Какво правите когато навън е дъждовно и студено?

  • 10 375
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Занимавам се с детето, чета книжки, редим конструктори.
Чистя целият апартамент и готвя 3 пъти, основно и супа за детето и едно ястие за мен.
Спя или полегнала на дивана гледам ТВ и хапвам бонбони Рафаело.
Или ако вали дъжд слушам класическо пиано или Кладерман.

# 16
  • Мнения: 1 761
Обожавам лошото време.Нищо не е в състояние да ме спре да отида на гости,дори навън да има виелици,ако аз искам да съм навън.Не огладнавам повече, но с удоволствие пия горещ чай или червено вино-зависи кое време на деня е.
Днес тук беше 12 С.Играх си с детето,а заради лошото време на него му се спеше и си легнахме двамата сладко на голямото легло.Отдавна не беше спал 4 часа през деня.И двамат се събудихме бодри и отпочинали.
В студеното време и ваната ми е много по-приятна, и виното по-сладко и тогава имам невероятно настроение,което е абсурд,ако навън е по-топло от 25С.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Какво правим или какво обичаме да правим?  Щото пагодата не пита като работиш дали ти харесва. Иначе...обичам да пътувам когато вали и трещи.

# 18
  • Мнения: 3 423
Понякога сядам на терасата и дишам дъжда.

# 19
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 846
Радвам се Simple Smile Стоя си вкъщи, по възможност. Обожавам дъжда. Обичам да си пусна тихичка музика... червено вино... цигара може би... да си запаля някоя и друга свещ...и да слушам как вали навън.

# 20
  • Мнения: 1 877
Ееееех ,мечтиииииии!Аз се моля да спре да вали,за да излезем с децата навън,иначе настава лудница у нас

# 21
  • Мнения: 254
 Тук не вали,но е мрачно TiredС две деца съм вкъщи Simple Smile лудницата е пълна JoyДивеят, пилеят играчки.Имам си занимавка.Иначе като съм сама ям по много и вися на компа Mr. Green

# 22
  • Варна
  • Мнения: 826
Понякога няма нищо по-хубаво от лошото време  Mr. Green ,но това е само когато нямам планове за деня и почивам от работа.Гледам ТВ,филми,комп., а и доста чистя и оправям къщата в такива дни .  Laughing
Ако обаче съм имала планове да се ходи някъде и навън вали ....ми е доста гадно и се депресирам ..  Sad

# 23
  • Мнения: 207
Много ми е тъжно когато вали.Мразя да се надипля в много дрехи и да се чудя къде да отида.Не понасям студа,на топло издържам.Шия,чистя,вися тук гледам тв,но нещо все ме дърпа навън.

# 24
  • Мнения: 599
Действа ми много депресиращо,нищо не ми се прави.Е сега имам страшно много работа,но не мога,седя си пред компа и се чудя откъде да я почна.И най-вероятно няма и да я почна ooooh!

# 25
  • Мнения: 444
Все си намирам нещо да правя в къщи...... но детенце полудява

# 26
  • Мнения: 19
Много обичам като вали дъжд да стоя на прозореца с чаша кафе и да гледам как вали, а зимата да вали сняг на едри парцали да съм си в къщи и моята каминка си гори  Wink
Peace тези думи изчерпват и моето мнение Peace

# 27
  • Мнения: 494
Aми...готвя разни неща(днес,например,сготвих 3 неща за радост на всички в къщи  chef),като междувременно хвърлям по едно око на любими форуми и пописвам тук-там в паузите.(В хубавите дни съм много навън,та нямам много време за това Grinning).Дечурлигата играят,разхвърлят,слушат музика и врякат колкото могат из цялата къща:mrgreen:.Днес си имат и гостенче и лудницата е пълна(3 момченца на едно място!),но пък не ме търсят за нищо и даже успях да се епилирам на спокойствие в другата стая(което е постижение,защото подобни дейности ги върша чак късно вечерта,като заспят-тогава намирам време! Laughing).По обяд им изчетох една книжка за "Франклин" и играх с тях на жоменка.Сега дребното спи,големите правят паркинг с неговите кубчета в другата стая и аз пак ще имам поне 1 час време само за мен.Слушам на слушалките Bebel,кефя се,хвърлям по едно око на яденето във фурната и на бебефона, и чатя на компа.Какво му е лошото на лошото време понякога, питам аз??? Wink Grinning...може да гледаш на него като на почивен ден...с малко повече фантазия Wink Laughing

# 28
  • Мнения: 5 462
Понякога няма нищо по-хубаво от лошото време  Mr. Green ,но това е само когато нямам планове за деня и почивам от работа.Гледам ТВ,филми,комп., а и доста чистя и оправям къщата в такива дни .  Laughing
Ако обаче съм имала планове да се ходи някъде и навън вали ....ми е доста гадно и се депресирам ..  Sad
За да не се повтарям мотамо се подписвам под това мнение.Това по темата . Wink
А извън темата , някой ще ме светне ли кой аджеба е Франклин ?Нещо линк туй онуй ..? newsm78

# 29
  • Мнения: 223
Франклин е костенурка от анимационно филмче,което гледат нашите деца,самото филмче е много интересно за тях:) Grinning

Общи условия

Активация на акаунт