Цветя за учителките в детската градина?

  • 5 837
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Мда, права си ooooh!
Ама така се губи малко идеята за "първи учебен ден" и празник и ново начало и т.н.... ConfusedНо...какво да се направи...

# 16
  • София
  • Мнения: 14 687
Защо?Другите учителки по-малко ли заслужават? newsm78
Въобще нямам това впредвид, дъщеря ми обожава госпожите си и някак няма да е честно да подари цвете на жена, която вижда за първи път, а на тях-не.

# 17
  • София
  • Мнения: 320
Ние тръгнахме на 03.09. и аз изобщо не знаех, че групите ще са сборни за трите дни преди празниците, та букетът беше подарен на учителката, която се случи да го вземе в нейната група. За понеделник мисля да не взимам отново, но още се чудя.  newsm78

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Цветята хубаво, ще ги вземем. Но почерпки нещо, чудя се?

Аз съм взимала някакви сладки, достатъчно количество за цялата група.

# 19
  • Мнения: 2 722
От 10.09 сме в първа група с нови госпожи, но понеже така и не разбрах колко души ще са на смяна смятам да взема една красива саксия, за да не пропуснем някой.

# 20
  • Мнения: 917
ние тръгнахме юли месец на ясла, цветя не взех, защото аз самата бях мн ошашавена. но сега нали 15 септември имат и те празник, та се чудя да взема ли и какво да взема, само цветя или и по някакво подаръче, сладки. какво ще ме посъветвате

# 21
  • Мнения: 5 468
И аз се колебая, какво да взема... цветя или саксия с нещо си... Хм Thinking.
Галя, вие в понеделник, а? Ех, какви вълнения ме тресат... Но нашето ще е, по лошо стечение на обстоятелствата, на 27-ми септември.

# 22
  • Мнения: 2 722
Честно си признавам, щото друг не го е направил до сега - цветята са за отвличане на вниманието на Милен - да не ревне като се сети че ние с малчо оставаме да купонясваме у дома
Ню, всяко зло за добро - сигурно старите хора са прави.

# 23
  • Мнения: 917
ние тръгнахме юли месец на ясла, цветя не взех, защото аз самата бях мн ошашавена. но сега нали 15 септември имат и те празник, та се чудя да взема ли и какво да взема, само цветя или и по някакво подаръче, сладки. какво ще ме посъветвате
да си побутам въпроса, пък дано някой го види

# 24
  • Мнения: 2 722
Възпитателките в яслата и в детската са различни. Аз лично не виждам необходимостта сда се носи нещо по-различно от цветя - те са достатъчно и превъзходно мерило за уважение, но все пак е въпрос на лична преценка.

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ние тръгнахме юли месец на ясла, цветя не взех, защото аз самата бях мн ошашавена. но сега нали 15 септември имат и те празник, та се чудя да взема ли и какво да взема, само цветя или и по някакво подаръче, сладки. какво ще ме посъветвате
да си побутам въпроса, пък дано някой го види
Да, 15-ти септември е празник и в градините. Аз лично предпочитам цветя. А и се чувствам неудобно, когато ми подаряват подарък(учител съм).

По темата - най-добре на 15-ти да занесете цветята.

# 26
  • Мнения: 2 577
Да, 15-ти септември е празник и в градините....
да , ама за яслите?
аз някакси си мисля, че за градини и училища цветя - да, но за ясли  newsm78
то там има ли въобще учебна година и педагози? там са си мед.лица

# 27
  • Мнения: 1 640
Подсетихте ме.Юни ,като тръгваше на градина/макар и само за 3 дни/, носех  почерпка-за персонала и за децата/бонбони и пасти/.Но за цветя не бях се сетила.Сега искам да занесем букети,но не зная на кой ден да го сторя -на 10 или на 15 септ.!Ходих да питам едната учителка,но получих уклончив отговор.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За яслите не знам. Моите деца не са ходили на ясли.

Феята, по-добре на 15-ти. Този ден е официален празник и двете госпожи ще посрещнат сутринта децата. За тях също започва учебната година.

# 29
  • София
  • Мнения: 14 687
Всъщност трябва да е 17-ти нали? 15-ти е събота. Миналата годинанашите учителки дойдоха на 15, имаше арка от цветя, балони. Иначе от 1 до 15 бяха сборни с други госпожи. Но с тия ремонти дали и тогава ще почнат да работят нормално...

Общи условия

Активация на акаунт