Иска си обратно подаръците заради развода

  • 8 274
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
е направо останах без думи  ooooh!Все бях чувала за идиотски постъпки,но тези тук ме смаяха.Списък с разходите за изконсумираната храна ли?Ми да му я по/върна и да си я прибере.
Това е все едно да си поискам девствената ципа от първото гадже като се разделихме,за да я подаря пак на следващото. Laughing

# 61
  • Мнения: 1 425
...  Заради такива изцепки съм привърженик на безбрачното съжителство ...
И как точно ще промени ситуацията безбрачното съжителство?

# 62
  • Мнения: 1 732
...  Заради такива изцепки съм привърженик на безбрачното съжителство ...
И как точно ще промени ситуацията безбрачното съжителство?
И аз това се чудех... Rolling Eyes
Винаги щом се живее в общ дом (а дори и в обратния случай), съществува потенциалната опасност на изпроводяк, някоя от страните (не дай си Боже и двете Mr. Green) да довтаса с опис на имуществото.
Въпрос на възпитание и култура, струва ми се.

# 63
  • Мнения: 193
Това е все едно да си поискам девствената ципа от първото гадже като се разделихме,за да я подаря пак на следващото. Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 1 425
... Не знам дали представата ми е грешна, но ми се струва че жените не си искат обратно подаръците, които са му подарили. Така ли е?...
Това е интересен въпрос наистина - я кажете - вие жените какви подаръци сте правили на мъжете си и искахте ли си ги при развода?
Особено държа на първата част на въпроса, не само на втората.

# 65
  • Мнения: 420
Тутакси ти отговарям. Правя качествени подаръци, със съответната цена. На бившия ми съпруг, по голямото нямане 89-90a, с цялата си стипендия му купих прекрасен парфюм, кво ядох и как се издържах без пари си е било мой проблем, преценила сам, искала сам и сам му направила кеф. Златни бижута, с мое злато, по поръчка изработени, пак за момъка.От него, като гаджета или съпрузи, през цялото ни съвместно съжителство, сам получила всичко:1 четка с дълга дръжка, да му мия бурканите от мама по-лесно (за 08.03 подарък), тенекяни обици с блескави стъкълца за разкош (тва за Коледа), след бракуването, едно голямо нищо, но от сърце. Sick

Не съм си искала нищо, гадно ми е било нещо да ми напомня черния период от близо 2 години, последната прекарана с анорексия заради тоз индивид.

# 66
  • Мнения: 193
Между другото и през ум не ми е идвало да си искам подаръците, нито пък на него, но и до днес чувам (чрез детето, разбира се, не си говорим): Ми едикоя си книга, която търсиш (за училище) я няма тука, майка ти я Открадна... #Crazy
И една приятелка, дето като се разведе нищичко не взе от общото им, събирано почти 15 години имущество (и от двамата), и за нея чух подобни обвинения, пак на тема книги... (книги!!!!)

# 67
  • Мнения: 215
.
Това е все едно да си поискам девствената ципа от първото гадже като се разделихме,за да я подаря пак на следващото. Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Добра идея!

# 68
  • Мнения: 1 425
Това е все едно да си поискам девствената ципа от първото гадже като се разделихме,за да я подаря пак на следващото. Laughing
Ако приемаш девствената си ципа за подарък - нямаш никакъв проблем да си я поискаш обратно.

# 69
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
е направо останах без думи  ooooh!Все бях чувала за идиотски постъпки,но тези тук ме смаяха.Списък с разходите за изконсумираната храна ли?Ми да му я по/върна и да си я прибере.
Това е все едно да си поискам девствената ципа от първото гадже като се разделихме,за да я подаря пак на следващото. Laughing

Аха и аз това казах на мкоя хубавец. Искал бил да му платя всичко,не става въпрос за подаръците само, а за всичката ни съсобственост. Казах, добре, до стотинка ти го двам, ако можеш да направиш така,ч е да не съм раждала 2 деца и да съм си като на 18. Laughing

Това с кучето ме вълнува и мен. Още е затишие,не че му трябва, ама за да ми направи напук всичко очкавам.

# 70
  • Мнения: 6 315
Много хора, на които им настъпиш егото, постъпват по този начин. Не е първият нито последния случай....

# 71
  • Мнения: 4 458
...  Заради такива изцепки съм привърженик на безбрачното съжителство ...
И как точно ще промени ситуацията безбрачното съжителство?

Най-малко няма да ме изнудва, че ако не дам еди какво си няма да ми даде развод  Crossing Arms
Няма да се размотавам по съдилища, да харча сума при за адвокати и документи по смяна на имената и тям подобни....

Като няма брак винаги е по-лесно - кой от къде е и толкова. Децата мааалко усложняват ситуацията и евентуална обща собственост или бизнес, но те трябва да са на името на двамата ....

# 72
  • Мнения: 4 458
... Не знам дали представата ми е грешна, но ми се струва че жените не си искат обратно подаръците, които са му подарили. Така ли е?...
Това е интересен въпрос наистина - я кажете - вие жените какви подаръци сте правили на мъжете си и искахте ли си ги при развода?
Особено държа на първата част на въпроса, не само на втората.

Душа, веднага ти отговарям  Mr. Green и да си призная никога не съм го натяквала и споменавала  даже като жест от моя страна..... Той сам от време на време си казваше, че правя много за него и се надявал един ден да може да ми се отблагодари подобаващо....

Пари за щяло и не щяло и то не малки суми, курсове по английски, екскурзия в чужбина (сам с приятели), кола която уж за мене си купих, но така и не можах да се доредя до нея и в последствие остана в него, оправила съм му всички зъби (или поне за повечето съм платила), дала съм му култура водейки го на места и запознавайки го с хора до които едва ли би имал такъв достъп...

Другото са дребни неща като дрехи, часовници, козметики, парфюми и тям подобни.

С ръка на сърцето мога да кажа, че покрай мене този човек стана мъж и не съм единствената дето го твърди! ммм да, имаше някъде тема в която обсъждахме точно това как правиме от нищо нещо и на края други му се наслаждават....


П.П. Ааааа, как можах да забравя. Когато се изнасяше от нас (не е плащал сметки, ако някой ще контрира) дори нямаше свой сак или куфар в който да си сложи дрехите, та и това съм му дала.....

Като се замисля сега, май съм си отгледала едно дете вече Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 05:46 от kiara

# 73
  • Мнения: 515
Абе,чета тук от доста време и не смея да напиша нищо,защото моя хубосник всичко ми остави като си трагвах,и никога нищо не ми е поискал-ИНТЕЛИГЕНТНО СЕ ДЪРЖА ЧОВЕКЪТ!!!!Но се замислих аз:АБЕ,ЗАЩО НИКОЙ ОТ ТЯХ НЕ ВЗЕМЕ ДА СИ ПОИСКА ДЕЦАТА ОБРАТНО?   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 74
  • Мнения: 2 723
АБЕ,ЗАЩО НИКОЙ ОТ ТЯХ НЕ ВЗЕМЕ ДА СИ ПОИСКА ДЕЦАТА ОБРАТНО? [/color]  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Защото не им трябват. Биха си поискали половината дете или равностойността в кеш, щот остава при мама и да не са ощетени  hahaha

Моя си купи кола с паричките дет му дадох само и само да ми даде развод, а после се чудихме с мъж ми с кви пари да купуваме легло на бебето  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт