Финните бръчици...кой как се справя....

  • 3 115
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 149

 един път месечно - процедура с лазер за "фотоподмладяване". Резултат: всички кават, че нямам нужда от толкова "престараване"  Mr. Green
Моля запознай ме с тази процедура. Цена? Времетраене, ефект? Странични ефекти?
Искам и аз

# 31
  • Мнения: 1 069
Напатих се преди години от една самозвана докторица, дето ми даде да се мажа с едни нейни бъркочи, повече благодарА! Е, аптеката, да няма скрито- покрито!

# 32
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Моят съвет е да ползваш само известните марки козметики,за да няма изненади допълнителни PeaceАз лично не бих могла да си намажа лицето с нещо,което не знам откъде идва,какво съдържа,все пак това е лице,не дупе или крак,че да не ми пука примерно от обрив,пъпки и т.н.

# 33
някой да има хапче против остаряване? и ако може да вълшебно и само едно........да не се мъча с някакви режими Simple Smile дори не смея да споделя какво съм ползвала, защото трябва да спомена името на фирмата, ако взема пък да Ви кажа рискувам да не бъда допускана повече в този форум защото според администраторите правя реклама, а според мен изразявам мнението си и давам информация /все пак тук е място за обмен на информация/ -  skype miglena1970. Но пък с ръка на сърцето мога да кажа - на 37 години съм, изглеждам перфектно и се чувствам перфектно.
Пожелавам го и на всички Вас Simple Smile

# 34
  • Мнения: 4 176
Но пък с ръка на сърцето мога да кажа - на 37 години съм, изглеждам перфектно и се чувствам перфектно.
Пожелавам го и на всички Вас Simple Smile
Почакай малко. 37 не е толкова страшна възраст. Просто почакай да врътнеш 42-43 и пак, ще говорим. Нали знаеш, че жените остаряваме с гръм и трясък  Laughing

# 35
еххх Simple Smile не съм и споменала, че е страшна възраст. Важно е, че съм здрава и жизнена, а в интерес на истината на 29 се чувствах изхабена. А ако имаше начин козметиката да победи бръчките вероятно нямаше да съществува козметичната хирургия Simple Smile Мнението ми по темата е, че трябва да се грижим за себе си и то качествено и колкото по рано започнем да правим това, толкова по добре. Все пак ни чакат най малко 100 години живот Simple Smile)

# 36
  • Мнения: 4 176
еххх Simple Smile не съм и споменала, че е страшна възраст. Важно е, че съм здрава и жизнена, а в интерес на истината на 29 се чувствах изхабена. А ако имаше начин козметиката да победи бръчките вероятно нямаше да съществува козметичната хирургия Simple Smile Мнението ми по темата е, че трябва да сjavascript:void(0);
Вмъкни Коде грижим за себе си и то качествено и колкото по рано започнем да правим това, толкова по добре. Все пак ни чакат най малко 100 години живот Simple Smile)
Нещо ан хербалайф ми замиризва работата или подобни Simple Smile

# 37
не мисля, че е забранено да се ползва. Нещо против ?

# 38
  • Мнения: 4 053
не мисля, че е забранено да се ползва. Нещо против ?

а,да имаш нещо общо с обидената гостенка от по горе  newsm78

# 39
не, нямам нищо общо с нея и не се чувствам обидена. всеки има право да ползва това което иска, и след като има форум в който някой търси съвет не виждам какъв е проблема да споделиш личен опит. Не виждам смисъл от изразената ирония във форума. В крайна сметка всеки решава сам за себе си. Не мога да подмина с безразличие разни нападки относно даден продукт /независимо кой го е произвел/ от хора които не са го ползвали и едва ли имат представа от предназначението или качествата му. И ако трябва да се върна на темата - момичето просто се притеснява от появяващите се бръчици..... , това сравнение с "лайната" и "врящата тенджера" не ми харесва и незнам защо администратора не го е изтрил. Независимо какъв за какъв "крем" говори "обидената" моето мнение е, че натуралните продукти никак не са за пренебрегване и колкото повече информация има човек толкова в по-широк кръг той може да направи своя избор. Не познавам този крем, вероятно няма и да го опитам, но това си е нейният избор и нейното лице.

# 40
  • Мнения: 2 407
Аз ползвам на Галеник  против бръчки и съм доволна.На растителна основа е.

# 41
  • Мнения: 4 176
не мисля, че е забранено да се ползва. Нещо против ?
Разбира се, че имам, но това си е моя работа.

# 42
  • Мнения: 4 176
И ако трябва да се върна на темата - момичето просто се притеснява от появяващите се бръчици..... , това сравнение с "лайната" и "врящата тенджера" не ми харесва и незнам защо администратора не го е изтрил.
Аз ще си корегирам думите. Ще ги заменя с "фекалии" може ли?
Аре стига де! От нецензурна дума никой не е умрял, но виж от съмнителни продукти МНОГО ХОРА!
Ох, я кажи ти като видиш някоя ГОЛА ГЪРДА по телевизията гасиш ли телевизора?
Или някой ако каже псувня или нецензурна дума, дали прекратяваш взаимоотношения с него?

По темата. Една позната сега ми похвали някакъв си крем за чувствителна кожа на Авен.

# 43
да ти кажа честно не ползвам нито Avon нито Oriflame така, че нямам мнение. преди около 4 години  ги ползвах, както и цялата серия Nivea и някои продукти Pani Valevska и Garnier. Определено на мен не ми помогнаха, но виждам доста доволни хора от тях, може да са си подобрили качеството. Индустрията се развива все пак

# 44
по отношение на псувнята или нецензурната дума - ако е казана по отношение на мен - да, веднага прекратявам отношенията  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт