Има ли бъдещи мами за май 2008

  • 13 008
  • 333
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 60
тефи , как се пребори с гаденето?  Shocked

# 271
  • София
  • Мнения: 1 220
Хихихии ставаме все повече мами за май, колко е хубавo Hug Hug Hug
Bella04 аз отидох на 9 ден и се видя плоден сак.. но ако искаш да не се разочароваш все пак изчакай, защото при мен трудно се намери и за една бройка лекарката щеше да ме прати да си ходя …
Sundey Честито ти сърчице да ти е живо и здраво  smile3525…. и според мен не е хубаво точно сега да седиш на работа щом е такова положението  Crossing Arms

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 21:20 от lanna

# 272
  • Мнения: 3
Здравейте всички бъдещи майчета, привет на целия майски отбор. Присъединявам се и аз към вас защото преди малко Sure check-a ми показа две чертички, за което много се радвам. Чета от известно време този форум и сега съм благодарна,че го има защото всички сте толкова добросърдечни и усмихнати,обсъждате интересни теми, давате полезни съвети и какво ли още не. Според календара терминът ми е на 29.05. Ако има бургаски мами нека се включат. Безпроблемна бременност на всички Peace Peace Peace

# 273
  • Мнения: 60
Добре дошла eohenia , желая ти лека бременност!
Колкото повече ставаме, толкова по - интересно ще бъде! Вярвам, че скоро ще имаме повече неща за обсъждане и ще е по - весело newsm03 !

# 274
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ще ви кажа как се преборих с гаденето, дано и на вас да подейства. Всяка сутрин на гладно пия сок от моркови,ама прясно изцеден, а не от кутия. Много ми е добре през целия ден от него,пробвайте и вие, ще се радвам ако и на вас помогне.

# 275
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ще ви кажа как се преборих с гаденето, дано и на вас да подейства. Всяка сутрин на гладно пия сок от моркови,ама прясно изцеден, а не от кутия. Много ми е добре през целия ден от него,пробвайте и вие, ще се радвам ако и на вас помогне.

Ух, явно аз ще пропусна! От тоя сок само ми става зле при нормални обстоятелства, камо ли сега...

# 276
  • Мнения: 0
привет на всички нови мами лека и безпроблемна бременност и от мен и момичета и  не забравяйте да се надувате повече защото се га сме още по красиви,въпреки че повръщаме сутрин. приятен ден на всички

# 277
  • Мнения: 60
Добро утро, мамчета!
Как сте днес?
Какво ново при вас  smile3503?

# 278
  • Мнения: 1 792
добро утрооо на всичкии айде бе мами поспалани къде сте.някой няма ли да дойде да развесели малко положението да каже кво върна в кинефа тази сутрин. Sickаз в момента убивам човек за кафе и една цигара ама това е друга тема на разговор.
да ви кажа тази сутрин в колата се чувствах като Мадона Laughingмоя мъж си купил хенсври и аз си го сложих и както и циците са ми пораснали бях точно като мадона в някоя  от нейните песни ooooh!ейй изпатках вече.ужаст.

# 279
  • Мнения: 60
Момичета искам да попитам някои от вас от къде са за да мога да го опиша в новия форум.

Tikvichka, yasi, cvetka_1, Silvia-Snegi, mu6morok, eohenia

Също така искам да попитам и miki0008 коя е датата на термина и ?

Предварително благодаря за отзивчивостта   smile3525!

# 280
  • Мнения: 60
В новата тема, извинете ме!
 

# 281
  • Мнения: 728
Gery_s, ти ли ще пуснеш новата тема? Тя верно тази станала 15 страници вече.

# 282
Здравейте мамчета  bouquet
Термина ми е на 16 май и съм от Бургас.
Утре съм на преглед и с нетърпение очаквам да видя бебчо и дали всичко за сега и наред. Това е втората ми бременност,но като че ли се притеснявам повече.

# 283
  • Мнения: 1 792
ихааа Гери ще направиш нова темичка с картинки и списък  newsm74 newsm44
аз съм от Пловдив.повече информация за мен ако ви интересува питайте аз ще казвам Wink

# 284
  • Мнения: 60
Момичета не ме надценявайте! Ще се пробвам ако няма други желаещи, но все още съм нова и не са ми ясни много неща! С удоволствие ще направя термините и ще опиша кой от къде е, но за картинките като в другите темички ще трябва да се поровя. Ако има има някой светнат в тези неща да казва!

Общи условия

Активация на акаунт