Към майките, раждали секцио

  • 3 550
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 529
Цитат на: nikol78
Цитат на: kiki27
Като другите и аз по нощница и джапанки естествено, като нощницата по принцип е силно деколтирана Wink , за да може да има бърз достъп до масаж на сърцето, ако не дай си Боже се наложи. Моята беше и леко поокъсана и гърдите ми аха-аха да изскочат Laughing  - ето ти и лек еротичен елемент Laughing


А  Shocked  Аз отидох до масата с нощница, но после ми казаха да я съблека, легнах чисто гола на масата  Thinking


Малееее, при теб е бил доста по-силен еротичния елемент Laughing  Laughing  Laughing Шегувам се, nikol78 Wink . Ти нали си била с пълна упойка, може би такива са изискванията. Поне не си усетила какъв клинч е наистина, както dodo_dodo казва Sick

# 16
  • Мнения: 3 146
то е било сигурно от страх Grinning Аз раждах през октомври и бях първо секцио сутринта.нямаше парно - кучи студ.Направо се притесних, че бебето като се роди и веднага ще настине.Окото ме им мигна - ей така на студено си карахме.бебето веднага го увиха и викат - нали си знаеш, че е момиче, да не ти го показваме сега, че е хладно.....

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
Кое е било от страх ? Студа ли ? Shocked
Тц...
Това ми е второ секцио и не ми пукаше. И на първото ми беше много студено, но сега просто беше извънземно усещането. Схвана ми се ченето от тракане на зъбите, а по едно време ръката опънатата на която беше абоката ми подскачаше на 90 градуса - все едно съм в напреднал стадии на Паркинсон.

# 18
  • Мнения: 46 539
Цитат на: kiki27
Малееее, при теб е бил доста по-силен еротичния елемент Laughing  Laughing  Laughing Шегувам се, nikol78 Wink . Ти нали си била с пълна упойка, може би такива са изискванията. Поне не си усетила какъв клинч е наистина, както dodo_dodo казва Sick


 Laughing Ооо, клинча го усетих после, но преди операцията ми беше добре гола, средата на август -време за плаж  Laughing

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: dodo_dodo
Кое е било от страх ? Студа ли ? Shocked
Тц...
Това ми е второ секцио и не ми пукаше. И на първото ми беше много студено, но сега просто беше извънземно усещането. Схвана ми се ченето от тракане на зъбите, а по едно време ръката опънатата на която беше абоката ми подскачаше на 90 градуса - все едно съм в напреднал стадии на Паркинсон.

Същата работа- второ секцио. Студ, ама студ- това до живат ще си го спомням. Щях, без майтап, да си счупя зъбите. Даваха ми да дишам почти през цялото време кислород- това по случая със студа. Не знам каква е логиката, но питах.

Мила, нощница си вземи, вземи си и чорапки- те ще ти кажат как да тръгнеш към операционната.

# 20
  • Мнения: 3 926
Ей, ммомичета, страшни сте Laughing Паднах от смях - така сте го разказали, че на човек да му се прииска веднага и само секцио да ражда Laughing Добре, че съпружеството спи, че иначе сигурно до първия етаж щяха да ме чуят как се хиля  love001  newsm62

# 21
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
До операционната с нощница, без 4ехли, защото бях сложена да легна на легло и така ме возеха до операционата. Там явно са ми махнали нощницата, защото като се събудих бях гола завита само с 4аршаф.

# 22
  • Мнения: 5 252
Бях само по нощница,накараха ме дори сутиена да си махна  Simple Smile Чорапи нямах,беше много топло илипоне на ментака ми се струваше Wink Мами които бяха раждали секцио(или им беше правена операция) ме предупредиха да съм без лак на ноктите Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 777
Ауу като каже някой чорапи и секцио умирам от смях.
Лежа си аз в реанимация и докарват следващата мама, минават 2 часа от упойката и мамата вика сестрата, защото нещо и пречи на краката. Дига сестрата одеялото и вижда, че на краката и има чорапи. Мамата изпада в недоумение, защото няма спомен да си е слагала чорапи, а аз ще падна от смях.
В този момент влиза някаква акушерка и ни разказва как майка и притичала в последния момент в операционната и и сложила чорапи както била на операционната маса. Да не му е студено на детето. Laughing

Иначе моето секцио беше толкова бързо, че си раждах с лак и маникюр, нямаше време за такива подробности Simple Smile И за разлика от повечето, на мен ми беше горещо и само молех да ме отвият...

# 24
  • София
  • Мнения: 137
...по нощница, боса и с хавлиени чехли за еднократна употреба Simple Smile

# 25
  • Мнения: 220
Благодаря за многото отговори. Аз за чорапите питах, защото винаги ми е много студено, не че държа на тях. За лака не бях чувала и като нищо щях да се изтипосам лакирана и на ръцете и на краката.

# 26
  • Мнения: 1 263
Цитат на: dodo_dodo
..Такъв студ не бях брала през целият си живот Close
Егати секциото, егати клинча..... Neutral Face

Този момент го бях забравила....Заради мен включиха климатика... Така треперех, че анестезиолога не можеше да ме уцели...и това в началото на август Embarassed

# 27
  • Мнения: 918
Мен ме накараха да си съблича нощницата(да не я цапам) и ми дадоха някаква болнична, с разкъсани ръкави, та докато траеше секциото, анестизиологът през цялото време ми лепи ръкавите с някакъв лейкопласт и накрая беше много доволен от творбата си човечецът Laughing .
Треперенето наистина е като за световно, аз даже си бях извадила системата с окситоцина, такива откати имах на ръцете.
В реанимацията ни се падна една акушерка, която в 21.00 заспа като новородена и такива дърва взе да реже(страховито хъркане), че всички момичета в стаята бяхме принудени да си говорим цяла нощ.

# 28
Е, аз си бях с лак, а треперенето ми се вижда много странно, защото аз не усетих нищо такова. От залата, в която ми мереха тоновете, до операционната се придвижих с болнична нощница, а след операцията се събудих облечена с друга нощница. За чорапи  не съм си и помислила дори. Но аз раждах септември и бях отишла боса до клиниката.

# 29
  • Мнения: 1 976
Цитат на: звезделина
Мен ме накараха да си съблича нощницата(да не я цапам) и ми дадоха някаква болнична, с разкъсани ръкави, та докато траеше секциото, анестизиологът през цялото време ми лепи ръкавите с някакъв лейкопласт и накрая беше много доволен от творбата си човечецът Laughing .

 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт