Колко време БИХТЕ ИСКАЛИ да кърмите?

  • 34 767
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Видин
  • Мнения: 4 921
А как ще реагираш като разбереш, че във форума си имахме 6-годишно кърмаче  Laughing

# 61
  • Мнения: 85
Конкретно на въпроса бих кърмила стига да имам възможност-дай боже до 6- 8 месеца.
За удоволствието по- добре да бъде със съпруга ми, отколкото да се ползват малките бебенца за тази цел...колкото и чувстото да няма сравнение
За 6 годишното не ми се коментира  Thinking
Ако искаш да се върнеш на работа след година това става доста непосилна задача. Това сигурно са го правили майки, които са си били в къщи, иначе пак ми се струва нещо нетипично да се изцеждаш примерно всеки ден и да оставяш
Но всеки сам решава, кое е добро за него и детето му.
Дай боже всички деца да бъдат хранени с майчина кърма....
Успех на рекордиорките, току виж се яви някоя кърмила до 7 или 10 години  Grinning
Не го приемайте лично.....много здраве и дечица на всички.....

# 62
  • Мнения: 9 490
Конкретно на въпроса бих кърмила стига да имам възможност-дай боже до 6- 8 месеца.
За удоволствието по- добре да бъде със съпруга ми, отколкото да се ползват малките бебенца за тази цел...колкото и чувстото да няма сравнение


Много бъркаш, намесвайки сексуален подтекст в кърменето Stop
А това че е "извратено"  hahaha-сама ще си промениш мнението един ден-просто съм сигурна в това..ама първо роди Wink


Ако искаш да се върнеш на работа след година това става доста непосилна задача. Това сигурно са го правили майки, които са си били в къщи, иначе пак ми се струва нещо нетипично да се изцеждаш примерно всеки ден и да оставяш


След годинка и половина-две, кърменето е само сутрин и вечер.
Има кърмения м/у тях, ако майката е край детето и то примерно иска да се успокои..
Аз лично съм ходила на работа, не съм се изцеждала, защото просто това не се налага, и съм кърмила големия ни син близо 3г Peace


# 63
  • Мнения: 20
:
Ако искаш да се върнеш на работа след година това става доста непосилна задача. Това сигурно са го правили майки, които са си били в къщи, иначе пак ми се струва нещо нетипично да се изцеждаш примерно всеки ден и да оставяш

Това няма нищо общо  Stop, повярвай ! Grinning
До годинка кърмата се е регулирала , няма нужда да изцеждаш , а детенце обикновено е захранено - няма да седи гладно през деня  Wink Grinning.

За удоволствието по- добре да бъде със съпруга ми, отколкото да се ползват малките бебенца за тази цел...колкото и чувстото да няма сравнение

Аз много , наистина   Praynig, не влагам никакво заяждане , бих искала да споделиш , когато започнеш да кърмиш , има ли едното удоволствие общо с другото  Thinking ... Моля  Praynig !

А за това....



 Направо се втрещих от някои ваши мнения 2-3 години, дори 4. Извинете ме но това е меко казано извратеноооо ooooh!
Може би получавате някакво скрито удоволствие , но не си признавате.

Ами , признаваме си  Laughing Laughing Laughing ... Аз лично от четири години и нещо все това правя . И не само във форума , поварвай  Peace  !



П.П. Майка ми е доктор по психология , как нито веднъж не ми е намекнала , че има такава опасност .... Shocked Shocked Shocked
А и майките , кърмили дълго , как никой не предупреди  newsm78 ?

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
Когато съм гласувала в тази анкета каката май още беше кърмаче - сложила съм 2-2,5 г.
Сега съм на същото мнение, но както е казала Мяуче:

Люсил е друга бира, нея и да искам да я кърмя дълго, няма да стане, щото не подхожда с такава страст към предмета на настоящото обсъждане.

Бела наистина не е пристрастено кърмаче, та може и да ми промени плановете  Wink Ще се съобразя изцяло с нея  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 7 162
А как ще реагираш като разбереш, че във форума си имахме 6-годишно кърмаче  Laughing
Поздравления!  bouquet
А как се съчетават предучилищните занимания на детето с неговото кърмене?
Майката ли ходи до училище, или детето се прибира до вкъщи да бозае. Laughing

# 66
  • Мнения: 20
...
А как се съчетават предучилищните занимания на детето с неговото кърмене?
Майката ли ходи до училище, или детето се прибира до вкъщи да бозае. Laughing

Може би най-изчерпателно биха ви отговорили от първо лице ...
Но от личния си опит ще  подкрепя  това , което и MTV е споделила :  Peace




След годинка и половина-две, кърменето е само сутрин и вечер.


След определен период , то наисита е един два пъти дневно  Simple Smile ...
А и щом и двамата участници имат желание , / а то в повечето случаи е водещо при едно дълго кърмене /  едва ли биха имали пречка от такова естество  Wink Peace   .

# 67
  • Мнения: 9 490
А как ще реагираш като разбереш, че във форума си имахме 6-годишно кърмаче  Laughing
Поздравления!  bouquet
А как се съчетават предучилищните занимания на детето с неговото кърмене?
Майката ли ходи до училище, или детето се прибира до вкъщи да бозае. Laughing

Сутрин, преди училище, за закуска, добро настроение и отскок , и вечер за "лека нощ" Wink

С първия ни син не стигнах до тез завидни години, но знам ли-втория може да е Крали Гого Joy

# 68
  • Мнения: 20
Бих искала да е година и половина-две. Дано да стигнем до там.

# 69
  • Мнения: 14 654
както се казва важен е старта!А тези,които го правят и след годинка,по скоро го правят за самите себе си,за да не си прекъснат връзката,а не че детето има толкова  нужда Stop

Ние па няма да си седим само на старта  Mr. Green  А някои кърмят след годинка, защото не могат да се отърват от нахалните оръфляци, ако искаш да знаеш. Аз не съм от тях де, моето още не е навършило една  Laughing Гледам, че съм ггласувала с първа опция, но понякога желанията не съвпадат с действителността, оставям си стария отговор.

# 70
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
nikita_02, няма нужда да изброявам значенията на думата удоволствие, само ще подчертая, че то бива различни видове, сексуалното е само едно от множеството, тъй че, не за всяко удоволствие, което изпитвам, ми е нужен съпруга ми, и слава Богу. Laughing Както момичетата мъдро са отбелязали, когато започнеш да кърмиш, дай Боже, сама ще установиш какво е усещането.

Пък и въобще не е нужно да кърмиш дълго. Дългото кърмене не е за всеки. Peace Peace Peace

А иначе, относно честотата на кърменията, за жалост, с Калина преминах на 2 кърмения бая след втората година. Няма такава страст!! Имало е нещо може би, което да я кара да суче с такава ожесточеност, но тъй и не открих какво. Определено ми идваше нанагорно, но пак не бих го определила като извратено в никой случай.

В момента тя е почти на 4 и я кърмя по-малко или равно на 2 пъти дневно. Мога и да не ѝ давам, но се смилявам по-често отколкото ми се ще, защото съм бяла и добра, а и защото в повечето случаи помага да се разрешат иначе неразрешими „спорове“. Mr. Green

# 71
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Ох, гледам, че съм отговорила годинка - годинкa и малко.
За момента, на 2г. 4м., още не е намалила до заветните 2 кърмения. Надявам се до 3 да се откаже, но май това е само в сферата на пожеланията.
Честно казано, ако имам второ, бих се надявала на по-ранно отбиване.

# 72
  • Мнения: 64
Не бих искала да кърмя!

Това да кърмиш 4 годишно дете ми се струва прекалено.

Пък за 6 годишното се съмнявам да е истина.

# 73
  • Мнения: 78
Сегта дъщеря ми е на 6 месеца и все още я кърмя, но от 1 седм.  започнах въвеждането на твърди храни. смятам до 7-8 месец. не повече.
по принцип съм за кърменето, но не за дългото.самата аз до преди седм. не съм давала нищо друго.

Не бих искала да кърмя!

Това да кърмиш 4 годишно дете ми се струва прекалено.

Пък за 6 годишното се съмнявам да е истина.


Истина е за шестгодишното.  smile3521 Тя ми е роднина, а детенцето е прекрасна малка, енергична принцеса. Ракошна е, и е много умна. А това дали аз го възприемам или не си запазвам за себе си. Това е решение на майката.  love001

с най-добри чувства   bouquet
Д.С.

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 22:40 от AnMary

# 74
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Шест години не са Бог знае колко много време, в края на краищАта. Twisted Evil Виж, туй за Крали Марко, дет сукал 25 години, сигурно е легенда. Laughing

Много ми е интересно, тези, дет не щат да кърмят изобщо, защо не щат. Не е поставено като въпрос в темата, но просто любопитствам.

Най-вече понеже смятам, че ни е заложено инстинктивно. Айде, ако е преживяна травма, или ако жената е видяла, че всичко става с много зор при нея, ясно (странно, но ясно).

Обаче ако ей тъй на, без въобще да си опитал, казваш „йок, не, това аз не го ща! Stop“, бих искала да чуя защо така...

Общи условия

Активация на акаунт