Най-абсурдните думи казани по време на секс ?

  • 26 259
  • 148
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 625
Познатите реплики са подходящи за темата Grinning

Шъ мъ управяш ли, или да се угащвам?
Шъ тъ замоля семинцето в шепчкте за да ни мъ забреминиш.............

 Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 165
Напиках се от смях, като четох. Joy Joy Joy
Аз по принцип съм голяма купонджийка и от един такъв купон се прибираме с мойто мило, награбваме се в коридора и на земята. Както си лежи на пода изведнъж много, ама мнооооого учудено: "Ибахти, не знаех че и тук имало контакти!" Направо се напиках от смях..  yesyes
Друго - пак в коридора : Скъпа, ужулиха ли се коленцата, да се сменим........

# 122
  • Мнения: 2 716
Не е мой, но е бисер:
"Ела да те измушкам докато ги няма децата"  Joy Това сподели моя приятелка, по повод романтиката в брака след 10-ина години.

# 123
  • Мнения: 4 392
Каквото и да си говорим най-гадно е да кажеш чуждо мъжко/женско име !

Това е стойка родео- мъжът е отгоре и казва грешно име.
След това трябва да успее да се задържи 10 секунди върху нея.

 smile3532 newsm62

# 124
  • Мнения: 376
Разказ на един познат.В сюблимния момент девойката се провиква: Ух каак маа порииш, ух как маа цепиш. В резултат на младежа му излетял целия мерак  Joy

А от личния архив е: "Лапин зе шнуркен", няма да превеждам...........  Laughing

# 125
  • Мнения: 4 734
Ух каак маа порииш, ух как маа цепиш.
ShockedОтказвам да повярвам, че това го е казала жена ooooh!

# 126
  • Мнения: 7 474
Ух каак маа порииш, ух как маа цепиш.
ShockedОтказвам да повярвам, че това го е казала жена ooooh!

 hahaha И аз  ooooh!

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Оооох, тази тема е смехотерапия Laughing Пуснах сълзи от смях, а съм на работа и тук ме гледат, че се хиля Simple Smile

Един път (то не беше никак смешно на момента) тъкмо взе да ми става готино и партньорът ми казва: "Чакай, чакай...Скъсан презерватив..." ooooh!

# 128
  • Мнения: 3 500
...да му е*ба майката!
Звездичката за какво е?
Мъжа ми ми е разказвал за негов приятел, как по време на секс с една девойка, тя през цялото време повтаряла "Оле мале Сашо, оле мале Сашо". Жалко, че не мога да включа и интонацията...

# 129
  • Мнения: 1 568
Оле мале Сашо hahaha hahaha hahaha

# 130
  • Мнения: 2 491
...
Ами аз като свършвам и не знам кво прая и викам като заклана  Laughing
А един път точно като ми идваше кулминацията изпищях " ПОМООооооооЩ" .Сладинкото се стъписа .
...

Много се забавлявах с тази тема Laughing
И аз някой път при кулминация не знам кво говоря(крещя), та веднъж толко ми беше хубаво във върховният момент, че несъзнателно съм викала "майчицееее умииираааам, умирааам" Embarassed Embarassed Embarassed та чак мъжо се зачуди всичко наред ли е Rolling Eyes

# 131
  • Мнения: 1 568
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


ооох,стига бе

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 132
На мен лично не ми се е случвало, но на приятелка да.. Grinning Тя обича да и говорят по време на секс и помолила въпросния да и каже нещо мръсно, а той и отговорил "Викай ми "татко" скъпа" Joy Joy Joy

# 133
"Пиле айде свършвай по-бързо, че ми се приспа"

# 134
В най-разгорещения момент малко преди да свърша ме пита:"Искаш ли тройка?"Аз помислих че ми се е причуло и се чудя кви ги дрънка и ме хваща яд че се разконцентрирам,а той пак ме пита "искаш ли тройка" ,аз му викам"Тихо де ,че свършвам"

Общи условия

Активация на акаунт