Коя е първата мисъл, която ви връхлита ако се случи ...

  • 3 228
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
че е грешка

# 16
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
sori
za 1pat mi e ne mojah da se orientiram kakvo da pravia
ama i neka sme po meki s novacite Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 951
Изключвам го ,всяка вечер.Преди съпруга ми ходеше редовно в командировки и свекитата звъняха посред нощ, а аз бях самичка с две деца..Специално купихме телефон с Lcd дисплей,и познайте как реагираха,като се видя техния номер изписан , в 2 вечерта а телефона беше с намален звук.

# 18
  • Мнения: 3 880
За щастие никога не ми е звънял посред нощ, но сърцето ми спира дори телефона да звънне след 21:00 часа или много рано сутрин.
Откакто живея в чужбина (десетина години вече) изтръпвам при всяко позвъняване на телефона... защо така изперквам, незнам Sad Беше ме отпуснало за известно време, но преди 2 години ми се обадиха посред бял ден, на обяд, с лоша новина и от тогава пак ме хвана параноята. Понякога чак ме е яд на телефона, че го имам и че ме стряска така, сякаш ако го нямаше няма да се случват лоши неща Simple Smile ама всеки луд с номера си Laughing

# 19
  • Мнения: 4 451
Кас, и аз като теб. След като цялата се облея в студена пот, мисълта ми е "Случило се е нещо лошо. " И колкото да ме е срам да си призная, все ме спохожда страха, че някой близък е починал. Confused

# 20
  • Мнения: 884
Понякога докато стигна до телефона или е спрял да звъни, или като вдигна е грешка, но сърцето ми си думка така поне през следващия половин час Confused
Докато бях бременна се случи на няколко пъти да звъни телефонът през ноща,грешки бяха....Но познай  аз за какво си мислех.Та след 3та  грешка започнах да го изключвам и си изкарах бременността предимно на изключени дом. и мобилен  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 451
Имам един много ярък спомен с едно такова среднощно позвъняване в 02ч.  Бях бременна с голямата дъщеря, спим със съпруга ми и изведнъж телефона звъни. Изпаднах в паника. Сърцето ми направо заблъска, мислите ми хаотично превъртаха родата, ужас! Оказа се, че в завода е станала авария с компютърната система и съпруга ми трябва да се яви на работа. Crazy

# 22
  • Мнения: 1 564
Нещо лошо се е случило!
В такъв момент изпитвам ужас!
И аз съм така.Направо незнам как стигам до телефона и с какъв страх вдигам слушалката. Confused

# 23
Не ми е звънял телефона през нощта, но ако звънне сигурно и аз ще се стресна

# 24
  • София
  • Мнения: 15 466
И първата и всичките след нея са все за нещо лошо.Сърцето ще ми се пръсне.

# 25
  • Мнения: 967
Ако звънне домашния тел. първата ми мисъл ще е, че някой идиот е объркал номера. Ако звънне мобилния обаче - май пъросигнално пак ще се ядосам, защото обкновено нощем ме търасят, за да съобщат от СОТА на офиса, че алрмата нещо е засякла, което винаги се оказва фалшива тревога, но събуждането си е факт Close, а мъжа ми също се случва да го потърсят от офиса, защото сървърът е зависнал и нощната фактуристка не може да издава фактури и т.н. глупости - та май ще си помисля, че е някой кретен по-скоро, отколкото, че се е случило нещо лошо.

# 26
  • Мнения: 397
Аз пък съм свикнала! Мъжът ми е лекар. Whistling

# 27
  • Мнения: 3 423
Не искам да го вдигам, ако звънне нощем.

# 28
  • Мнения: 460
при мен една нощ звънна телефона и аз спях .направо Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked вдигам го и един познат на моята свекърва се обажда че да каже че жена му починала!след това нямаше заспиване! Close Close Close Close Close Close Close Close

# 29
  • Мнения: 4 733
Никога не ми се е случвало личния лекар да си вдигне телефона след 17 часа, а какво да говорим по нощите...

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 14:36 от Kasidy

Общи условия

Активация на акаунт