бо маратона преди 4 години  Wink
О,наистина ако имаш възможност качи нещо да видя,много искам . Peace
За сега нищо не намерих качено като видео  Sad, иначе инфо има

# 28
  • русе
  • Мнения: 335
http://www.kickboxing-kutina.hr/video/sp%20zadar%20trailer%20forms_hi.wmv

Но това са и музикални форми, освен това са уноши и девойки, аерокикбоксът е към края и е на доста ниско ниво, но все пак...Ще потърся още !

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Побут на темичката
mirelkata,в момента сме в София,ако останем до 21-ви неделя,ще дойда като публика на състезанието в Сиконко .Можеш ли да ми потвърдиш дали датата остава?

Общи условия

Активация на акаунт